بهترین باشگاه های بدنسازی تهران

رشته‌های ورزشی باشگاه‌های بدنسازی

باشگاه‌های بدنسازی دارای سانس‌های مجزای آقایان و بانوان بوده و در بسیاری از موارد رشته‌هایی مثل پرورش اندام، ایروبیک، زومبا، رقص، فیتنس، کراس‌فیت، ترامپولین، TRX، اسپینینگ، کیک بوکسینگ، ورزش‌های اصلاحی، یوگا، پیلاتس و ورزش‌هایی از این دست را ارائه می‌دهند. بدیهی است که هر یک از رشته‌های ارائه شده، مربی ویژه و متخصص خود را نیاز خواهد داشت. برای دیدن لیست کامل باشگاه بدنسازی تهران به سایت اسان اسپرت مراجعه کنید.

باشگاه بدنسازی بانوان سینرژی (میدان هفت‌تیر)

این باشگاه در لیست بهترین باشگاه های بدنسازی تهران ، همانطور که از عنوان آن مشحص است تنها مخصوص بانوان بوده و ارائه‌دهنده رشته‌هایی از قبیل بدنسازی، TRX، پیلاتس و… می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است. این باشگاه در یک منطقه تجاری و اداری تاسیس شده که دسترسی به اتوبوس، مترو و بی‌ آر‌ تی را به آسانی فراهم می‌کند. همچنین یک پارکینک و پارکبان نیز برای آن در نظر گرفته شده تا مراجعه‌کنندگان با مشکلات مربوط به جای پارک مواجه نباشند. ورزش‌های ارائه شده این باشگاه طبق متدهای روز دنیا بوده و توسط مربیان متخصص ارائه می‌شود. این باشگاه دارای محیط بزرگ و سقف بلند با تهویه مناسب بوده و در آن یک بوفه برای تهیه پروتئین مناسب برای ورزشکاران نیز وجود دارد. در ضمن مشتریان می‌توانند از مربیان متخصص رژیم‌های غذایی سالم و رایگانی را نیز دریافت کنند. وجود انواع تجهیزات ورزشی نیز از دیگر ویژگی‌های این باشگاه به شمار می‌آید.

باشگاه بدنسازی و کراسفیت نوین تن شعبه 1 (مترو دانشگاه شریف)

باشگاه بدنسازی نوین تن دارای دو شعبه فعال برای آقایان بوده که انواع ورزش‌های هوازی و قدرتی اعم از کراسفیت، TRX و بدنسازی را ارائه می‌دهد. آموزش‌های این باشگاه توسط افراد متخصص و مجرب و زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی ارائه می‌شود. برای رشته‌های مختلف بدنسازی، TRX، کراسفیت و… نیز از مربیان متخصص همان رشته استفاده می‌شود. در این باشگاه تمامی پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده و جهت حفظ امنیت لوازم شخصی مشتریان، رختکن باشگاه به سیستم اثرانگشت مجهز شده است.

باشگاه سپید باشگاهی مخصوص آقایان و بانوان یکی از بهترین باشگاه های بدنسازی تهران بوده و ارائه‌دهنده انواع رشته‌های ورزشی اعم از ایروبیک، زومبا، پیلاتس، یوگا، بدنسازی با دستگاه، TRX و CX می‌باشد. این باشگاه به تمامی تجهیزات ورزشی مدرن اعم از انواع تردمیل، دوچرخه، توپ، کش TRX، دمبل و دیگر دستگاه‌های ورزشی مجهز شده است.

باشگاه سلامت و تناسب اندام هوم جیم (محله فردوس)

باشگاه هوم جیم باشگاهی برای بانوان و آقایان بوده که در زمینه برگزاری کلاس‌های تناسب اندام گروهی و خصوصی فعالیت می‌کند. همچنین این باشگاه ارائه‌دهنده انواع ورزش‌های اصلاحی بوده که افرادی که از دردهای عضلانی و اسکلتی رنج می‌برند می‌توانند با شرکت در کلاس‌های توانبخشی و تمرین درمانی آن که ترکیبی از وزرش‌های اصلاحی و ماساژ درمانی است، دردهای خود را بهبود ببخشند. این باشگاه برنامه غذایی و تمرینی نیز ارائه می‌دهد.

 

 

منبع: