دانلود کتاب فرانسوی در سفر

دانلود کتاب فرانسوی در سفر دارای مکالمات و عبارات روزانه فرانسوی همراه با ترجمه فارسی و املای کلمات با الفبای فارسی است. مناسب برای مسافران و همچنین بیان دیالوگ ها در محیط های مختلف: مغازه ها، بانک ها، فرودگاه ها، مناطق توریستی و غیره.

Image for post
Image for post

کتاب فرانسه در سفر توسط خانم خانم نوشته و ترجمه شده است. مریم اشرف الکتبی و انتشارات حسن اشرف الکتبی و منا اشرف الکتبی. این کتاب به چاپ دوم رسیده و 31 بار چاپ شده است که توسط انتشارات استاندارد منتشر شده است. همانطور که از عنوان کتاب پیداست، موضوع کتاب زبان فرانسه ساخت مکالمات و جملات و اصطلاحات و اصطلاحات رایج در آن زبان است و هدف آن گنجاندن اصطلاحات و مکالمات رایج و ضروری است که به آن نیاز خواهید داشت. زمانی که به آنها نیاز دارید به کشورهای فرانسوی زبان سفر کنید. کشورها. به خودت بسپار

با استفاده از این کتاب هنگام سفر به فرانسه و سایر کشورهای فرانسوی زبان، می توانید منظور خود را در موقعیت های مختلف توضیح دهید و همچنین درک دیگران را درک کنید. این کتاب همچنین یک کتاب درسی برای یادگیری زبان فرانسه است. کتاب با پرسش و پاسخ موقعیت های مختلف و نیازهای زبانی آن موقعیت ها را ارائه می کند. دارای واژه نامه برای یافتن سریع کلمات فارسی و معانی آنها و تلفظ هر کلمه فرانسوی با استفاده از الفبای فارسی در زیر یا قبل از هر کلمه ارائه شده است.