همه چیز در مورد لباس شویی ایکس ویژن

 

در این مطلب تصمیم گرفته ایم درباره خرید لباس شویی ایکس ویژن صحبت کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید

 

می توان خرید ماشین لباسشویی ایکس ویژن را خرید همزمان کیفیت و زیبایی دانست. برند ایکس ویژن با محصولات خانگی خود از جمله ماشین لباسشویی، تلویزیون، ساندبار، یخچال و ... حسابی جای خود را در دل خانه های ایرانی باز کرده است. از جمله دلایلی که خرید ماشین لباسشویی ایکس ویژن تا به این اندازه پرطرفدار شده است، این است که مصرف انرژی بسیار پایین و کیفیت شستشوی بسیار بالایی دارد. رقابت این برند داخلی با برندهای مشهور خارجی و در عین حال قیمت های پایین و مناسب دلیل دیگر پرطرفداری آن است. مجهز بودن به صفحه نمایش، قفل کودک، سطح انرژی A++ و A+++، شستشوی سریع و عالی، قابلیت برنامه ریزی، سرعت چرخش موتور بالا از جمله ویژگی های مدل های مختلف ماشین لباسشویی ایکس ویژن است.

 

Image for post
Image for post

خرید ماشین لباسشویی ایکس ویژن

 

 

کیفیت ماشین لباسشویی ایکس ویژن

 

یکی از دلایل اصلی محبوبیت محصولات خانگی ایکس ویژن نزد خانه های ایرانی، کیفیت بالا، کارکرد صحیح در عین حال قیمت های مقرون به صرفه ی آنها است. کیفیت ماشین لباسشویی ایکس ویژن بسیار بالاست و این کیفیت هم در کارکرد و عملکرد و هم در زیبایی دستگاه دیده می شود.

 

* مصرف انرژی بسیار بهینه: انرژی کلاس A+++ برای ماشین لباسشویی ایکس ویژن نشان از کیفیت بالای این محصول از نظر پایداری و مسائل زیست محیطی است. همانطور که می دانید در برچسب انرژی محصولات سطح A متعلق به کمترین سطح مصرف و G متعلق به بیشترین سطح مصرف انرژی است. حال ایکس ویژن با معرفی محصولات سه بار مثبت خود در سطح مصرف انرژی، تکنولوژی جدیدی را به مشتریان و طرفداران خرید ماشین لباسشویی ایکس ویژن ارائه داده است.

 

* کنترل هوشمند: ماشین لباسشویی ایکس ویژن با کنترل هوشمند دما از وارد شدن کوچکترین آسیب به لباس ها خودداری می کند. این مساله برای مارک پوش ها و کسانی که هزینه های زیادی برای لباس های خود پرداخت کرده اند، اهمیت زیادی دارد.

 

* دارای صفحه نمایش ال ای دی: شما تنظیمات و آپشن های مختلف ماشین لباسشویی های ایکس ویژن را می توانید از طریق یک صفحه نمایش چک کنید و به راحتی به پنل های مختلف دسترسی داشته باشید

 

قابلیت وارد کردن برنامه شستشو برای لباس ها: بسیاری از ماشین لباسشویی های ایکس ویژن مجهز به 16 برنامه شستشو هستند. این برنامه ها به طور پیش فرض وجود دارد و شما تنها بر اساس نیاز، مورد مد نظر خود را انتخاب می کنید.

 

منظور از برنامه شستشو در ماشین لباسشویی XVISION چست؟

 

برنامه هایی که به شما امکان شستشو انواع لباس ها در زمانبندی های مختلف را می دهد. از جمله برنامه شستشوی لباس های نخی و کتان که برای لباس هایی مانند تی شرت ها و حوله ها مناسب است. این برنامه بر اساس جنس حساس پارچه است و از وارد شدن آسیب به بافت نخی پارچه جلوگیری می کند. از دیگر برنامه های شستشو می توان به برنامه شستشوی لباس های پشمی اشاره کرد. لباس های کاموایی و پشمی را می توان با این برنامه شستشو داد. دیگر نیازی نیست لباس های کاموایی و پشمی را با دست بشویید. برنامه جدید ماشین لباسشویی ایکس ویژن این معضل را برای همیشه حل کرده است.

 

در کنار اینها می توان به دیگر برنامه های شستشو از جمله برنامه شستشو لباس های ورزشی، برنامه شستشو وضعیت نیمه پر، برنامه شستشوی سریع برای زمان هایی که شما خیلی عجله دارید، برنامه اتوکشی آسان و ضدچروک، برنامه شستشو ضدآلرژی، برنامه شستشوی بهینه یا اقتصادی، آبگیری مجدد و ... نیز اشاره کرد.

 

کدام مدل ماشین لباسشویی ایکس ویژن بهتر است؟

 

این سوال را باید با توجه به نیاز مصرفی خود و مقدار بودجه ای که دارید تعیین کنید. همانطور که پیش تر نیز گفته شد، ویژگی بسیار خوب در خرید ماشین لباسشویی ایکس ویژن این است که در مقایسه با کارکرد و کیفیت آن، هزینه های بسیار مناسبی نیز دارند. این مسئله به دلیل حمایت این برند داخلی از رضایت و آسایش خانه های ایرانی است. از دیگر ویژگی های خوب این نوع ماشین لباسشویی می توان به قدرت شستشوی بالا، امکان اضافه کردن لباس در هنگام شستشو، شستشوی خودکار دیگ، اضافه کردن برنامه ضد آلرژی، تنوع رنگی بالا، سیستم کنترل سرریز آب، سرعت موتور بالا، امکان نمایش میزان زمان باقیمانده از شستشو و ... اشاره کرد.

 

منبع:https://xvision-tcl.com/