آیا لیزر موهای زائد صورت ضرر دارد ؟

حقایق در مورد لیزر موهای روی صورت

لیزر درمان لیزر موهای صورت می تواند به خلاص شدن از موهای ناخواسته روی لب فوقانی ، چانه ، چانه ، ابرو و گردن کمک کند.
اگرچه برای خانم ها به دنبال از بین بردن موهای دائمی صورت است ، اما مردان نیز از معالجه بهره مند می شوند ، به خصوص برای کسانی که از الیاف خشن که باعث الیاف خشن می شوند. اگر می خواهید کاری را که انجام داده اید انجام دهید ، چند واقعیت وجود دارد که باید بدانید


چند جلسه لیزر صورت نیاز می باشد ؟

اگرچه فقط نتایج را پس از درمان لیزر مشاهده خواهید کرد ، برای تکمیل روند چند مرحله لازم است. این امر به این دلیل است که موهای بدن ما از چرخه رشد عبور می کنند و هر فیبر در این منطقه همیشه در آن چرخه است.

Image for post
Image for post

 بنابراین ، برای لیزر موهای زائد  و اطمینان از برداشتن دائمی ، باید چندین جلسه از لیزر موهای زائد را انجام دهید که هر یک از آنها حداقل باید 8 هفته انجام شود. این هشت هفته زمان کافی برای رسیدن به مکان مناسب در چرخه رشد لیزر برای هدایت آنها خواهد بود.

چند بار باید جلسات لیزر موهای زائد انجام شود؟

درمان لیزر سریع است

بسته به اندازه درمان ، موهای زائد می تواند خیلی سریع باشد. بیشتر مناطق صورت کوچک است و به کمتر از 5 دقیقه درمان نیاز دارد. این باعث می شود جلسه لیزر بسیار آسان باشد ، زیرا می تواند در راه کار ، استراحت یا در طی یک توقف سریع بین مأموریت های آخر هفته شما اتفاق بیفتد.

Image for post
Image for post

 بیشتر افراد بسته به رنگ مو ، چاقی و نحوه پاسخگویی به لیزر ، بین 5 تا 10 جلسه درمان نیاز دارند. در 8 تا 10 هفته آینده ، ممکن است چندین ماه طول بکشد تا موهای اضافی را به طور کامل از بین ببرد ، اما بهتر است برای زمان دقیق نوع مو خود با یک متخصص لیزر پزشکی مجوز مشورت کنید.

نتایج بادوام است

نتایج شما تا زمانی که درمان لیزر در جدول زمانی داده شده انجام شود ، ادامه خواهد یافت. جلسه غیر لیزر باعث می شود موهای شما بدون وقفه از چرخه رشد عبور کند. این بدان معنی است که نمی توان دوباره با چرخه بعدی درمان شد. 

لیزر موهای زائد با از بین بردن طول موج گرما که رنگدانه موجود در هر ریشه مو را هدف قرار می دهد ، کار می کند. این در نهایت فولیکول های مو را بدون آسیب رساندن به سطح پوست از بین می برد و باعث می شود پوست شما صاف و بی عیب و نقص به نظر برسد. 

اگر بعد از تمام درمان ها رشد مو را احساس می کنید ، کلینیک لیزر موهای زائد که انتخاب کرده اید باید یک جلسه اضافی بدون هزینه اضافی ارائه دهد. قبل از خرید یکی از بسته ها یا بسته ها از آنها در این مورد سؤال کنید.

آیا لیزر موهای زائد روی صورت دردناک است؟

در دراز مدت پس انداز خواهید کرد

تراشیدن در حال حاضر روش اصلی از بین بردن الیاف ناخواسته است ، در دراز مدت شما با لیزر موهای زائد پس انداز خواهید کرد. اصلاح یکبار مصرف هزینه شما را هزینه می کند. به طور متوسط ​​، کسانی که از تیغ استفاده می کنند حدود یک میلیون تراشیدن در سال هزینه می کنند.

Image for post
Image for post

 این یک چهره محافظه کارانه است و اگر از تیغه های یکبار مصرف مارک استفاده می کنید ، باید در هر سال هزینه بیشتری بپردازید زیرا تمایل به گران تر شدن دارند. موم ها بیش از 8 780 در سال می گذرانند. با گذشت زمان ، این می تواند به هزاران دلار اضافه شود ، که می تواند با سرمایه گذاری در لیزر موهای زائد ذخیره شود.


درمان لیزر بی خطر است

 

لیزر موهای زائد برای همه انواع مو و پوست کاملاً بی خطر است.امروزه فناوری به متخصصان این امکان را داده است که لیزرهایی بسازند که هیچ اثر نامطلوبی بر روی پوست یا هیپرپیگمانتاسیون نداشته باشد. هر فرد برای جلوگیری از تحریک پوست و کاهش عوارض جانبی آن، برنامه درمانی خود را دریافت می کند. برخی از افراد در اطراف ناحیه تحت درمان قرمزی و تورم را تجربه می کنند، اما در عرض چند روز ناپدید می شوند.

Image for post
Image for post


اگر برای اصلاح مجدد موهای صورت خود آماده نیستید، کافیست به کلینیک لیزر موهای زائد ما مراجعه کنید. یک متخصص پزشکی مجاز می تواند موها و پوست صورت شما را معاینه کند و بهترین برنامه درمانی را برای شما ارائه دهد.

نکاتی برای لیزر موهای زائد صورت

قبل از لیزر صورت، ناحیه مورد نظر را اصلاح یا اصلاح کنید.
حتما از عینک های ارائه شده توسط کلینیک استفاده کنید.
اگر در طول لیزر احساس درد کردید، از ژل تجویز شده توسط کلینیک یا متخصص لیزر استفاده کنید.
تا 3 روز بعد از لیزر از آفتاب گرفتن، حمام کردن و شنا خودداری کنید.