بررسی انواع دزدگیر مارک ماجیکار 

با پیشرفت علم و فناوری، سیستم دزدگیر خودرو نیز مانند سایر قطعات الکترونیکی دستخوش تغییرات زیادی شده است. این تغییرات با هدف افزایش ایمنی خودروها و محافظت از آنها در برابر سارقان حرفه ای در جامعه امروزی صورت می گیرد. دزدگیر خودرو در مدل ها و برندهای مختلف موجود است; اگرچه عملکرد سیستم و قابلیت های هر کدام متفاوت است، اما هدف و تمرکز آنها دستیابی به حداکثر ایمنی خودرو است.

مثلا بعضی دزدگیرها ساده هستند، بعضی ویدیو هستند و بعضی هم سیم کارت! این شما هستید که تصمیم می گیرید چه سیستم امنیتی را روی ماشین خود نصب کنید. محبوبیت دزدگیر تصویری با افزایش قیمت خودرو و همزمان با افزایش چشمگیر قیمت خودرو در ایران دو برابر شده است. یکی از معروف ترین و پرفروش ترین دزدگیرهای تصویری دزدگیر ویدیو مجیک می باشد.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت دزدگیرهای ویدئویی جادویی و به طور کلی دزدگیر تصویری، نمایش نمودار ماشین بر روی صفحه نمایش از راه دور است، به این معنی که در صورت بروز اتفاقی مانند باز کردن یا ترک در، ضربه زدن به ماشین یا روشن شدن ماشین، به راننده اطلاع دهید. ویدیوی هشدار از راه دور برد بیشتری را حفظ می کند و هنگامی که کنترل از راه دور می لرزد، در صورت کوچکترین تغییر، به مالک خودرو اطلاع داده می شود.

Image for post
Image for post

در هر صورت دزدگیر جادویی تصویری به راننده خبر می دهد نه دزد گران قیمت! زیرا اگر از ماشین دور باشید صدای دزدگیرهای ساده کمکی به شما و ایمنی خودرو نمی کند! به خاطر داشته باشید که خاموش کردن این آژیرها ربطی به دزد ندارد.

دزدگیر ویدئو Magicar با سیم کشی و سیستم برق خودروهای ایرانی سازگار است. این دزدگیرها زمانی که شما 5 متر از خودرو فاصله دارید درها را قفل می کنند.

اما جذاب ترین ویژگی دزدگیر جادویی تصویری این است که شما از برخورد جسمی با خودرو آگاه هستید. به این معنی که اگر جسم یا شخصی به خودرو دست بزند یا لمس کند، با کنترل از راه دور به راننده اطلاع داده می شود. این دزدگیرهای تصویری با باتری نیم قلمی کار می کنند!

Magicar Alarm اولین شرکتی است که ریموت های ویدئویی را ارائه می دهد

معرفی شرکت سازنده دزدگیر Magicar

شرکت یانگ شین الکترونیک (SEGI) در کره جنوبی مجموعه ای از بهترین طراحان و مهندسان. در دسترس است. این شرکت با دانش و تحقیقات این کادر مجرب و توانمند توانسته است به فناوری ها و دستاوردهای جالب و جدید بسیاری در زمینه سیستم های حفاظتی و ایمنی خودرو در سطح بین المللی دست یابد. محصول اصلی این شرکت دزدگیر خودرو با برند MAGICAR می باشد. Magicar تمام استانداردهای بین المللی را رعایت می کند و در سال های متوالی برنده جایزه بهترین طراحی شده است.

سیستم دزدگیر MAGICAR در سال 1372 وارد عرصه سیستم های حفاظتی و امنیتی خودرو شد و با راه اندازی دپارتمان تحقیق و توسعه کار خود را آغاز کرد. پس از دو سال تحقیق و توسعه، اولین مدل دزدگیر MAGICAR با نام M1000 در سال 1995 تولید شد و از آن زمان تاکنون هر ساله 3 تا 5 مدل جدید با فناوری روزتر به بازار سیستم های حفاظت خودرو معرفی شده است. .

انواع دزدگیر ماجیکار

Image for post
Image for post

دزدگیرهای Magicar به دو دسته تصویری و ساده تقسیم می شوند.. که دارای رنج قیمت و امکانات متفاوتی هستند. آلارم های تصویری Magicar یک مانیتور کوچک (LCD) روی کنترل از راه دور وجود دارد که تصویر یک ماشین را نمایش می دهد. این مانیتور دارای آیکون هایی است. هر نماد به یکی از سنسورهای مختلف سیستم خودرو متصل است. هنگامی که سنسور مربوطه فعال می شود، نماد این سنسور روی ریموت نشان دهنده تحریک این قسمت است.

دزدگیرهای تصویری از راه دور به کاربران خود این امکان را می دهند که از مکان دقیق خودروی خود مطلع شوند و در صورت ارسال سیگنال، بدون مراجعه به خودرو از مشکل مطلع شوند. این شرکت همچنین دزدگیرهای ماهواره ای تولید می کند.

کلیه دزدگیرهای مجیکار قابل نصب بر روی انواع خودروهای داخلی و خارجی می باشد. اما برای خودروهایی که دارای سیستم ضد سرقت (ایموبلایزر) هستند، بهتر است از سیستم ByPass در کنار دزدگیر تصویری استفاده شود. سیستم ByPass آلارم‌های استارت بی‌حرکت را کاملاً سازگار می‌سازد. همچنین بهتر است از یک سوکت پارچه ای برای نصب استفاده کنید.

سیستم دزدگیر MAGICAR در سال 1372 وارد عرصه سیستم های حفاظتی و امنیتی خودرو شد و با راه اندازی دپارتمان تحقیق و توسعه کار خود را آغاز کرد. پس از دو سال تحقیق و توسعه، اولین مدل دزدگیر MAGICAR با نام M1000 در سال 1995 تولید شد و امسال هر ساله 3 تا 5 مدل جدید را با تکنولوژی پیشرفته تر در بازار خودرو معرفی می کند.

یانگ شین الکترونیک (SEGI) در کره جنوبی دارای مجموعه ای از طراحان و مهندسان برتر است. این شرکت با دانش و تحقیقات این کادر مجرب و توانمند توانسته است به فناوری ها و دستاوردهای جالب توجهی در زمینه سیستم های حفاظتی و ایمنی خودرو در سطح بین المللی دست یابد. محصول اصلی این شرکت دزدگیر خودرو با برند MAGICAR می باشد. ماجیکار در سالهای متوالی برنده جایزه بهترین طراحی شده و همچنین دارای تمامی استانداردهای بین المللی است.

انواع دزدگیر ماجیکار

دزدگیرهای Magicar به دو دسته تصویری و معمولی تقسیم می شوند. که محدوده قیمت و ویژگی های متفاوتی دارند. دزدگیر Magicar دارای یک نمایشگر کوچک (LCD) بر روی ریموت است که عکس خودرو را نمایش می دهد. این مانیتور دارای آیکون هایی است. هر نماد به یکی از سنسورهای مختلف سیستم خودرو متصل است. هنگامی که سنسور مربوطه فعال می شود، نماد مربوط به این سنسور روشن می شود

تحریک این قسمت از ریموت را نشان می دهد. در اسپرت تازان می توانید لیست قیمت و امکانات انواع محصولات مجیکار را مشاهده کنید. انواع دزدگیر تصویری استارت و ساده مجیکار - کاتالوگ فارسی و راهنمای استفاده از محصولات مجیکار خدمات پس از فروش، تعمیر ریموت، کدگذاری ریموت، قاب ریموت و لوازم یدکی مجیکار

پرفروش ترین دزدگیر تصویری ماجیکار مدل MR-802

دزدگیر تصویری Magicar MR-802 از دسته دزدگیرهای تصویری خودرو است که به شما امکان رانندگی و نظارت بر خودرو را به ساده ترین شکل ممکن می دهد. مانند اکثر دزدگیرهای ویدئویی Magicar، MR-802 دارای یک صفحه نمایش عکس ماشین کوچک است.

این خودرو تغییراتی مانند ضربه، باز بودن در، چراغ روشن، ماشین روشن و ... را نشان خواهد داد یکی از مزیت های این مدل دزدگیر مجیکار برد بالای آن است. برد این محصول در فضای باز حدود 1000 متر و در محیط های شلوغ تا 500 متر می باشد.

طراحی ظاهری دزدگیر تصویری ماجیکار MR-802

دزدگیر تصویری Magicar از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است. این ویژگی باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود. دزدگیر تصویری MagicR MR-802 دارای نمایشگر کوچکی است که از طریق آن اطلاعات اولیه و کاربردی به کاربران نمایش داده خواهد شد. در طراحی MR-802 از 4 دکمه استفاده شده است. این دکمه ها در جایی قرار دارند که می توانید با نگه داشتن آلارم به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. باتری نیمه اتوماتیک این محصول نیز در پشت آن قرار خواهد گرفت.

قسمتی از نمایشگر این مدل دزدگیر Magicar آخرین وضعیت باتری ریموت کنترل، وضعیت آنتن (بسته به موقعیت و موانع) و ساعت را نشان خواهد داد. MR802 همچنین دارای یک کنترل از راه دور دوم است که طراحی و شکل ساده ای دارد (بدون نمایشگر).

قابلیت‌های دزدگیر MR-802 ماجیکار

دزدگیرها وظیفه ایمن سازی خودرو را بر عهده دارند. دزدگیر تصویری Magicar MR-802 این کار را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد. تمام تغییرات و رویدادها را روی صفحه نمایش مالک خودرو نشان می دهد. تمام تغییرات در شکل و نماد برای درک آسان روی صفحه هشدار جادویی نمایش داده می شود. به عنوان مثال، اگر خودرویی مورد اصابت قرار گیرد، نمادی شبیه چکش نمایش داده می شود. علاوه بر این، در باز است، ماشین و چراغ آن روشن است و غیره.

یکی از فناوری های به کار رفته در دزدگیر Magicar MR-802 قابلیت باز و بسته شدن درب خودرو بدون نیاز به فشار دادن دکمه یا دخالت است. هنگام انتخاب و فعال کردن این حالت، درها تنها در هنگام نزدیک شدن به خودرو و بالعکس هنگام دور شدن از خودرو به طور خودکار بسته می شوند. همچنین می توان خودرو را از طریق ریموت دزدگیر Magicar روشن و خاموش کرد.

یکی دیگر از کاربردهای Magicar Video Alarm تکنولوژی Car Call است. این فناوری بر روی قسمت هایی از شیشه جلوی خودرو نصب خواهد شد. با لمس این قسمت ریموت دزدگیر شروع به لرزش و صدا می کند و آیکون تماس مخصوص ماشین نمایش داده می شود. زمانی که ماشین را در جای نامناسب پارک کنید، این فناوری بسیار موثر خواهد بود.

توربو نام حالتی است که روی این مدل دزدگیر Magicar پیاده سازی شده است. این قابلیت به شما این امکان را می دهد که فن خودرو را روشن کرده و موتور خودرو را خنک کنید. همچنین می توانید در مواقع اضطراری خودرو را خاموش کنید. در این صورت خودرو به هیچ وجه روشن نمی شود.

خرید دزدگیر تصویری ماجیکار MR-802

دزدگیر یکی از لوازم جانبی خودرو است که وظیفه آن ایجاد امنیت در خودروها می باشد. دزدگیر تصویری Magicar MR-802 یکی از بهترین دزدگیرهای موجود در بازار است. این محصول می تواند آخرین وضعیت خودروی شما را برای لحظه ای نشان دهد. این مدل دزدگیر مجیکار دارای ویژگی های بسیاری از جمله قفل کودک، بارگیری و بسته شدن خودکار درب، روشن شدن ریموت خودرو، ریموت کنترل تصویری و ... این محصول در بسته بندی کامل بسته بندی شده است و نیازی به خرید مجزا ندارید. .