قدرت چت آنلاین را برای وب سایت خود دست کم نگیرید!

دیگر وقت آن رسیده که با زمان طولانی انتظار برای دریافت خدمات خداحافظی کنید. چت آنلاین سایت سریع، راحت و شخصی هست اما اکثر مردم با پلتفرم چت آنلاین ارتباط برقرار نمی‌کنند. اما مواردی وجود دارد که باید آنها را بدانید تا مزایای این کانال را کاملاً تجربه کنید و با استفاده درست از این امکان درآمد خود را از طریق جذب مشتری افزایش دهید.

اطلاعاتی که شما از این مقاله برای پلتفرم چت آنلاین بدست خواهید آورد شامل موارد زیر است:
۱_ پشتیبانی از چت آنلاین چیست؟
۲_ چگونه چت زنده با تکامل نیازهای مشتری مطابقت دارد؟
۳_ مزایای چت زنده: چرا چت بهترین کانال پشتیبانی است؟

پشتیبانی از چت آنلاین چیست؟

پشتیبانی از چت آنلاین یعنی شما از طریق گپ خدماتی را به مشتری ارائه کنید و این پشتیبانی همانند واتساپ، فیس بوک و پیام کوتاه می‌باشد. چت آنلاین سایت به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا فوراً از مشتری پشتیبانی کنند، درخواستها را فوراً بررسی و روابط شادتری را با مشتری ایجاد کنند.

Image for post
Image for post

 

چگونه چت زنده با تکامل نیازهای مشتری مطابقت دارد؟

در عصر حاضر رفتار مصرف کنندگان متفاوت است. اینکه مشتری را در یک پروسه من می‌فروشم، شما بخرید قرار دهیم به سختی منجر به فروش می‌شود.

وقتی یک بازدیدکننده وارد سایت شما می‌شود نیازهایش را بررسی می‌کند بعد می‌رود و گزینه‌های دیگر را نیز بررسی می‌کند و دوباره بر می‌گردد، آن وقت شاید خرید کند. و اگر از خرید خود راضی باشد این چرخه تکرار می‌شود در این مسیر رفت و برگشت بازدیدکننده بدون از دست دادن زمان سوالات خود را می‌پرسد و جواب‌های قانع کننده از طریق چت دریافت می‌کند و این خیلی برای مشتری جذاب است و تصمیم گیری را برای او آسان‌تر خواهد کرد.

برای خواندن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.

منبع:https://www.enjaneb.com/blog/review-do_not_underestimate_the_power_of_online_chat