تفاوت روشویی معمولی و روشویی کابینتی!

روشویی در سرویس بهداشتی در دو نوع روشویی کابینتی و روشویی معمولی طراحی و تولید می‌شود؛ روشویی‌های بدون کابینت همان روشویی‌های معمولی و ایستاده هستند که مدل‌های مختلف آن را می‌توانید در فروشگاه سرام پخش مشاهده نمایید و در اغلب منازل نیز از این روشویی‌های استفاده می‌شود.

اما اگر قصد دارید تا در منزل خود تنوعی ایجاد کنید و سرویس بهداشتی منزل خود را متفاوت کنید بهترین گزینه استفاده از روشویی کابینتی است، استفاده از روشویی‌های کابینتی علاوه بر زیبایی محیط سرویس بهداشتی یا حمام منزل، فضای خوب و قابل‌استفاده‌ای را برای شما بوجود می‌آورد که می‌توانید تمام لوازم و وسایل خود را در آن نگهداری کنید و به دلیل آلوده بودن محیط سرویس بهداشتی می‌تواند گزینه خوبی برای محافظت از لوازم بهداشتی شما به‌حساب بیاید.

Image for post
Image for post

اما در مقابل روشویی‌های معمولی، روشویی با پایه تنها از یک پایه و یک کاسه روشویی تشکیل شده است که قابلیت کمد و کابینت و جای‌گذاری لوازم را ندارد. همچنین طراحی و تنوع تولید روشویی‌های کابینت دارد در مقایسه با روشویی‌های معمولی بسیار بیشتر است و برای خرید تنوع بالاتری وجود دارد و می‌توان از بین مدل‌های بیشتری یک مدل را انتخاب کرد؛ اما در روشویی‌ها معمولی این تنوع وجود ندارد و اغلب دارای طراحی‌های ساده هستند.

ضرورت خرید روشویی کابینتی زیبا

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شد استفاده از روشویی کابینتی برای استفاده در سرویس بهداشتی توصیه می‌شود که در ادامه ضرورت خرید این نوع روشویی‌ها به چند دلیل تأکید می‌شود:

1- رعایت بهداشت به دلیل جلوگیری از هرگونه انتشار آلودگی و نگهداری استریل لوازم شخصی فرد.

2- نظم و سازمان‌دهی به لوازم موجود در سرویس بهداشتی.

3- تأمین زیبایی محیط و ظاهر سرویس بهداشتی

Image for post
Image for post

مزایای استفاده از کابینت روشویی چیست؟

· قابلیت جابه‌جایی دارد و به‌راحتی می‌توان در هر قسمت از سرویس جابه‌جا کرد.

· می‌توان به شیرآلات سرویس بهداشتی خود ست کرد و زیبایی دوچندان به سرویس بخشید.

· برای هر نوع سرویس بهداشتی قابل‌استفاده است.

· فراهم کردن فضای مناسب برای قرار دادن لوازم شخصی و محافظت از هرگونه آلودگی

· نصب ساده و وزن پایین این نوع روشویی‌ها استفاده از آن را رایج کرده است.

منبع: