بهترین سایت های استخراج ابری بیت کوین در سال 2022

بهترین سایت های استخراج ابری بیت کوین در سال 2022

بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین در سال 2022

فهرست بهترین سایت های استخراج ابری بیت کوین در سال 2022را مرور کنید و بهترین شرکت خدمات استخراج ابری را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید:

استخراج ابری به شما امکان می دهد بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده را از طریق اینترنت از طریق قراردادهای ماینینگ که با شرکت های استخراج ابری امضا شده اند و بدون هیچ گونه تجهیزات ماینینگ استخراج کنید. بنابراین، شما هیچ تجهیزات ماینینگی نمی‌خرید و بنابراین هیچ ابزاری برای مدیریت یا انجام تنظیمات پیچیده ندارید. گاهی اوقات این برای ماینرهای مبتدی بسیار دشوار است.

نحوه کار آن توسط سایت یا شرکت ماینینگ ابری است که تجهیزات استخراج و سرورهای خود را میزبانی می کند، بنابراین آنچه که اجاره می کنید نرخ هش یا قدرت ماینینگ است و آنها برای کسب سود برای شما ماین می کنند.

در حالی که اکثر سایت‌های ماینینگ ابری کلاهبرداری هستند، بسیاری از سایت‌ها واقعاً کار می‌کنند، با توجه به سودآوری، قیمت‌گذاری منصفانه و پرداخت‌های واقعی در قراردادهایشان – تا زمانی که بتوانید نرخ‌های هش سودآوری را با آنها خریداری کنید. این آموزش به شما کمک می کند تا بهترین سایت های استخراج ابری را که واقعا کار می کنند انتخاب کنید.

بررسی سایت های استخراج ابری بیت کوین

نکات حرفه ای:

 • برای تعیین سایت‌های استخراج ابری واقعی و شرکت‌هایی که واقعاً هزینه بسته‌ها، سودآوری و دفعات پرداخت را پرداخت می‌کنند، تحقیق کنید. محاسبه‌گرهای سودآوری استخراج ابری آنلاین می‌توانند سرنخی از درآمد مورد انتظار برای نرخ هش خرید داده شده ارائه دهند.
 • سود ماینینگ ابری به سختی استخراج برای آن رمزارز خاص، هزینه بسته و قیمت سکه بستگی دارد. قبل از خرید یک قرارداد، حتما سختی استخراج و نرخ هش یک سکه را بررسی کنید.
 • سایت‌های ماینینگ ابری، دشواری استخراج یا نرخ هش استخراج سود کلی برای یک ارز دیجیتال معین را کنترل نمی‌کنند ، حتی اگر آن را برای استخراج پشتیبانی کنند.

بررسی واقعیت:

 • از سپتامبر 2021، چین، ایالات متحده، قزاقستان، روسیه و ایران به عنوان کشورهای برتر برای استخراج ارزهای دیجیتال معرفی شدند.
 • مصرف بالای انرژی در ماینینگ کریپتو ، کاهش راندمان استخراج، هزینه بالای تجهیزات ماینینگ، هزینه های استهلاک تجهیزات و مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری برخی از دلایل جستجوی سایت ماینینگ ابری هستند.

توزیع نرخ هش استخراج بیت کوین:

Image for post
Image for post

سوالات متداول

سوال شماره 1) آیا امکان استخراج بیت کوین در فضای ابری وجود دارد؟

پاسخ: بله، استخراج بر روی ابر ساده تر از سخت افزار استخراج شماست. به سادگی یک شرکت استخراج ابری بیت کوین را در لیست ما شناسایی کنید، برای یک حساب ثبت نام کنید، مبلغ مورد نیاز را واریز کنید و استخراج را در فضای ابری شروع کنید. شما از هزینه های بالای خرید سخت افزار استخراج، هزینه های تعمیر و نگهداری، هزینه های استهلاک و همچنین سختی های راه اندازی رها می شوید.

س 2) بهترین نرم افزار استخراج ابری برای بیت کوین کدام است؟

پاسخ: بهترین نرم افزار ماینینگ ابری برای بیت کوین Genesis Mining با توجه به تجربه و مشتریان آن است. با این حال، چندین گزینه در لیست ما وجود دارد از جمله ScryptCube، Hashnest و موارد دیگر. شما به نرم افزار استخراج ابری بر اساس مبالغ پرداخت، کمیسیون یا هزینه ها/هزینه ها، بسته ها، سکه های اختیاری برای استخراج، سهولت استفاده، روش های برداشت و سپرده پشتیبانی شده و بسیاری از عوامل دیگر دسترسی دارید.

س 3) آیا راهی برای استخراج رایگان بیت کوین وجود دارد؟

پاسخ: به سختی وجود دارد. می‌توانید نرم‌افزار استخراج بیت‌کوین رایگان را امتحان کنید، اما در حالت ایده‌آل، استخراج بیت‌کوین سودآور از این طریق مستلزم فروش قدرت محاسباتی شما به یک مزرعه استخراج است که این کار را از طرف شما انجام می‌دهد و به شما پول می‌پردازد. این یک روش بسیار ارزان‌تر برای استخراج است. یکی دیگر از روش‌های استخراج بیت‌کوین ارزان، از طریق اتصال استخراج ابری است.

پرسش شماره 4) استخراج IQ چگونه برای استخراج بیت کوین کار می کند؟

پاسخ: استخراج IQ به شما امکان می دهد بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده را استخراج کنید. این کار به این صورت است که شما یک حساب کاربری در وب سایت آنها ثبت می کنید، یک بسته قرارداد ماینینگ با شرکت خریداری می کنید، سپس منتظر درآمد استخراج هستید. درآمدها یا پرداخت ها هر روز به حساب تحویل می شود و می توانید موجودی را بررسی کنید. سپس می توانید به اندازه 10 دلار برداشت کنید.

س 5) آیا برنامه‌های استخراج ابری رایگان هستند؟

پاسخ: بله، چندین. حتی آن‌هایی که می‌توانید در دستگاه‌های Android، iOS، و رایانه شخصی ویندوز، لینوکس و macOS استخراج کنید.

به عنوان مثال، StormGain به شما امکان می دهد رمزنگاری را در اندروید و iOS استخراج کنید. نیازی به خرید تجهیزات استخراج اضافی فراتر از تلفن همراه خود ندارد. ادعا می کند که عضو انجمن بلاک چین کمیسیون مالی است. همچنین می توانید از نرم افزار استخراج CPU رایگان NiceHash برای ویندوز و لینوکس استفاده کنید.

س 6) آیا چیزی به نام استخراج ابری وجود دارد؟ استخراج ابری بیت کوین چیست؟

پاسخ: ماینینگ ابری به شما این امکان را می دهد که یک بسته قرارداد ماینینگ را از یک شرکت صاحب تجهیزات ماینینگ خریداری کنید. پس از خرید قرارداد، آن‌ها با ماشین‌های خود ماین می‌کنند یا به سایت‌های استخراج ابری شخص ثالث متصل می‌شوند و طبق نرخ هشی که از آن‌ها خریده‌اید، درآمد استخراج را به شما پرداخت می‌کنند.

با سایت های استخراج ابری، نیازی به خرید، مالکیت، بهره برداری یا راه اندازی تجهیزات استخراج ندارید.

لیست برترین سایت های استخراج ابری بیت کوین

در اینجا لیستی از شرکت های استخراج ابری قابل توجه آمده است:

 1. پایونکس
 2. دلارهای معدنی
 3. هاش لیست ها
 4. ECHOS
 5. پیدایش معدن
 6. ScryptCube
 7. هاشنست
 8. گوزن گاز گرفته
 9. ECHOS
 10. IQ Cloud Mining
 11. مال من باش
 12. استخراج آزاد

جدول مقایسه شرکت های استخراج ابری

شرکت استخراج ابری

ویژگی های برتر

هزینه

امتیاز ما

پایونکس

ربات معاملاتی شبکه ای، ربات
معاملاتی اهرمی، ربات
آربیتراژ آتی نقطه ای ،
ربات معاملاتی نقطه ای، ربات
معاملاتی آربیتراژ.

0.05٪

5/5

دلارهای معدنی

می تواند بیش از 10 رمزارز را با این پلتفرم استخراج کند.
این به همه کاربران با پاداش ثبت نام 10 دلار پاداش می دهد.

حداقل قیمت 10 دلار است.
بدون هزینه نگهداری / سپرده گذاری

5/5

هاش لیست ها

طرح استخراج رایگان. استخراج چندگانه کریپتو در ابر.
پرداخت روزانه درآمد استخراج

8 تا 6500 دلار بسته به طرح ها یا بسته های ماینینگ.

4.6/5

ECHOS

پرداخت روزانه،
خرید قرارداد سفارشی.

حداقل قیمت 100 دلار است.

5/5

پیدایش معدن

Genesis Mining Advanced Auto-Alocation.

16 تا 7699 دلار برای استخراج بیت کوین و حداکثر 500 دلار برای استخراج اتریوم.

5/5

ScryptCube

پرداخت های معرف – 3٪ از قیمت هر خرید تکمیل شده توسط مراجعین شما.

4.9 دلار به ازای هر 100 گیگاهرتز بر ثانیه و 7.5 دلار در هر 100 گیگاهش بر ثانیه برای یک قرارداد 2 ساله.

5/5

هاشنست

از PACMiC (قرارداد استخراج ابری تسریع پرداخت) برای پرداخت هیچ هزینه ای استفاده کنید.

در دسترس نیست.

4.8/5

گوزن گاز گرفته

بازار نرخ هش به مردم امکان خرید و فروش نرخ هش را با یکدیگر می دهد.

1833.5 دلار برای 50 TH/s تا 46060 دلار برای 500 TH/s.

4.5/5

ECHOS

شاخص NFT، شاخص ایلان ماسک، فهرست 10 برتر و شاخص پروتکل های DeFi.

199 دلار برای 1.85 TH/s در 12 ماه.

4/5

بررسی دقیق سایت های استخراج:

شماره 1) پایونکس

پایونکس یک سایت ماینینگ ابری نیست، بلکه یک پلتفرم تجارت کریپتو است که از 12 ربات نیز پشتیبانی می‌کند که می‌توانید از آن‌ها برای اهرم یا حاشیه‌سازی تجارت کریپتو استفاده کنید. این ربات‌ها همچنین می‌توانند برای معامله قراردادهای آتی ارز دیجیتال استفاده شوند. بنابراین، اگر از سایت‌های استخراج ابری برای تولید بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنید، می‌توانید آنها را برای تجارت خودکار به کیف پول پایونکس ارسال کنید.

Image for post
Image for post

پایونکس یک صرافی ارز دیجیتال مورد علاقه برای کسانی است که می خواهند رمز ارز خود را به طور خودکار مبادله کنند. این برای تجارت با سکه های پایدار USDT و USDC و همچنین USD عالی عمل می کند. علاوه بر پشتیبانی از سپرده‌های مستقیم با کارت‌های اعتباری – که تکمیل آنها یک روز طول می‌کشد – می‌توانید آنها را در برنامه Android و iOS Pionex Lite خریداری کنید.

 • ربات تجارت گرید
 • ربات معاملاتی اهرمی
 • ربات آربیتراژ آتی نقطه ای
 • ربات معاملاتی نقطه ای
 • ربات تجارت آربیتراژ

2- دلارهای معدنی

Minedollars یک نرم افزار استخراج ابری موبایل است که به هر کسی امکان می دهد بیت کوین را از خانه خود استخراج کند. این یک پلتفرم استخراج ابری با بیش از 320000 کاربر است و به سرعت به یک انتخاب محبوب تبدیل می شود. بیش از 1 میلیون تراکنش از زمان تأسیس.

Minedollars از فناوری پیشرفته ماینینگ استفاده می کند تا به کاربران اجازه دهد توکن های مختلف را با هزینه های رقابتی استخراج کنند. بنابراین آنها بالاترین بازگشت سرمایه ممکن را از عملیات استخراج به دست می آورند.

Image for post
Image for post

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا کاربران باید از MineDollars به ​​عنوان پلتفرم Cloud Mining خود استفاده کنند:

 • بیش از 320000 مشتری از 100 کشور همانطور که در وب سایت ادعا شده است. بیش از 1 میلیون تراکنش از زمان تأسیس.
 • شما می توانید بیش از 10 رمزارز را با این پلتفرم استخراج کنید.
 • بسته های سرمایه گذاری چندگانه – قراردادهای نرخ هش برای کریپتوهای مختلف از جمله سکه پایدار USDC و بیت کوین؛ و بسته سفارشی برای ماینرهای ابری تازه کار.
 • به همه کاربران پاداش ثبت نام 10 دلاری که قابل برداشت است پاداش می دهد.
 • این یک برنامه ارجاع ارائه می دهد که در آن شما 3٪ کمیسیون برای معرفی دوستان دریافت می کنید.
 • پرداخت ها از 100 دلار شروع می شود و ظرف یک ساعت پردازش می شود.
 • بدون پرداخت وجه یا هزینه نگهداری هزینه های برداشت به ارز دیجیتال مورد نظر بستگی دارد.
 • سیستم با استفاده از حفاظت DDos و SSL ایمن و محافظت می شود.
 • قراردادهای خرید کمتر از 10 دلار برای قراردادهای روزانه که بازده ثابت 10 + 0.6 دلار یا سود 0.6 دلار کسب می کنند. سپس Eth Hashrate 100 دلار (با سود 6 دلار برای قرارداد 3 روزه) تا 20000 دلار.

مطالب مرتبط  بهترین روشهای کسب درامد از اینترنت

Powered by Inline Related Posts

آمارهای کلیدی:

سکه های پشتیبانی شده: BTC، BCH، LTC، ETH، XRP، USDT، USDC، DASH، و غیره.
قیمت: شروع از 10 دلار نسخه آزمایشی رایگان + برنامه های پولی

کاربران می توانند در اکانت های این پلتفرم ثبت نام کنند و هر روز شروع به کسب درآمد غیرفعال کنند.


 3- Hashlists

بهترین برای ماینرهای مبتدی بدون سخت افزار استخراج.

 

Hashlists یک سایت ماینینگ ابری است که کاربر می‌تواند از طریق آن طرح‌ها یا بسته‌های ماینینگ را خریداری کند و شاهد رشد درآمد استخراج خود در کیف پول خود باشد. با این پلتفرم، می‌توانید بیت‌کوین، لایت‌کوین، اتریوم، دش، دوج‌کوین، فایل‌کوین و اتریوم را بدون نیاز به خرید سخت‌افزار گران‌قیمت استخراج کنید که به تعمیر و نگهداری و راه‌اندازی نیز نیاز دارد. شما همچنین می توانید استیبل کوین ها را استخراج کنید – USDC و USDT.

این یک گزینه استخراج رایگان دارد. برنامه‌ها/بسته‌های سرمایه‌گذاری یا استخراج کریپتو از یک طرح روزانه تجربه رایگان با قیمت 8 دلار با بازده ثابت 0.8 دلار شروع می‌شوند. پس از ثبت نام، 8 دلار را به صورت رایگان دریافت می کنید و می توانید آن را سرمایه گذاری کنید و شروع به کسب درآمد کنید. با این حال، این طرح تنها اجازه 1 سفارش را می دهد. با سایر بسته های ماینینگ، می توانید هر کدام بیش از یک سفارش خریداری کنید.

در غیر این صورت، برنامه های استخراج LTC 100 دلار برای سه روز با بازده کل 5.4 دلار هزینه دارد. ماینینگ اتریوم 520 دلار برای 10 روز با نرخ بازگشت 97.03 دلار برنامه ریزی می کند. برای استخراج بیت کوین، باید 1800 دلار به مدت 20 روز سرمایه گذاری کنید و علاوه بر مبلغ سرمایه گذاری شده، بازده ثابتی معادل 700.02 دلار کسب کنید. ماینینگ Dogecoin به مدت 60 روز 6500 دلار و با بازگشت 8200 دلار هزینه دارد.

امکانات:

 • درآمد روزانه به جای پایان مدت قرارداد در کیف پول واریز می شود.
 • برداشت حداقل 100 دلار پس از رسیدن به آن، کافی است به بخش برداشت مراجعه کنید و آدرس کیف پول برداشت خود را وارد کنید، و تراکنش ظرف یک ساعت پردازش خواهد شد.
 • بدون پرداخت کارت اعتباری یا PayPal – برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های استخراج، باید رمزنگاری را واریز کنید.
 • حداقل سپرده 100 دلار است.
 • این سرویس مبتنی بر مرورگر است. نیازی به اجرای برنامه نیست.
 • پشتیبانی آنلاین مشتری از طریق چت و ایمیل.
 • فرآیند ثبت نام ساده برای شروع ماینینگ کافی است روی Plans کلیک کنید، طرحی را انتخاب کنید، واریز کنید و اقدام به خرید کنید.
 • شما می توانید سفارشات و درآمد خود را از داشبورد پیگیری کنید.
 • کسب رتبه های برتر
 • هیچ هزینه مدیریت یا برق دریافت نمی شود.

حداقل سرمایه گذاری: 8 دلار
قیمت گذاری: از 8 دلار تا 6500 دلار در استخراج Dogecoin. قیمت به طرح استخراج بستگی دارد.


 4- ECOS

ECOS تنها شرکت قانونی استخراج ابری است. در سال 2017 در ارمنستان در منطقه آزاد اقتصادی تاسیس شد. ECOS بیش از 100000 کاربر از سراسر جهان دارد.

شما به راحتی می توانید از یک ماشین حساب ماینینگ مناسب برای تخمین بازده استخراج استفاده کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. ECOS در هر دو نسخه وب و برنامه های تلفن همراه در دسترس است.

 

علاوه بر قراردادهای ماینینگ و میزبانی تجهیزات، این شرکت شاخص های رمزنگاری را ارائه می دهد که افراد می توانند در آنها سرمایه گذاری کنند. اینها شامل شاخص NFT، شاخص ایلان ماسک، شاخص 10 برتر، شاخص پروتکل های DeFi، شاخص Metaverse و بسیاری دیگر می شود. این اپلیکیشن موبایل همچنین یک کیف پول رمزنگاری چند ارزی برای ذخیره و مبادله 247 ارز دیجیتال ارائه می دهد.

امکانات:

 • پرداخت های روزانه
 • خرید قرارداد سفارشی – می توانید قرارداد خود را از نظر مدت زمان، میزان هش و سود با استفاده از یک نوار لغزنده ساده در وب سایت سفارشی کنید.
 • برنامه های اندروید و iOS برای مدیریت قراردادهای ماینینگ و سایر دارایی های رمزنگاری شده شما.
 • حداقل برداشت بسیار پایین از کیف پول 0001 BTC است.
 • 180 روز گارانتی تجهیزات آنها برای تجهیزات و خدمات میزبانی. گجت ها می توانند به مدت 5 سال استخراج کنند.
 • قرارداد استخراج آزمایشی رایگان به مدت 1 ماه برای آزمایش پلت فرم.

حداقل سرمایه گذاری: 100 دلار
قیمت: سفارشی. حداقل قیمت 100 دلار است


صرافی های رمزنگاری توصیه شده

CoinSmart

CoinSmart – بهترین برای تبادل ارزهای دیجیتال به فیات.

Image for post
Image for post

کوین اسمارت همچنین یک پلتفرم معاملاتی رمزنگاری است که به کاربران امکان می دهد دارایی های دیجیتال را در بازار نقدی و با فیات معامله کنند. هیچ استخراج یا شرط بندی در صرافی پشتیبانی نمی شود. برای ماینرها، سودمندترین راهی که می توانید از این صرافی استفاده کنید این است که درآمد استخراج خود را فوراً به سایر دارایی های دیجیتال تبدیل کنید.

همچنین می‌توانید از آن برای تبدیل هرگونه پاداش استخراج کریپتو به فیات از طریق بانک استفاده کنید. به سادگی صرافی را واریز کنید، اگر رمزارز دیگری است، آن را به بیت کوین تبدیل کنید، سپس از طریق بانک به صورت فیات برداشت کنید. وقتی این کار را انجام می‌دهید، CoinSmart یک سپرده فیات بانکی در همان روز را تضمین می‌کند.

امکانات:

 • کریپتو با فیات را فوراً از طریق کارت اعتباری و بدهی بخرید. همچنین با استفاده از SEPA، حواله های سیمی، نقل و انتقالات الکترونیکی، و سپرده های ارزی مستقیم خرید کنید. رمزنگاری را سپرده گذاری کنید و با هر ارز دیجیتال پشتیبانی شده دیگری مبادله کنید. از حدود 14 رمز و توکن پشتیبانی می کند.
 • کارمزد برداشت برای فروش کریپتو برای فیات 1٪ یا 15 دلار برای انتقال الکترونیکی وجوه، 1٪ برای Wire و 0٪ برای SEPA است.
 • واریز فیات با کارمزد 8.75٪ با کارت اعتباری، 0٪ با SEPA و Wire. و 1.5٪ (برای 100 دلار – 1999 دلار) و 0٪ (برای 2000 دلار و بالاتر) با Interac e-Transfer.
 • خدمات تجارت خارج از بورس برای کسانی که می خواهند سفارشات 25000 دلار یا بیشتر را معامله کنند.
 • نمایندگان حساب های اختصاصی، کارمزدهای با تخفیف و قیمت گذاری بهینه برای معاملات خارج از بورس.

Crypto.com

Crypto.com – بهترین برای تجارت ارزهای دیجیتال.

Image for post
Image for post

Crypto.com یک سایت ماینینگ ابری نیست و به کسی اجازه استخراج دارایی های دیجیتال را نمی دهد. در عوض، از تجارت ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند. همچنین می‌توانید به این صرافی ارز دیجیتال تکیه کنید تا هر ارز دیجیتال را فوراً به فیات تبدیل کنید و آن را در هر فروشگاه Visa یا خروجی خودپرداز خرج کنید. این صرافی از بیش از 250 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و در بیش از 100 کشور در دسترس است.

برای کسانی که از دیگر سایت‌های استخراج ابری فهرست شده استفاده می‌کنند، می‌توانند رمزنگاری استخراج‌شده را مستقیماً به کیف پول‌های crypto.com ارسال کنند. به سادگی آدرس کیف پول سپرده را از حساب خود برای رمز ارز مورد نظر پیدا کنید و از آن به عنوان آدرس برداشت در سایت ماینینگ ابری خود استفاده کنید.
برای کسانی که مایل به کاوش بیشتر هستند، می توان از این پلت فرم برای قرار دادن سکه ها استفاده کرد که جایگزینی برای استخراج است.

امکانات:

 • تاریخچه معاملات خود را از داخل کیف پول نظارت کنید.
 • جوایز استخراج خود را به این کیف پول بفرستید و آنها را به CRO تبدیل کنید یا در هر رمزنگاری به اشتراک بگذارید. شما تا 14.5٪ پاداش دریافت می کنید.
 • ارزهای دیجیتال را در بازارهای نقدی و آتی با اهرمی تا 10 برابر سرمایه اولیه سفارش دهید.

حداقل سرمایه گذاری: برای سهامداران، حداقل 10000 CRO برای 6 ماه است.
قیمت گذاری: رایگان برای سهام


Coinmama 

Coinmama – بهترین برای تبدیل کریپتو به فیات یا فیات به کریپتو.

Image for post
Image for post

Coinmama از استخراج ابری پشتیبانی نمی کند. تنها در صورتی مفید است که بخواهید سکه های استخراج شده در ابر را با فیات مبادله کنید یا کریپتو را با فیات بخرید. شما نمی توانید هیچ رمزنگاری را برای ذخیره سازی در این صرافی ارسال کنید. دلیلش این است که کیف پول میزبانی ندارد.

Coinmama به شما امکان می دهد بیت کوین، اتریوم و تعداد انگشت شماری رمزارز دیگر را با استفاده از کارت اعتباری، Apple Pay، Google Pay و Skrill بلافاصله خریداری کنید. کسانی که می خواهند کریپتو را برای فیات تبدیل کنند، باید بیت کوین را به عنوان ارز دیجیتال برای تبدیل داشته باشند. این کار از طریق حساب بانکی امکان پذیر است.

مطالب مرتبط  چگونه یک کیف پول بیت کوین ایجاد کنم؟

Powered by Inline Related Posts

امکانات:

 • خرید و فروش کریپتو با روش های موجود محلی.
 • کارمزدهای معاملاتی مبتنی بر وفاداری از 3.90٪ تا 2.93٪ متفاوت است، اگرچه ممکن است 2٪ بالاتر از نرخ های XBT اعمال شود.
 • تا 15000 دلار در روز به ازای هر معامله با حداکثر 10 معامله با حساب بانکی معامله کنید. با کارت اعتباری، حداکثر 5000 دلار تا 5 معامله در روز است.

5) Genesis Mining

بهترین برای ماینرهای مبتدی و پیشرفته کریپتو.

 

سایت Genesis Mining به دلیل سهولت در سپرده گذاری و برداشت هنگام استخراج بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال در فضای ابری شناخته شده است. این شرکت در سال 2013 شروع به کار کرد و اکنون از استخراج بیت کوین، اتریوم، دش، لایت کوین و بیش از 7 ارز دیجیتال دیگر برای استخراج در 6 الگوریتم اصلی استخراج پشتیبانی می کند.

طبق سایت ماینینگ بیت کوین، آنها به بیش از 2 میلیون مشتری از بیش از 100 کشور خدمات ارائه کرده اند و بیش از 100 میلیون تراکنش ارز دیجیتال انجام داده اند. مزارع یا سرورهای ماینینگ آنها در 10 مکان در قاره های مختلف از جمله گرینلند، استونی، سرزمین یخی، بریتانیا و سوئد واقع شده است.

امکانات:

 • تضمین 100% آپتایم برای اطمینان از اینکه مشتریان آنها پس از خرید قرارداد، زمان خود را در ماینینگ از دست نمی دهند.
 • خدمات مشتریان 24/7.
 • Genesis Mining Advanced Auto-Allocation از داشبورد کاربر به کاربر اجازه می دهد تا قدرت هش خود را به دلخواه برای استخراج چندین سکه اختصاص دهد.
 • پرداخت و برداشت از طریق کیف پول های کریپتو ، مسترکارت، پی پال، وایر و کارت های نقدی انجام می شود.
 • خروجی‌های ماینینگ روزانه تولید می‌شوند، اما پرداخت با رسیدن به حداقلی که بستگی به رمزارز استخراج‌شده دارد، آماده برداشت است. به عنوان مثال، BTC 0.0015 BTC است.
 • هزینه های نگهداری روزانه از خروجی های استخراج یا سکه های به دست آمده کسر می شود. برای بیت کوین Radiant Classic، که 0.03 دلار در هر TH/s است، و بسته Radiant Zero، این مقدار صفر است.

حداقل سرمایه گذاری: 16 دلار

قیمت گذاری: بستگی به ارز دیجیتال و بسته انتخابی دارد – از 16 دلار تا 7699 دلار (بسته های مختلف) برای استخراج بیت کوین و تا 500 دلار برای استخراج اتریوم.

 


شماره 6) ScryptCube

بهترین برای ماینرهای مبتدی و پیشرفته کریپتو.

 

ScryptCube از استخر ماینینگ f2pool برای استخراج بیت کوین از طرف کاربرانی استفاده می کند که نمی خواهند از پول زیادی برای خرید تجهیزات استخراج استفاده کنند، تجهیزات خود را به صورت محلی مدیریت کنند و به انجام تنظیمات ادامه دهند. بر اساس تجزیه و تحلیل آدرس‌های کیف پول ScryptCube در طول زمان، این شرکت در واقع پرداخت‌هایی را از f2pool دریافت کرده و به کاربران خود پرداخت می‌کند.

تجزیه و تحلیل های انجام شده روی آدرس های روی اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران مختلف در گروه تلگرام این شرکت نشان می دهد که کاربران در واقع از سال 2020 پرداخت های منظمی از این شرکت دریافت کرده اند. سایت ماینینگ ابری بیت کوین همچنین به کاربران امکان استخراج اتریوم را می دهد و به زودی از استخراج Beam پشتیبانی می کند.

امکانات:

 • پشتیبانی از چت تلگرام. همچنین یک ماشین حساب استخراج آنلاین برای تعیین اینکه آیا بسته نرخ هش که می خواهید بخرید سودآور است و چقدر می تواند تولید کند وجود دارد.
 • بدون هزینه تعمیر و نگهداری بسته ها را می توان از طریق روش های BTC، Visa و MasterCard خریداری کرد.
 • اقلام تعهدی روزانه به این معنی است که شما درآمد استخراج روزانه را در حساب خود دریافت می کنید. شما می توانید آنها را در زمان واقعی در حساب بررسی کنید.
 • برداشت فوری از روز اول استخراج.
 • پرداخت های ارجاعی – 3٪ از قیمت هر خرید تکمیل شده توسط مراجعین شما.
 • آمار زمان واقعی فعالیت معدن را دریافت کنید.

حداقل سرمایه گذاری: 1.90 دلار

قیمت گذاری: طرح های استخراج بیت کوین از 1 سال با 4.9 دلار به ازای هر 100 گیگاهرتز بر ثانیه و 7.5 دلار در هر 100 گیگاهرتز بر ثانیه برای یک قرارداد 2 ساله شروع می شود.


شماره 7) هاشنست

بهترین برای ماینرهای مبتدی و پیشرفته کریپتو.

 

شرکت و سایت استخراج ابری متعلق به Bitmain Technologies است که در سال 2013 در چین توسط وو جیهان و سایر سرمایه گذاران تاسیس شد. این شرکت در سال 2014، Snowball.io، یک پلتفرم ماینینگ ابری را خریداری کرد. همانطور که قبلاً می دانید، Bitmain یکی از رهبران تولید تجهیزات استخراج بیت کوین است.

با این شرکت، می توانید ارزهای دیجیتال بیت کوین، لایت کوین، زی کش و دش را استخراج کنید. به گفته این وب سایت، آنها بیش از 400000 کاربر در سراسر جهان دارند.

هاشنست همه ماینرها را به Antpool که بخشی از شرکت Bitmain است هدایت می کند.

امکانات:

 • برنامه تلفن هوشمند برای کمک به مدیریت سرمایه گذاری های استخراج در این سایت های استخراج ابری بیت کوین.
 • امکان خرید و فروش قراردادهای استخراج ابری بیت کوین در بازار آزاد با سایر کاربران. انجام این کار از پنل حساب کاربری آسان است.
 • درآمد روزانه به حساب کاربری واریز می شود.
 • فقط بیت کوین یک روش پرداخت پذیرفته شده است.
 • پشتیبانی مشتری، فرآیند تأیید دو مرحله ای پس از ثبت نام و حداقل سرمایه مورد نیاز است.
 • بازخرید نرخ هش برای سخت افزار استخراج.
 • از PACMiC (قرارداد استخراج ابری تسریع پرداخت) برای پرداخت هیچ هزینه ای استفاده کنید.

حداقل سرمایه گذاری: در دسترس نیست.

قیمت: در دسترس نیست.

 


8) Bit Deer

بهترین برای استخراج کنندگان رمزنگاری پیشرفته و همچنین مبتدیان.

Image for post
Image for post

Bit Deer یکی از بهترین سایت های استخراج ابری است که توسط یک شرکت سنگاپوری مدیریت می شود. این شرکت توسط سلین لو که هنوز مدیرعامل است، تاسیس شد. این شرکت به کسانی که در سایت ماینینگ ابری قرارداد امضا می کنند، اجازه می دهد تا با استفاده از ASIC هایی مانند Antminer S19 و S19 pro، رمزنگاری را استخراج کنند.

از میان سایت‌های مورد اعتماد استخراج ابری که در این مقاله بررسی شده‌اند، یکی از تنوع‌های بزرگ را به ماینرها ارائه می‌کند. دلیل آن این است که به آنها امکان استخراج بیت کوین را می دهد، اما همچنین گزینه ای عالی برای کسانی است که به دنبال استخراج ابری اتریوم و استخراج ابری بیت کوین کش، استخراج ابری لایت کوین و 6 رمزارز دیگر هستند.

یک گروه همچنین می‌تواند تصمیم بگیرد که یک ریگ میزبان را از طریق سرویس خریداری کند و بیت دیر بر استخراج نظارت خواهد داشت. سپس این گروه می تواند پس از استخراج با ریگ، جوایز را به طور مساوی تقسیم کند. با بیش از 5 میلیون بازدید و 1 میلیون کاربر فعال از 200 کشور، یکی از فعال ترین و قابل اعتمادترین سایت های استخراج ابری در این لیست است.

بر اساس بررسی‌ها، قراردادهای ماینینگ این شرکت نرخ بازگشت ۸۰ درصدی کاربر و خروجی‌های بیش از ۱۰۰ بیت کوین در روز را ارائه می‌دهد. مانند سایر سایت‌های استخراج ابری مورد اعتماد در این لیست، برای مثال، به طور گسترده در سایت رتبه‌بندی فاکسی بررسی می‌شود و ثابت می‌کند که واقعاً کار می‌کند.

امکانات:

 • علاوه بر خدمات خرید نرخ هش استخراج بیت کوین ابری، میزبانی ابری ماینرها را نیز ارائه می دهد. همچنین مزرعه استخراج Antbox را می فروشد که می تواند حدود 20 متر مربع را اشغال کند و میزبان 180 واحد Antiminer s19 باشد.
 • بازار نرخ هش به افراد امکان می دهد با یکدیگر نرخ هش را خریداری و بفروشند.
 • راه حل های استخراج سفارشی برای سرمایه گذاران حرفه ای.
 • اپلیکیشن اندروید و iOS برای مدیریت درآمد و فعالیت استخراج، دریافت پشتیبانی و موارد دیگر.

حداقل سرمایه گذاری: 1833.50 دلار برای استخراج کنندگان بیت کوین.

قیمت گذاری: قراردادهای نرخ هش بسته به کریپتو و میزان نرخ هش متفاوت است – برای استخراج ابری بیت کوین و بیت کوین کش، آنها از 1833.50 دلار برای 50 TH/s تا 46060 دلار برای 500 TH/s متغیر هستند.

 


9) IQ Cloud Mining

بهترین برای معامله گران ارزهای دیجیتال، فارکس و سهام علاوه بر خریداران نرخ هش.

 

این بهترین سایت استخراج ابری در سال 2016 در آستانه افزایش تقاضای خدمات استخراج ابری راه اندازی شد. امروزه شرکت IQ Cloud Mining دارای تجهیزات ماینینگ در کانادا، روسیه، ایسلند، گرجستان، الجزایر و چین و تیم های پشتیبانی مشتری در بریتانیا و روسیه است.

علاوه بر استخراج ابری بیت کوین، برای کسانی که به دنبال استخراج ابری اتریوم، استخراج ابری لایت کوین و استخراج ابری ریپل هستند، گزینه بسیار خوبی است. در واقع، شما می توانید تا 150 آلتکوین مختلف استخراج کنید.

این شرکت 35 درصد تخفیف در کلیه قراردادهای ماینینگ ارائه می دهد. همچنین می توانید درآمد خود را به صورت روزانه به کیف پول دلخواه خود برداشت کنید.

امکانات:

 • همچنین از معاملات اهرمی دارایی های کریپتو و مشتقات فارکس با نسبت اهرمی 1:3 تا 1:100 پشتیبانی می کند. همچنین از معاملات گزینه پشتیبانی می کند.
 • کپی معاملات کارشناسان در بستر معاملات.
 • تعهد قراردادها
 • در قرارداد استخراج USDT می توانید یک پرداخت ثابت به USDT را انتخاب کنید.
 • قرارداد حرفه ای با سود 20 درصد در سال ارائه می شود.
 • پرداخت های روزانه
 • سرمایه گذاری مجدد خودکار با افزایش درآمد و درآمد تا 180٪ در سال. پشتیبانی زنده 24 ساعته

مطالب مرتبط  بهترین روشهای استخراج بیت کوین رایگان 2022

Powered by Inline Related Posts

حداقل سرمایه گذاری: 250 دلار

قیمت: 0.622 دلار در هر 10 گیگاهرتز برای قراردادهای 1 ساله SHA 256. که 10 سکه استخراج می کند. تا 125 درصد درآمد بالقوه دارد. SHA-256 PRO 10 GH/s به مدت 2 سال 0.718 دلار قیمت دارد و می تواند تا 150 سکه و توکن استخراج کند. هزینه قرارداد مادام العمر اتریوم 1.572 دلار در هر 0.1 مگاهرتز بر ثانیه است.

 


بهترین سایت استخراج ابری بیت کوین در سال 2022

  10- BeMine

بهترین برای کسانی که علاوه بر اجاره/خرید نرخ هش نیاز به مشاوره دارند.

 

این شرکت علاوه بر خرید و فروش هش ریت ماینینگ، از خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیز پشتیبانی می کند. مشتریان همچنین می توانند در مورد استفاده و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مشورت کنند. آنها همچنین می توانند در مورد تجارت الکترونیک و پروژه های ICO، ثبت کسب و کار و سایر خدمات مشاوره کنند.

همچنین می‌توانید از شرکت بخواهید که تجهیزات ماینینگ شما را به صورت مجازی راه‌اندازی کند، در حالی که منتظر سود هستید، که می‌تواند به کیف پول دلخواه شما برداشت شود.

این پلتفرم به شما امکان می دهد رمزارز را زمانی که به حداقل 0.005 بیت کوین رسید، برداشت کنید. در غیر این صورت، این شرکت روسی در سال 2019 تاسیس شد.

امکانات:

 • اگر شک دارید، می‌توانید این سرویس را از طریق 3 روز استخراج با استعداد Antminer S19 آزمایش کنید.
 • برخلاف سایر شرکت‌های استخراج ابری، ۷ درصد از خریدهای ارجاعی را ارائه می‌کند.
 • ماینینگ ابری ارز دیجیتال دارای یک صرافی داخلی است.
 • شما همچنین می توانید تجهیزات استخراج ASIC خود را برای شرکت ارسال کنید و در مرکز داده آنها برای شما میزبانی می شود.
 • 4 مرکز داده با ظرفیت کل 70 مگاوات بر ساعت.
 • هزینه برق 0.054 دلار کیلووات در ساعت است و پرداخت به صورت خودکار از حساب شما انجام می شود.
 • واریز از طریق VISA و MasterCard، PM USD، Bitcoin و altcoins.

حداقل سرمایه گذاری – 61 دلار .

قیمت: 61 دلار پرداخت یک بار. کارمزد واریز و برداشت بر اساس مقدار کریپتو تا 0.05 بیت کوین – 3٪ کمیسیون است. از 0.01 تا 0.05 – 5٪؛ و زیر 0.01 – 7٪.

وب سایت: BeMine


11) Freemining

بهترین برای گیمرهایی که می خواهند درآمد غیرفعال به دست آورند.

 

وب سایت استخراج ابری Freemining به کاربران امکان استخراج بیت کوین را برای درآمد غیرفعال می دهد. کاربر می تواند تنها در چند مرحله پس از ثبت نام و ارسال آدرس کیف پول، استخراج ارزهای دیجیتال را آغاز کند. سایت استخراج ابری بسته های مختلف استخراج ابری، از سطح پایه تا سطح سازمانی را ارائه می دهد.

مشتریان می توانند به جای خرید نرخ هش یا میزبانی ماشین های استخراج ابری ارزهای دیجیتال، طرح های سرمایه گذاری مختلفی را خریداری کرده و مبلغی از پیش تعیین شده BTC در روز دریافت کنند. این باعث می شود که آن را از همه بسته های موجود در لیست متمایز کند.

بسته ماینینگ رایگان روزانه 0.00002500 بیت کوین برای کاربران تولید می کند و کاربران می توانند هر زمان که بخواهند آن را ارتقا دهند. حداقل مقدار برداشت 0.002 BTC است که برداشت 2 تا 4 ساعت طول می کشد. تنها روش پرداخت پذیرفته شده بیت کوین است.

امکانات:

 • علاوه بر پرداخت روزانه، برای برنده شدن بیشتر ارزهای دیجیتال در بازی لاکی، چرخش رایگان داده می شود. از 5 چرخش برای بسته اصلی تا 125 چرخش رایگان برای بسته سازمانی.
 • کاربران جدید 3 چرخش رایگان در بازی Lucky دریافت می کنند.
 • پاداش از 0.0004 BTC برای ترتیب اولیه، تا 0.07 BTC برای بسته Enterprise.
 • درآمدهای وابسته در 5 سطح – در 8% – 3% – 2% – 1% – 1%.

حداقل سرمایه گذاری – 0.002 BTC

قیمت گذاری: بسته پایه 0.002 BTC، Starter 0.015 BTC، استاندارد 0.05 BTC، Enterprise 0.15 BTC و Professional 0.35 BTC برای قراردادهای 365 روزه هزینه دارد.

 


12- GMINERS

GMINERS یک شرکت استخراج ابری در سراسر جهان است که دفتر مرکزی آن در لندن، انگلستان است. این پلتفرم جدید تا کنون بیش از 3000 کاربر را به خود جذب کرده است و در حال حاضر در این زمینه بسیار امیدوارکننده است.

Image for post
Image for post

این شرکت دارای سه پارک مرکز داده در ایسلند، قزاقستان و گرجستان است. GMINERS با تمرکز بر استخراج ابری اخلاقی و سازگار با محیط زیست، عمدتاً از فناوری‌های انرژی سبز در مراکز داده خود استفاده می‌کند (درست مانند پانل‌های خورشیدی و ژنراتورهای برق بادی).

بیایید نگاهی به بازگشت حاصل از استخراج ابری تحت قراردادهای GMINERS بیندازیم. با سرمایه گذاری 5000 دلار در یک گزینه یک ساله، 600 دلار به عنوان درآمد ماهانه دریافت می کنید (با 117926 GH/s). بنابراین در عرض یک سال پس از استخراج ابری، می توانید به 7200 دلار به عنوان درآمد غیرفعال آسان و ثابت برسید.

به بیان دیگر، شما روز به روز با انجام هیچ کاری بیت کوین به دست می آورید. حداقل مبلغ سپرده در اینجا فقط 500 دلار است. GMINERS را به یکی از بهترین وب سایت های استخراج ابری برای سرمایه گذاران مبتدی ارز دیجیتال تبدیل می کند.

گزینه های بیت کوین با نرخ سود فعلی

 • شروع: 143٪ (90000 GH/s)
 • حرفه ای: 149٪ (450 000 GH/s)
 • هوشمند: 156٪ (2 000 000 GH/s)
 • VIP: 170+٪ (با قدرت نامحدود)

قیمت هر 1 GH/s 0.0120 دلار برای همه طرح ها است.

همچنین GMINERS یک مدیر شخصی برای هر کاربر فراهم می کند.

سایر ویژگی ها شامل پرداخت های فوری روزانه، پشتیبانی 24 ساعته، 99.98٪ آپتایم است. کاربران می توانند برای کسب درآمد اضافی از فرآیند استخراج ابری بیت کوین به یک برنامه وابسته بپیوندند. ما دریافتیم که شروع، کنترل فرآیند و برداشت وجوه از این پلتفرم استخراج ابری با رشد سریع آسان است.

کاربران می توانند در هر زمان آمار سودآوری و صورت های درآمد را در حساب بررسی کنند. در حال حاضر، 30 درصد تخفیف برای انواع ماینرها در Gminers وجود دارد. اگر می‌خواهید با قیمت‌گذاری بهتر وارد تجربه استخراج ابری بیت‌کوین شوید، همین حالا ثبت‌نام کنید.


13- Shamining

بهترین برای استخراج انرژی های تجدید پذیر.

Image for post
Image for post

شرکت استخراج ابری Shamining در سال 2018 راه اندازی شد و به استخراج کنندگان رمز ارز مبتدی تا حرفه ای خدمات ارائه می دهد. بر اساس بررسی ها، این شرکت دارای سه مرکز داده در کیپ تاون، کالیفرنیا و لندن است. علاوه بر استخراج ابری بیت کوین، استخراج ابری اتریوم، استخراج ابری لایت کوین و غیره را دریافت می کنید.

بر اساس وب سایت خود، آنها همچنین از توربین های بادی و پنل های خورشیدی در استخراج دارایی های دیجیتال استفاده می کنند.

علاوه بر حداقل مبلغ سرمایه گذاری 150 دلار، شرکت می تواند برای عملیات استخراج سفارشی زمانی که مبلغ سرمایه گذاری بالای 100000 دلار باشد سازماندهی کند. همچنین، طبق سایت استخراج ابری، می توانید حداقل 0.001 دلار بیت کوین برداشت کنید.

امکانات:

 • مانند سایر شرکت‌های استخراج ابری، پرداخت‌های فوری 24/7 در دسترس است.
 • با ضریب میانگین درآمد، می توانید درآمد سرمایه گذاری ها را 1.43 برابر کنید.
 • مانند اکثر شرکت های استخراج ابری در لیست، ماشین حسابی وجود دارد که با آن می توانید درآمد خود را قبل از سرمایه گذاری در اجاره تجهیزات استخراج ابری تخمین بزنید.

حداقل سرمایه گذاری: 150 دلار

قیمت گذاری: از 0.0109 دلار به ازای هر 1 GH/S برای ماینرهای ASIC و 0.0113 دلار به ازای هر 1 GH/S در GPU و 0.0120/0.0113 دلار به ازای هر 1 GH/S برای قرارداد استخراج GPU شروع می شود .


نتیجه

این آموزش برخی از بهترین سایت‌های استخراج ابری یا شرکت‌های استخراج ابری را مورد بحث قرار می‌دهد که می‌توانید رمزارزهای محبوب و غیرمحبوب را در آنها استخراج کنید.

اکثر سایت های استخراج بیت کوین در لیست به شما امکان می دهند قراردادهای نرخ هش را مستقیماً از شرکت خریداری کنید. فقط Freemining.co به شما امکان می‌دهد در بسته‌ها بدون هیچ گونه نرخ هش سرمایه‌گذاری کنید و سپس برای برنده شدن کریپتوهای بیشتر بازی کنید. همچنین یکی از استخراج ابری بیت کوین است که می توانید به صورت رایگان شروع کنید.

ما Genesis Mining را به دلیل مهارت و تجربه اش پیشنهاد می کنیم. این به شما امکان می دهد چندین ارز دیجیتال و بسته را در یک متعادل کننده خودکار استخراج کنید تا ارزهای دیجیتالی را که می خواهید با نرخ هش خود استخراج کنید، اختصاص دهید. در غیر این صورت، BeMine علاوه بر خرید نرخ هش، مشاوره نیز ارائه می دهد.

اگر می‌خواهید شرکت‌های استخراج بیت‌کوین با تجارت همتا به همتای یکپارچه ارزهای دیجیتال و نرخ هش داشته باشند، به سراغ Bit Deer، Hashnest و IQ Cloud Mining بروید. دومی همچنین تعهد قرارداد و تجارت کپی را در پلت فرم معاملاتی خود ارائه می دهد.