راهنمای خرید بهترین شیر توالت ارزان قیمت و خرید اینترنتی

هنگام خرید شیرآلات یا شیرآلات اینترنتی، مهم ترین نکته ای که در کنار قیمت شیر ​​آب باید توجه شما را به خود جلب کند، کیفیت و استاندارد یک شیر توالت خوب است. توجه به ظاهر در کنار مشخصات فنی می تواند خیال شما را برای خرید بهترین شیر توالت راحت کند.

با توجه به آخرین پیشرفت ها در دنیای شیرآلات بهداشتی، انواع شیرآلات روشویی در بازار و فروشگاه های اینترنتی شیرآلات موجود می باشد. قیمت انواع شیر توالت فرنگی متفاوت است و با توجه به عواملی مانند وزن، رنگ، جنس، نوع روکش، گارانتی و ... تعیین می شود.

شیر توالت فرنگی یا شیر توالت علاوه بر جنبه کاربردی در دکوراسیون سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی تاثیر بسزایی دارد. هر یک از مدل های مختلف شیر توالت فرنگی به دلیل قابلیت های ویژه ای که دارند بیشتر برای کاربرد منحصر به فردی مناسب هستند. شیر توالت می تواند اهرمی یا کلاسیک باشد. دما و فشار جریان آب در شیر اهرمی توالت فرنگی توسط یک دسته اهرمی کنترل می شود

که در مدل های کلاسیک کنترل آب با استفاده از دستگیره های پیچی راحت تر است. قیمت شیر ​​اهرمی توالت فرنگی نیز نسبت به قیمت شیر ​​توالت با دستگیره پیچی تنوع بیشتری دارد. شیرهای توالت را می توان روی دیوار یا داخل دیوار نصب کرد. شیر توالت فرنگی توکار که مکانیزم آن در داخل دیوار قرار گرفته است، ظاهری خلوت و بسیار مدرن به فضای سرویس بهداشتی می دهد.

Image for post
Image for post

ویژگی‌های ظاهری شیر توالت خوب

یکی از ویژگی هایی که بیشتر افراد به خصوص خانم ها به دنبال آن هستند طراحی زیبا و خاص است که می توانید آن را در محصولات برخی از برندهای معتبر شیرآلات مشاهده کنید. در واقع طراحی منحصر به فرد به یکی از عرصه های رقابتی در تولید شیرآلات بهداشتی تبدیل شده است. در نتیجه به دلیل تنوعی که در بازار شیرآلات وجود دارد عجله نکنید و پس از مشاهده مدل های مختلف تصمیم به خرید شیرآلات بگیرید. اگر طرح خاصی را مشاهده کردید که از نظر ظاهری مورد توجه شما قرار گرفت، حتما قبل از خرید و در مراحل بعدی کیفیت آن را بررسی کنید. طراحی خاص نقش بسیار مهمی در دکوراسیون سرویس بهداشتی شما دارد و ظاهری بسیار جذاب به سرویس بهداشتی شما می دهد.

ویژگی‌های فنی شیر توالت خوب

جنس شیر توالت: نکته دیگری که در بررسی مشخصات شیر ​​توالت باید به آن توجه کرد، نوع شیر توالت است. بهترین ماده برای شیرآلات بهداشتی آلیاژ برنج است که درصد زیادی از آن مس و روی است. در نظر داشته باشید که میزان سرب موجود در این آلیاژ باید کمتر از 2.5 درصد باشد تا مشکلی برای سلامتی مصرف کنندگان ایجاد نشود. اکثر شیرآلات بهداشتی از آلیاژ برنج ساخته شده اند و به همین دلیل علیرغم استفاده روزانه، سال ها دوام می آورند.

کارتریج توالت: یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که این روزها هنگام خرید یک شیر توالت خوب باید به آن توجه کنید، کارتریج است. کارتریج ها مهمترین نقش را در شیرهای اهرمی ایفا می کنند. کارتریج خوب کارتریجی است که از نظر کیفیت تست شده باشد و در برابر فشار استاندارد مقاومت کافی داشته باشد.

دیگر ویژگی‌های شیر دستشویی خوب

در حال حاضر تعداد زیادی از برندها در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی ایرانی فعالیت دارند. هر کدام از این برندها روند کاری خاص خود را دارند. برخی از این برندها شیرآلات بهداشتی تولید می کنند، در حالی که برخی دیگر شیرآلات بهداشتی تولید شده توسط برندهای دیگر را مونتاژ می کنند. البته کیفیت انواع شیرآلات متفاوت است.

در صورت امکان، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با دوستان و آشنایانی صحبت کنید که قبلاً در استفاده از محصولات مارک خاص تجربه دارند و فکر می کنند از کیفیت محصول مورد نظر شما اطمینان دارند. ضمناً نکته مهم گارانتی معتبری است که باید به خریدار ارائه شود. پس اگر شیرآلاتی را دوست دارید که دارای گارانتی معتبر نیستند، بهتر است از خرید آنها خودداری کنید.

امروزه انواع مختلفی از مدل های شیر توالت از اهرم های شیر آب گرفته تا شیرهای کلاسیک در بازار وجود دارد که هر کدام می توانند به صورت روکار یا توکار باشند. علاوه بر این عواملی مانند گارانتی، رنگ، جنس و هاستن نیز در انتخاب شیر توالت موثر است. با توجه به این تنوع، خرید از شیرآلات مختلف توالت ممکن است کمی گیج کننده به نظر برسد. راهنمای خرید شیر توالت با ارائه اطلاعات کافی در مورد فاکتورهای مهم هنگام خرید شیر توالت، فرآیند انتخاب بهترین شیر توالت را ساده می کند.

Image for post
Image for post

آیا یک راهنمای خرید شیر توالت کاربردی است؟

یکی از اولین مسائلی که ممکن است بر اعتماد مصرف کننده به راهنمای خرید شیر توالت تاثیر بگذارد، کاربردی بودن آن است. دفترچه راهنمای خرید شیرآلات کاربردی باید جامع و تخصصی باشد. راهنمای خرید در واقع چک لیستی از موارد مهم برای انتخاب بهترین شیر توالت را ارائه می دهد که در صورت عدم وجود آن عوامل مهم را می توان فراموش کرد. همچنین بهتر است از مشاوره هیچ راهنمای خرید شیرآلات استفاده نکنید و به توصیه های نوشته شده توسط متخصص در زمینه شیرآلات بهداشتی عمل کنید. شیرآلات کاویان سینگاز یکی از تولیدکنندگان شیرآلات ساختمانی و بهداشتی می باشد که به صورت تخصصی و کاربردی عوامل مهم در انتخاب بهترین شیرآلات را در نظر گرفته است.

به اندازه شیرآلات دیگر به چشم نمی خورد اما در زیبایی و دکوراسیون سرویس بهداشتی و ایجاد فضای مورد نظر بسیار موثر است. تهیه شیر توالت معمولاً با در نظر گرفتن ظاهر شیر توکار یا روکار برای توالت فرنگی و قیمت آن بدون بررسی موارد مهمی مانند گارانتی شیر آب انجام می شود. اما بهترین شیرآلات توالت فرنگی علاوه بر کیفیت بالا و قیمت مناسب، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نیز می باشد. لازم به ذکر است که شیر توالت ارزان لزوما بهترین انتخاب برای مصرف کنندگان نیست، زیرا ممکن است هزینه تعویض یا تعمیر آن در دراز مدت بیشتر از هزینه خرید شیرهای با کیفیت در ابتدا باشد. (چگونه بهترین شیر توالت را انتخاب کنیم؟)

شیر توالت اهرمی یا کلاسیک

اولین قدم در خرید شیرآلات این است که تصمیم بگیرید اهرمی یا کلاسیک هستند. از آنجایی که در مقاله قیمت شیرآلات اهرمی به برتری شیرآلات اهرمی نسبت به شیرآلات کلاسیک پرداخته شده است، بهتر است شیرآلات روشویی از نوع اهرمی خریداری کنید. به طور خلاصه، نیاز به تعویض کارتریج اهرمی کمتر از شیرهای کلاسیک است.

کار با شیرآلات بهداشتی اهرمی راحتتر است و تنوع قیمت و رنگ این نوع شیرآلات بیشتر است. مصرف کنندگانی که می خواهند شیر توالت ارزان بخرند حق انتخاب بیشتری دارند و می توانند قبل از خرید انواع قیمت شیر ​​توالت را با هم مقایسه کنند. بر خلاف آنچه در خرید شیر آب و شیر آب اهمیت دارد تعداد سوراخ های مورد نیاز برای نصب شیر توالت (چه اهرمی و چه کلاسیک) دو عدد و با فاصله استاندارد می باشد.

قیمت شیر دستشویی

قیمت شیر ​​توالت نباید تنها فاکتور در هنگام خرید شیر توالت باشد، بلکه باید در کنار فاکتورهایی مانند کیفیت آب توالت و استاندارد آن در نظر گرفته شود. شیرهای توالت استاندارد دارای گارانتی معتبر هستند زیرا تولید کنندگان از کیفیت آنها اطمینان دارند.

قیمت شیر دستشویی ارزان

شیرآلات توالت فرنگی دارای طرح ها و مدل های متفاوتی هستند، زیرا میزان مواد اولیه مصرفی در آنها و قیمت آنها با یکدیگر متفاوت است. تفاوت قیمت شیرآلات زرشم ارزان نیز به دلیل تفاوت وزن و تفاوت در پیچیدگی فرآیند تولید اهرم توالت فرنگی است. ماده اولیه شیرآلات بهداشتی زرشم از آلیاژ برنج استاندارد می باشد که برای تولید تمامی محصولات از شیرآلات اهرمی ارزان تا شیرآلات اهرمی لوکس استفاده می شود. همچنین مراحل کنترل کیفی تمامی شیرهای زرشم یکسان بوده و از نظر کیفیت تفاوتی بین شیر روشویی ارزان قیمت و شیر روشویی لوکس زرشم وجود ندارد.

قیمت شیر توالت معمولی (متوسط)

قیمت شیر ​​توالت زرشم شامل محدوده قیمت متوسط ​​می باشد. برخی از محصولات این گروه مانند شیر توالت صدف و شیر توالت مرجان با وجود قیمت مقرون به صرفه، محصول انحصاری و ثبت شده شیرآلات زرشم می باشد. وزن شیرهای روشویی متوسط ​​نیز تقریباً بین دو گروه شیرهای روشویی ارزان قیمت و شیرهای روشویی لوکس است.

قیمت شیر دستشویی لوکس

قیمت شیرهای روشویی لوکس زرشم به دلیل طراحی خاص و وزن زیاد بالاتر است و بسیاری از شیرهای روشویی لوکس زرشم از بهترین طرح های مسابقه طراحی صنعتی ایران (ایدیران) بوده و دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. تولید شیرهای روشویی لوکس از پیچیدگی بیشتری برخوردار است، مانند شیرهای روشویی با کتیبه، ونیز یا سورنا. . برای مقایسه انواع دریچه روشویی می توانید از فرصت مقایسه مدل شیرآلات روشویی در فروشگاه اینترنتی تهویه زرشم استفاده نمایید.

شیر توالت رنگی

رنگ دریچه توالت فرنگی در فضاسازی و اندازه گیری محیط تاثیر بسزایی دارد. یکی از ترندهای روز استفاده از روکش های آنتیک مانند مسی و سفید روی شیرهای مدرن توالت فرنگی است. لازم به ذکر است که برخی از انواع روکش سوپاپ مانند کروم، استیل یا سفید و طلایی برای تمامی رنگ ها مناسب بوده و در دکوراسیون های مختلف قابل استفاده می باشد. برای خرید شیر توالت می توانید انواع شیر توالت فرنگی را در رنگ های مختلف مقایسه کرده و مناسب ترین را انتخاب کنید.

با توجه به نکاتی که در این راهنمای جامع خرید شیرآلات وجود دارد، می توانید هنگام خرید شیرآلات بهترین شیر توالت را انتخاب کنید. یک شیر توالت اهرمی ارزان لزوماً در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما نمی شود مگر اینکه ضمانت نامه معتبری وجود داشته باشد.

https://biknik.ir/bartarin-toilet-mixer/