سامسونگ چند ماه دیگر دستگاه کمک حرکتی GEMS Hip را عرضه می‌کند

سامسونگ معمولا آخرین رویداد آنپکد خود را در ماه آگوست هر سال برگزار می‌کند و امسال هم انتظار داریم تا گوشی‌ها و دستگاه‌های جدیدی در این ماه معرفی شوند. طبق گزارش‌های منتشر شده، غول فناوری کره جنوبی همچنین ممکن است دستگاه کمک حرکتی خود با نام GEMS Hip را نیز راهی بازار کند.

طبق گفته تامین‌کنندگان قطعات و به نقل از سرتکس ، ربات/اسکلت کمکی GEMS Hip سامسونگ که اولین بار در رویداد CES 2020 از آن رونمایی شد، می‌تواند از اواخر تابستان امسال وارد بازار شود. در این گزارش توضیح داده شده که نمونه اولیه سامسونگ تاییدیه‌های لازم را دریافت کرده و حالا این شرکت به دنبال دریافت تاییدیه سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) است.

Image for post
Image for post

Samsung Motion Aid  چیست؟

GEMS Hip یک دستیار رباتیک اسکلت مانند است که سامسونگ ادعا می کند مصرف سوخت را تا 24 درصد کاهش می دهد و هنگام استفاده از آن سرعت افراد را تا 14 درصد افزایش می دهد. با این حال، Samsung Mobility Aid می تواند برای افرادی که مشکلات حرکتی و اختلالات دارند مفید باشد

طبق جدیدنرین اخبار تکنولوژی ، دستگاه سامسونگ چند سال پیش گواهی ISO 1372 را دریافت کرد و نسخه ای از آن در CES 2020 در لاس وگاس به نمایش درآمد، اما از آن زمان تاکنون جزئیات بیشتری در مورد راه اندازی و عرضه آن اعلام نشده است.

هنوز مشخص نیست که GEMS Hip با چه قیمتی وارد بازار خواهد شد و چه شرکت هایی در دسترس خواهند بود، اما طبق گزارش ها، سامسونگ قصد دارد در دوره اول حدود 50000 دستگاه تولید کند.

سامسونگ به طور خاص بازار ایالات متحده را با دستیار رباتیک خود هدف قرار داده است، زیرا این بخش از بازار ایالات متحده از سال 2016 به طور قابل توجهی (حدود 21٪) رشد کرده است. کره ای ها اکنون به دنبال تایید FDA هستند زیرا قصد دارند GEMS Hip را به عنوان یک دستگاه پزشکی طبقه بندی کنند. .