معرفی یخچال ایکس ویژن

بسیاری از افرادی که به دنبال خرید یخچال ایکس ویژن هستند، در ذهن خود مدل خاصی از آن را در نظر گرفته اند. تنوع و زیبایی بالای یخچال xvision سبب شده است که به راحتی برای دکوراسیون ها و دیزاین هایم مختلف بتوان روی آن حساب کرد. یخچال ایکس ویژن در کنار دیگر محصولات ایکس ویژن، برندی ایرانی برای خانه های ایرانی است که از نظر کیفیت با برندهای مشهور جهانی در حال رقابت است. جالب است بدانید که طراحی فنی و ساختاری یخچال های ایکس ویژن تماما در جهت استانداردهای جهانی است.

 

 

Image for post
Image for post

 

 

جدیدترین ویژگی ها و تکنولوژی های به کار رفته در ساخت و طراحی یخچال ها، در یخچال ایکس ویژن نیز به کار رفته است. از جمله ویژگی های خاص و به کار رفته در مدل های مختلف یخچال ایکس ویژن می توان به نوفراست (سیستم بدون برفک)، سیستم یخ سازی به طور اتوماتیک، مینی بار، سیستم انجماد سریع و ... اشاره کرد. خبر خوبی برای کسانی که به دنبال خرید یخچال ایکس ویژن هستند، این است که است سطح انرژی این یخچال ها بسیار پایین بوده و شما از صرف کردن زندگی خود با این برند، لذت خواهید برد.

مدل های مختلف یخچال ایکس ویژن

به بخش فروش یخچال ایکس ویژن در وبسایت ما بروید، مدل های مختلف یخچال های ایکس ویژن برای شما به صورت جداگانه به همراه آلبوم تصاویر و ... آورده شده است. در این راستا خانواده ها بر حسب بودجه مالی خود و با توجه به نیازی که دارند، می توانند مناسب ترین آنها را انتخاب کنند. بله! ما کار شما را راحت کرده ایم، با آرامش و با اطلاعات قبلی به تحقیق در مورد محصولی که می خواهید بخرید، بپردازید. در ادامه تعدادی از زیباترین و بهترین مدل های یخچال ایکس ویژن آورده شده است:

یخچال ایکس ویژن مدل XTR-486SD

یخچال درجه یک با سطح انرژی عالی که مناسب خانه های لوکس و ایرانی است.

مدل XR-D650WD

ظرفیت یخچال آن 420 لیتر و ظرفیت فریزر آن 337 لیتر است، یعنی در کل حدود 757 لیتر ظرفیت دارد. سطح مصرف انرژی آن بسیار خوب و در رده A قرار دارد. این بدان معناست که این یخچال هزینه ماهانه فیش برق شما را بالا نخواهد برد.

مدل XF-D650S

این یک مدل دو درب است که حجم کل آن 757 لیتر می باشد. از این مقدار، ظرفیت کل یخچال 420 لیتر و ظرفیت فریزر آن 337 لیتر است. سطح انرژی آن در رده A قرار دارد. اگر به دنبال یک یخچال مناسب و در عین حال قیمت مناسب هستید، این مدل می تواند گزینه ی خوبی باشد.

مدل TR4-540ESD

سطح انرژی آن A+ است. در ساخت این مدل از یخچال ایکس ویژن، تکنولوژی AAT به کار رفته است. مجهز به سیستم نوفراست است. ظرفیت کل آن 541 لیتر است. طراحی زیبای آن نظر هر خریداری را به خود جذب می کند. مناسب خانه های لوکس و آشپزخانه های مدرن است. برای همین می تواند گزینه ی بسیار خوبی برای افراد امروزی باشد.

مدل XTR-486WD

این یخچال نیز مجهز به تکنولوژی AAT است. این مدل از یخچال های ایکس ویژن بسیار کم مصرف هستند و سطح انرژی آنها A+ است. مجهز به سیستم نوفراست است و ظرفیت کل یخچال به طور ناخالص حدود 541 لیتر می باشد.

در کنار اینها مدل های دیگر یخچال ایکس ویژن از جمله فریزر بالا یخچال پایین، یخچال بالا فریزر پایین، ساید بای ساید، یخچال های با درب فرانسوی و ... نیز موجود است. البته هر کدام از این یخچال ها مزیت ها و معایب خود را دارند. برای همین شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق و بهتر و برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

قیمت یخچال ایکس ویژن

بسته به ویژگی های فنی و ساختاری یخچال های ایکس ویژن، هزینه خرید آنها متفاوت خواهد بود. برای همین بسیار مهم است که پیش از خرید، حتما تحقیقات و بررسی های لازم در این زمینه را کسب کرده باشید. خبر خوب برای تمام خریداران یخچال ایکس ویژن این است که هزینه های خرید این یخچال در مقایسه با برندهای دیگر، مناسب است و در عین حال کیفیت بسیار عالی نیز دارند. در وبسایت ما قیمت خرید هر کدام از مدل ها آورده شده است. شما می توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات نیز اطمینان حاصل کنید. پس منتظر شما در فروشگاه ایکس ویژن هستیم

منبع:

https://xvision-tcl.com/readnews/13/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86