چه زمانی باید سایت را دوباره طراحی کنیم؟ 

طراحی سایت در قزوین با شرکت ورناوب چهره آنلاین کسب و کار شما را متحول میکند. این اغلب اولین چیزی است که مشتریان هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما می بینند. همانطور که تکنولوژی به پیشرفت خود ادامه می دهد، اطمینان از به روز بودن وب سایت شما و پاسخگویی به نیازهای مخاطبان ضروری است.

اما چه زمانی باید به طراحی مجدد سایت خود فکر کنید؟ در اینجا چند نشانه وجود دارد که نشان می دهد ممکن است زمان طراحی مجدد فرا رسیده باشد:

شرکت ورناوب
شرکت ورناوب
شرکت ورناوب

سایت شما قدیمی به نظر می رسد

روند طراحی به سرعت تغییر می کند. آنچه پنج سال پیش کار می کرد ممکن است امروز کارساز نباشد. اگر وب سایت شما قدیمی به نظر می رسد، بازدیدکنندگان ممکن است فکر کنند که تجارت شما دیگر مرتبط نیست. به روز رسانی وب سایت خود با طراحی مدرن می تواند به شما کمک کند به روز بمانید و مشتریان جدیدی جذب کنید.

Image for post
Image for post

تجربه کاربری شما ضعیف است

اگر کاربران نتوانند به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستند در وب سایت شما بیابند، احتمالاً آن را ترک کرده و دیگر برنخواهند گشت. یک وب سایت خوب طراحی شده باید به راحتی قابل پیمایش باشد و تجربه کاربری خوبی ارائه دهد. طراحی مجدد سایت شما می تواند به شما کمک کند تا ناوبری را بهبود ببخشید و پیدا کردن آنچه را که نیاز دارند را برای کاربران آسان تر کند.

سایت قزوین
سایت قزوین
سایت قزوین

نرخ تبدیل شما پایین است

وب سایت شما باید طوری طراحی شود که بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند. اگر نرخ تبدیل شما پایین است، می تواند نشان دهد که وب سایت شما کار خود را انجام نمی دهد. طراحی مجدد وب سایت می تواند به شما در شناسایی دلایل پایین بودن نرخ تبدیل و ایجاد تغییراتی برای بهبود آنها کمک کند.

شرکت ورناوب
شرکت ورناوب
شرکت ورناوب

سایت شما پاسخگو نیست

مردم بیشتر از همیشه به وب سایت ها در دستگاه های تلفن همراه خود دسترسی دارند. اگر وب سایت شما واکنش گرا نباشد، ممکن است در دستگاه های تلفن همراه به درستی نمایش داده نشود، که می تواند منجر به تجربه کاربری ضعیف شود. طراحی مجدد سایت شما با طراحی واکنش گرا می تواند به اطمینان حاصل شود که وب سایت شما در همه دستگاه ها قابل دسترس و آسان است.

ورنا وب
ورنا وب
ورنا وب

شما دچار تغییرات برند شده اید

اگر اخیراً تغییر نام تجاری انجام داده اید یا پیام یا مأموریت شرکت خود را تغییر داده اید، مهم است که وب سایت خود را برای منعکس کننده این تغییرات به روز کنید. وب سایت شما باید به طور دقیق نشان دهنده کسب و کار شما و ارزش های آن باشد. طراحی مجدد سایت می تواند به شما کمک کند تا هویت برند جدید خود را به مشتریان منتقل کنید.

سایت در قزوین
سایت در قزوین
سایت در قزوین

در نتیجه، طراحی مجدد وب سایت شما سرمایه گذاری قابل توجهی در زمان و منابع است. با این حال، اطمینان از اینکه وب سایت شما به روز می ماند و نیازهای مخاطبان شما را برآورده می کند، ضروری است. با در نظر گرفتن این عوامل، می توانید تعیین کنید که چه زمانی برای طراحی مجدد فرا می رسد و تغییراتی را که باید انجام دهید اولویت بندی کنید.