بهترین راه مهاجرت به ترکیه

راه های زیادی برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد که با توجه به شرایط و میزان سرمایه ای که دارید؛ می توانید بهترین راه مهاجرت به ترکیه را انتخاب نمایید. ترکیه به دلیل نزدیکی به ایران و پیشرفت های اقتصادی که در سطح جهان دارد، می تواند بهترین گزینه برای مهاجرت و زندگی ایرانیان در خارج از کشور باشد. در این مقاله به بررسی انواع روش های مهاجرت به ترکیه و بهترین راه مهاجرت به این کشور می پردازیم تا بتوانید با توجه به شرایط تان انتخاب مناسبی را برای زندگی در ترکیه داشته باشید.

 

Image for post
Image for post

 

انواع راه های مهاجرت به ترکیه

برای آن که بتوانید بهترین راه مهاجرت به ترکیه را برگزینید؛ باید ابتدا با انواع روش های مهاجرتی کشور ترکیه آشنا شوید. زیرا بهترین راه برای هر فردی متفاوت است و با توجه به شرایط افراد می تواند تغییر یابد.

مهاجرت کاری به ترکیه

مهاجرت تحصیلی به ترکیه

مهاجرت به ترکیه با اجاره ملک

ثبت شرکت در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

مهاجرت کاری به ترکیه

اگر جزء افرادی هستید که سرمایه زیادی ندارید اما به زبان ترکی مسلط بوده و در حوزه کاری خود متخصص هستید؛ مهاجرت کاری می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. البته این نوع مهاجرت سختی ها و شرایط خاص خود را نیز دارد.

مهاجرت تحصیلی به ترکیه

یکی دیگر از شیوه های رفتن به ترکیه از طریق تحصیل است. اگر شرایط مالی، درسی و سنی دانشجو شدن را دارید می توانید با تحصیل در ترکیه ، اقامت موقت این کشور را دریافت نمایید.

مهاجرت به ترکیه با اجاره ملک

از متداول ترین روش ها برای زندگی در ترکیه، مهاجرت از طریق اجاره ملک است. افرادی که سرمایه زیادی ندارند اما دوست دارند تجربه زندگی در کشور ترکیه را داشته باشند؛ می توانند از این طریق، اقامت توریستی دریافت کرده و به مدت یک یا دو سال در این کشور زندگی نمایند.

اما این روش جزء شیوه های پرریسک در مهاجرت به ترکیه است. زیرا از سال 2020 دولت ترکیه به صورت رندُم اقامت های توریستی را تمدید می کند و برای تمدید اقامت تان محبور به استفاده از شیوه های دیگر دریافت اقامت ترکیه هستید.

ثبت شرکت در ترکیه

یکی دیگر از شیوه های مهاجرتی، ثبت شرکت و سرمایه گذاری است که نیاز به سرمایه، تخصص و زبان ترکی دارد.

خرید ملک در ترکیه

اما بهترین راه مهاجرت به ترکیه را می توان خرید ملک در ترکیه به شمار آورد. زیرا دولت ترکیه برای هر نوع سطح مالی، شرایطی را فراهم کرده است تا بتوانند در این کشور سرمایه گذاری کرده و ملکی را خریداری نمایند.

خرید ملک در ترکیه برای افراد پاسپورت ترکیه و اقامت ترکیه را به همراه دارد.

خرید ملک برای دریافت پاسپورت

بهترین راه برای مهاجرت به ترکیه، خرید ملکی بالای 250 هزار دلار است تا موجب دریافت پاسپورت این کشور شود و به عنوان شهروند ترکیه شناخه شوید.

اینگونه علاوه بر ان که شما سرمایه گذاری مطمئنی را در ترکیه انجام داده اید؛ می توانید به راحتی به سایر کشورها نیز سفر نمایید.

منبع:

https://tekincogroup.com/best-way-immigrate-turkey/