بهترین مراکز خرید در استانبول

یکی از مقاصد اصلی گردشگری، شهر استانبول است که سالانه ایرانیان زیادی برای خرید و تفریح به این شهر سفر می کنند. به همین دلیل یکی از مهم ترین اطلاعاتی که قبل از سفر به ترکیه باید کسب نمایید؛ بهترین مراکز خرید در استانبول است که در این مقاله به برخی از بهترین پاساژهای شهر زیبا و توریستی استانبول می پردازیم.

 

بهترین مراکز خرید استانبول

پاساژهای زیادی در استانبول وجود دارد که با توجه به منطقه سکونت تان می توانید نزدیک ترین مرکز خرید را انتخاب نمایید. اما در ادامه به بهترین مراکز خرید در استانبول اشاره می کنیم تا بتوانید تجربه خریدی لذت بخش را داشته باشید.

 

مرکز خرید وادی استانبول

مرکز خرید ایستینیه پارک

مرکز خرید زورلو سنتر

مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید جواهیر

مرکز خرید خیابان استقلال

مرکز خرید وادی استانبول

وادی استانبول منطقه ای مسکونی_تجاری است که در منطقه ماسلاک واقع شده است. این منطقه که دارای برج های لوکس مسکونی، هتل، برج های اداری، پارک و مرکز خرید است یکی از مقاصد گردشگران برای خرید به شمار می رود. علاوه بر آن که می توانید از وادی استانبول به سمت جنگل بلگراد که یکی از جنگل های زیبا و مفرح استانبول به شمار می رود نیز رفته و شب را در کلبه های زیبای این منطقه بگذرانید.

 

در مرکز خرید وادی استانبول می توانید تمامی برندهای معروف را دیده و از آنها خرید نمایید، از جمله برندهایی که در این مرکز خرید می توان دید:

 

 

نام برند نام برند

آدیداس پولو

ایپک یول لاکوست

ماسیمودوتی ماتمازل

ماوی نتورک

نایک استرادیواریوس

آدرس:Vadistanbul Shopping Mall, Ayazağa, Azerbaycan Cd. No: 3/C, 34396 Sarıyer/İstanbul

 

 

 

مرکز خرید ایستینیه پارک

یکی از بهترین مراکز خرید در استانبول، ایستینیه پارک است که در خیابان کادسی واقع شده است. ایستینیه پارک جزء لوکس ترین و گران ترین مراکز خرید استانبول به شمار می رود که افراد مشهوری را می توانید در این مرکز خرید ببینید.

 

همچنین قادر خواهید بود که در ایستینیه پارک از آکواریوم آن دیدن کرده و برندهای مطرحی مانند زارا، شنل و… را مشاهده نمایید، برخی از برندهایی موجود در این مرکز خرید:

 

نام برند نام برند

شنل لوییس میتون

بی من باربری

کالوین کلین کلمبیا

دولچه گابانا ایمپریو آرمانی

گپ هرمس

آدرس:Pınar, Katar Cd No:11, 34460 Sarıyer/İstanbul

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید