بهترین و جدیدترین مدل کولر گازی پرتابل 

کولر گازی پرتابل (portable air conditioner) معمولاً برای خنک کردن یک اتاق مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است، این سوال برای شما بیاید، که پرتابل یعنی چی؟ کلمه ی پرتابل به معنای قابل حمل بودن می باشد، و علت نام گذاری این کولرها هم همین امر است که دارای قابلیت جابجایی آسان هستند و به دیوار یا سقف متصل نمی شوند.
بسیاری از مدل های این کولرها را به صورت چرخ دار طراحی می کنند، تا ما بتوانیم راحت تر آن ها را جا به جا کنیم. این نوع از کولرها در مدل ها و سایزهای مختلفی طراحی و تولید می شوند، و شما باید با بررسی میزان قدرت کولر گازی و در نظر گرفتن نیاز خود اسپلیت قابل حمل مناسب را برای اتاق خود انتخاب کنید. کولر گازی پرتابل کوچک، در واقع مشخصه ای است که تمام این دسته از محصولات را شامل می شود. نوع طراحی و وزن این محصولات به گونه ای است که به راحتی قابل حمل و جابجایی باشند. همچنین برای انتخاب و خرید کولر گازی کوچک رومیزی می توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا به خوبی شما را با ویژگی ها و کاربرد این محصولات آشنا ساخته و بهترین مدل را با توجه به نیازتان به شما معرفی نمایند.

به منظور خرید و اطلاع از قیمت کولر گازی با بیتا سرویس تماس بگیرید. همکاران ما در زمینه خرید بهترین و کم مصرف ترین محصول شما را راهنمایی خواهند نمود.

09121074065    02133060066

قیمت کولر گازی پرتابل 

کولر گازی کوچک قابل حمل در قالب برندهای مختلف در ظرفیت های مختلف تولید می شود، و اغلب خریداران باید به ظرفیت سرمایش کولر توجه کنند، تا بتوانند کولر مد نظر خود را تهیه کنند. اسپلیت قابل حمل برای آن دسته از افرادی که مستأجر هستند، و دوست دارند که از کولرهای گازی برای خنک کردن خانه خود استفاده کنند، بسیار مناسب می باشد. افرادی که دفاتر کاری و محل کسب و کار خود را مدام تغییر می دهند، نیز بهتر است، از این نوع سیستم سرمایشی استفاده کنند، چون در این صورت می توانند آن را به محل کار جدید خود ببرند، و در آن جا از کار کردن کولر گازی خود لذت ببرند.
کولر گازی‌ های‌ پرتابل علاوه بر خنک کردن هوا وظیفه گرفتن رطوبت هوا را نیز برعهده دارند، به همین خاطر در مناطقی که علاوه بر گرم بودن شرجی نیز هستند، می توان از آن ها استفاده کرد، تا از میزان رطوبت موجود در هوا کاهش پیدا کند. قیمت کولر گازی پرتابل کم مصرف اینورتر از مدل های معمولی گران تر است. برای آشنایی با مدل های کم مصرف با کاشناسان بیتا سرویس تماس بگیرید.

قیمت کولر گازی پرتابل در بیتا سرویس بسیار مناسب بوده و محصولات با کمترین سود به فروش می رسند. برای اطلاع از لیست قیمت محصولات با همکاران ما تماس بگیرید.

از محصولات کولر گازی ایستاده و کولر گازی اینورتر هم بازدید نمایید.

تفاوت کولر گازی های پرتابل با سایر مدل های اسپلیت

اسپلیت ها دارای دو یونیت می باشند، که یکی در بیرون از خانه و دیگری در داخل خانه نصب می شوند، ولی کولر گازی پرتابل همه قطعات را در داخل خود جای داده است، و نیازی به یونیت خارجی ندارد. از کولر گازی های پرتال کوچک در محیط های کوچک مثل اتاق خواب ها استفاده می کنند، و از مدل های متوسط در اتاق های بزرگ تر مانند اتاق پذیرایی یا اتاق خواب های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. کولر گازی قابل حمل در سایز بزرگ هم در محیط های بزرگ مانند دفاتر تجاری و اداری، بانک ها و دیگر ادارات مناسب می باشند.
زمانی شما می توانید بهترین کولر گازی پرتابل کوچک را برای مکان مورد نظر خود انتخاب کنید، که ویژگی های چند مدل مختلف را بررسی کرده باشید، تا در نهایت بتوانید مناسب ترین گزینه که پاسخگوی نیازهای شما باشد، را انتخاب کنید.

از برندهای مطرح تولید کننده کولر گازی رو میزی و ایستاده می توان به گری، بوش، سامسونگ، ال جی، هایسنس، جنرال، گرین، ایوولی و گرین اشاره نمود.


نحوه عملکرد کولر گازی قابل حمل

کولر‌ گازی‌ پرتابل 2 کار اصلی زیر را انجام می دهد:

  1. فضا را خنک می کند.
  2. رطوبت محیط را خارج می کند.

اکنون می خواهیم ببینیم، که یک کولر‌ گازی‌ پرتابل چگونه دمای محیط را کاهش می دهد، و رطوبت را از هوای محیط می گیرد.
به خاطر این که کولر گازی های پرتابل رطوبت هوا را هم می گیرند، تفاوت زیادی بین قطعات اصلی آن ها و دیگر کولر های گازی وجود دارد. با وجود این تفاوت ها نقش اصلی همه ی کولرهای گازی این است، که گرمای هوای محیط را بگیرند، و آن را به بیرون انتقال دهند.
با توجه به این که عملکرد هر کولر گازی قابل حمل بر مبنای چرخه تبرید می باشد. نحوه ی عملکرد کولر‌ گازی پرتابل به صورت زیر می باشد.

  • فن کولر می تواند هوای گرم و مرطوب اتاق را به داخل کولر گازی بکشد.
  • این هوا هنگام عبور از کویل های کندانسور گرما و رطوبت خود را از دست می دهد. هوای گرم از روی کویل های کندانسور عبور می کند، و گرمای خود را به ماده مبرد داخل کویل های کندانسور می دهد. زمانی که هوا به اواپراتور می رسد، گرمای آن منجر به تبخیر شدن ماده مبرد داخل کویل های اواپراتور می شود.
  • هوای خنک توسط فن به محیط اتاق برمی گردد.
  • رطوبت متراکم می شود، و به صورت قطره قطره جمع می شود، و می تواند به بیرون از اتاق تخلیه شود. همچنین می توانید در محل تخلیه آب سطلی قرار دهید، و آن را به صورت دستی خالی کنید.
  • گاز مبرد از اواپراتور وارد کمپرسور می شود، و در آن جا فشرده می شود. بعد از فشرده شدن مایع مبرد وارد کندانسور می شود، و گرمای گرفته شده از هوا توسط شلنگ تهویه هوا به بیرون منتقل می شود.
  • دوباره فن هوای گرم اتاق را داخل کولر گازی می کشد، و این چرخه به همین شکل تکرار خواهد شد.

میزان صدای کولر گازی پرتابل چقدر است؟

میزان صدای کولر گازی یکی از مهم‌ ترین معیارهای انتخاب کولر گازی می باشد. کولرهای گازی می‌ توانند نویز و سر و صدای غیر قابل تحملی در خانه ایجاد کنند، و علت به وجود آمدن این موضوع افزایش سن دستگاه، نوع کولر و شرایط آن می باشد. پس هر چقدر با فرسودگی و افزایش سن دستگاه سطح دسی بل آن افزایش پیدا خواهد کرد، و احتیاج به تعمیر خواهد داشت.
با توجه به نکات مهم و اصولی هنگام نصب و سرویس منظم کولر گازی می‌ توان صدای آن را کاهش داد، ولی نوع دستگاه هم مهم می باشد. میزان صدای کولر گازی برحسب دسی بل بیان می‌ شود، و حتماً هنگام خرید باید به آن توجه کرد.
کولر گازی می تواند خانه را خنک و دلپذیر کند، ولی می تواند سطح سر و صدای یا نویز را افزایش دهد. میزان دسی بل کولر گازی با توجه به سن دستگاه، نوع کولر و وضعیت آن بستگی دارد. به طور کلی انتظار می‌ رود، کولرهایی که قدیمی‌ تر می باشند، پر سر و صداتر باشند. سطوح دسی بل ممکن است، با فرسودگی ماشین‌ های قدیمی‌تر بالا برود. کولرهای گازی جدید با در نظر گرفتن ملزومات لازم جهت کاهش نویز ساخته می‌ شوند، و از این نظر شرایط بهتری دارند.

منبع: