دروغ هایی که طراحان سایت به مشتری میگویند!!


طراحی سایت در قزوین رایگان و بدون هزینه در کمترین زمان یک دروغ جهانی است. دروغی که سالهاست در کشورهای دیگر بوده و الان چند سالی است که در ایران هم تبلیغ می شود. و سایت هایی طراحی سایت رایگان را برای شما انجام می‌دهند. در اصل خود شما سایت مجانی را طراحی می‌کنید و چندین روز زمان می‌گذارید. دستتان در طراحی بسته است و طرح های محدودی در اختیار شماست. زمان زیادی برای طراحی سایت نیاز دارید و سرانجام تنها چند روز صاحبت سایت خود خواهید بود و برای اینکه بتوانید سایت خود را برای عموم قابل دسترس داشته باشید باید هزینه طرح های سالانه و گاهان کوتاه مدت را پرداخت کنید.

طراحی سایت در قزوین
طراحی سایت در قزوین
طراحی سایت در قزوین

ایجاد سایت شامل چند بخش است که در زیر بیان شده:

  • ایجاد پلتفورم طراحی سایت
  • ایجاد و طراحی قالب سایت
  • بارگزاری مطالب صفحات
  • بارگزاری نوشته های و محصولات
  • بهینه سازی و سئو پذیری سایت
  • و …
Image for post
Image for post

 

همه این مواردی که در بالا بیان شد مورد نیاز طراحی یک سایت است. واز جایی که این موارد باید توسط نیروی انسانی و مطابق طراحی مورد نیاز برند شما ایجاد شود. یا باید به دست خود شما انجام بپذیرد که وقت زیادی از شما خواهد گرفت و در نهایت غیر حرفه ای خواهد بود. و راه دوم سفارش و سپردن همه این موارد به یک فرد حرفه ای در طراحی سایت خواهد بود که شامل هزینه خواهد شد.

سئو در قزوین
سئو در قزوین
سئو در قزوین

در اصل در سایت سازها که خود را فضایی برای طراحی سایت رایگان معرفی می کننده طراحی سایت رایگان نیست. شما باید پس از زمانی که برای طراحی سایت میگذارید برای عموم کردن آن و امکان بازدید از سایت هزینه اشتراک سالانه پرداخت کنید. و تعرفه های این سایت سازها در صفحه اصلی آنها قابل دسترسی است. در پایین چند تصویر از هزینه های ایجاد این سایت ها را ببینید.

طراحی سایت در قزوین
طراحی سایت در قزوین
طراحی سایت در قزوین

نکته ی قابل توجهی که وجود دارد این است که در سایت سازهای رایگاه موجود شما هیچ گاه صاحب سایت خود نیستید و همواره با پرداخت شارژ به صورت محدود به امکانات سایت خود دسترسی دارید. و نمیتوانید سایت خود را مطابق با هر نیازی که مد نظر دارید تقییر یا ارتقاع دهید.

شرکت طراحی سایت در قزوین
شرکت طراحی سایت در قزوین
شرکت طراحی سایت در قزوین

 

سایت ساز های آنلاین رایگان نیستند. تنها فضای طراحی را رایگان در اختیار شما قرار میدهند و انتشار و عمومی کردن سایت نیاز به خرید اشتراک سالانه و گاها ماهانه دارد. سایت ساز های خارجی آنلاین هم هستند که مدعی طراحی رایگان سایت برای شما هستند. که از مشهور ترین این سایت ساز های آنلای، سایت سایز آنلاین WIX است که هیچ گاه رایگان نبوده و شما باید پس از صرف زمان زیاد برای طراحی و اجرا سایت خودتون به صورت ماهانه هزینه اشتراک پرداخت کنید.

 

طراحی سایت در قزوین
طراحی سایت در قزوین
طراحی سایت در قزوین

 

 

معمولا ابزار‌های متنوع سئو سایت و دسترسی‌های مورد نیاز برای سئو حرفه‌ای سایت و محتوا بر روی سایت‌های رایگان وجود ندارد و همین امر باعث می‌شود که در دیده شدن در فضای اینترنت با محدودیت های متعددی رو به رو باشید.