قیمت ویلاهای تهراندشت چقدر است؟

منطقه زیبای تهراندشت کرج یکی از مناطق ویلای اطراف تهران و کرج است که در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته است. به همین دلیل ساخت و ساز در این منطقه رشد داشته. و شاهد ساخت و ساز ویلاهای فوق لوکس و لاکچری هستیم. از این منظر میخواهیم قیمت ویلا در تهراندشت را مورد بررسی قرار دهیم و مهم ترین نکاتی را که به عنوان خریدار باید به ان توجه کنید را خدمتتان توضیح دهیم.

قیمت ویلاهای تهران دشت کرج

قیمت یک ویلا به عوامل زیادی بستگی دارد. مواردی مثل موقعیت مکانی ویلا، امکانات ویلا، مصالح و موارد سازنده ویلا، امنیت منطقه، متراژ زمین، متراژ بنا، فضای بیرونی و درختان کاشته شده، آب، برق، گاز و... . که هر کدام به نوبه خود تاثیر خود را در قیمت نهایی ویلا می گذارد.

حال شاید سوال شما این باشد که یک ویلای نقلی با امکانات معمولی چقدر قیمت گذاری می شود؟ یا اینکه لوکس ترین ویلای این منطقه چقدر ارزش دارد؟ در این بخش تیم ویلاهامون پاسخ می دهد. چرا که با داشتن بیش از 1000 فایل ویلا یکی از بهترین مشاورین املاک در این منطقه است. قیمت یک ویلای 300 متری با یک امکانات معمولی حدود 2 میلیارد است. با افزایش متراژ، امکانات و موقعیت مکانی ویلا قیمت ویلا نیز افزایش می یابد. برای مثلا یکی از ویلاهای لوکس ویلاهامون با 1430 متر مربع مساحت زمین و 400 متر زیر بنا فول فرنیش قیمتی حدود 25 میلیارد آب میخورد.

ویلای فول فرنیش یعنی چی؟

ویلای فول فرنیش نوع دیگری از ویلاهاست که دارای امکانات بیشتری مانند تجهیزات زندگی نیز می باشد به عبارت دیگر ویلای فول فرنیش یک ویلای مبله می باشد و هنگام نقل مکان به ویلا نیاز به حمل لوازم خانگی و نگرانی برای آن نخواهید داشت اما باید بدانید که خرید ویلای فول فرنیش نسبت به به ویلا های غیر فول فرنیش گران تر است.در اغلب مواقع خریداران به دلیل قیمت بالای این نوع ویلاها از خرید آنها خودداری میکنند اما اگر با یک متخصص مشاور املاک صحبت کنید می توانید شرایط خرید ویلای فول فرنیش را مهیا کنید.

شمال ویلا بخریم یا تهراندشت

خرید ملک یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری می باشد و اگر منطقه خرید، در تهراندشت باشد سود سرمایه گذاری شما چند برابر نیز خواهد شد زیرا خرید ویلا در تهراندشت به دلیل وجود مزایای عالی بسیار محبوب شده و روزانه در حال پیشرفت است. به طور خلاصه میتوان  مزایای زیر را برای خرید ویلا در تهراندشت مطرح کرد.

  • آب و هوای معتدل و خنک تهراندشت که از بهترین ویژگی های تهراندشت است و این مزیت سبب خرید ویلا در تهراندشت شده است.
  • تهراندشت از طبیعت بکر و سرسبزی برخوردار است. وجود منابع آب فراوان این طبیعت شگفت انگیز را به وجود آورده است. این ویژگی سبب خرید بیشتر ویلا در تهراندشت و سرخاب و سهیلیه شده است.
  • ویلا های تهراندشت دارای مجوز ساخت و خدماتی مانند آب، برق، گاز و.. است.
  • فاصله تهراندشت تا تهران بسیار کم است و همچنین در نزدیکی کرج قرار دارد و حدود 20 دقیقه تا کرج و 1 ساعت تا تهران فاصله دارد.
  • وجود زمین های کشاورزی و سهمیه آب کشاورزی در سرخاب و تهراندشت زمینه سرمایه گذاری را ایجاد کرده است.
  • قیمت ویلا در تهراندشت نیز بسیار مناسب است و با بودجه کم به کمک تیم تخصصی ویلاهامون می توانید بهترین ویلا را در تهراندشت خریداری کنید.

پایان مطلب

از اینکه ما رو تا اینجا همراهی کردید ممنونیم. سایت ویلاهامون به عنوان یک سایت مرجع در زمینه خرید، فروش ویلا در تهراندشت فعالیت میکند. برای مشاهده ویلاهای بیشتر در تهراندشت همراه با جزئیات دقیق ویلا و قیمت آنها کافیه به سایت villahamoon.com مراجعه کنید. تقریبا تمام ویلاهای موجود در سایت 10 قطعه عکس از نماهای مختلف دارد که میتوانید مشاهده کنید.