نصب IPTV SMARTERS PRO روی ویندوز

IPTV Smarters Pro یک پخش کننده IPTV برای همه است، برخلاف سایر پخش کننده های IPTV که به خوبی در سیستم عامل های مختلف به خصوص اندروید بازی می کند، در این مقاله توضیح می دهم که چگونه می توانید IPTV Smarters Pro را با استفاده از شبیه ساز اندروید روی رایانه Windows/MAC OS خود سایدلود کنید.

باید بدانید که IPTV Smarters Pro دارای ویندوزهای بومی و نسخه های MAC OS است که می توانید از وب سایت رسمی آنها iptvsmarters.com دانلود کنید، اما طبق تجربه من، هنوز به کار زیادی نیاز دارد زیرا بسیار کندتر از استفاده از نسخه اندروید با آن است. یک شبیه ساز .

البته، قبل از خواندن ادامه مطلب، اگر ترجیح می دهید از شبیه ساز اندروید استفاده نکنید، می توانید آن را امتحان کنید. توضیح داد که چگونه می توانید IPTV Smarters pro را به ارائه دهندگان IPTV خود متصل کنید. 

نکته : می توانید جهت تست برنامه اقدام به خرید IPTV از سایت https://sibiptv.com کنید و لینک m3u یا xtream api را دریافت کنید .

قسمت 1: BLUESTAK را روی دستگاه ویندوز خود نصب کنید.
1- به bluestacks.com بروید و دانلود را بزنید، مانند هر برنامه ویندوز دیگری روی فایل نصب کلیک کنید و نصب را کامل کنید که در اصل فقط روی Next > Next > Open کلیک کنید.

قسمت 2: یک VPN را روی دستگاه ویندوز خود نصب کنید (اختیاری)
برای نصب هیچ یک از اینها نیازی به این نیست، اما من به شدت توصیه می کنم هنگام پخش IPTV از VPN استفاده کنید زیرا دلایل مختلفی مانند دریافت کیفیت پخش بهتر با دور زدن محدودیت های ISP و ایمن نگه داشتن مرور شما.

اگر دوست دارید در مورد نحوه استفاده از VPN و بهترین خدمات VPN برای IPTV بیشتر بدانید، می توانید این مقاله را بررسی کنید که چرا هنگام پخش IPTV باید از VPN استفاده کنید.

اگر قبلاً اشتراک VPN دارید، برنامه ویندوز آنها را دانلود کنید و به کشور خود یا نزدیکترین کشور به خود متصل شوید، در صورتی که سرویس VPN شما سروری در کشور شما ندارد، این اطمینان حاصل می کند که اتصال شما قطع نخواهد شد.

قسمت 3: IPTV Smarters Pro را در Bluestacks نصب کنید،
ویرایش: IPTV SMARTERS PRO به فروشگاه Play بازگشته است، زیرا می توان آن را حذف کرد و بدون اطلاع قبلی به آن بازگشت. قسمت-4 برای اتصال به ارائه‌دهنده IPTV خود، اما این قسمت را در جایی نگه می‌دارم که نحوه بارگذاری جانبی آن را در صورتی که آن را در پلی استور پیدا نکردید و دوباره حذف شد را توضیح دهم.

قبل از اینکه ما به دانلود این پخش کننده IPTV مستقیماً از فروشگاه پخش عادت داشتیم، اما از آنجایی که در اواخر مارس 2021 از آنجا حذف شد، برای دریافت این برنامه در دستگاه خود باید مرحله دیگری را که ما آن را بارگذاری جانبی می نامیم، طی کنید.

1- گوگل کروم را باز کنید
پشته های آبی به طور پیش فرض با کروم همراه است، روی آن کلیک کنید تا بتوانید مرور کنید.

Image for post
Image for post

2- به وب سایت رسمی IPTV Smarters Pro بروید،

می‌توانید این لینک iptvhow.com/ds را برای دانلود فوراً برنامه بنویسید، یا می‌توانید با مراجعه به iptvsmarters.com آن را مستقیماً از وب‌سایت رسمی آن‌ها دانلود کنید، به پایین بروید تا APK دانلود را مشاهده کنید، روی آن کلیک کنید و دانلود شروع می‌شود. بطور خودکار.

Image for post
Image for post

به خاطر داشته باشید که مرورگر شما به شما هشدار می‌دهد که این فایل می‌تواند برای دستگاه شما مضر باشد، که تنها راه دیگری است برای اینکه بگوییم این فایل در فروشگاه Play موجود نیست و ما دانلود برنامه‌ها از منابع ناشناس را تشویق نمی‌کنیم، زیرا این دقیقاً همان کاری است که می خواهیم انجام دهیم، روی ok کلیک کنید تا اعلان نادیده گرفته شود.

3- APK را باز کنید

فایل APK را در همان صفحه در یک اعلان پیدا خواهید کرد که در آن نوشته شده است دانلود به پایان رسیده است، اما اگر آن را ندیدید به مدیر فایل بروید و اخیرا اضافه شده را انتخاب کنید، فایل APK را با نام IPTV پیدا خواهید کرد. Smarters pro روی آن کلیک کنید.

Image for post
Image for post

روی نماد برنامه کلیک کنید.

Image for post
Image for post

4- اپلیکیشن را نصب کنید

پس از کلیک بر روی فایل APK صفحه ای مشابه تصویر زیر را مشاهده می کنید بر روی install کلیک کنید و با این کار مراحل نصب شروع می شود.

Image for post
Image for post

5- APP را ببندید و فایل APK را حذف کنید (اختیاری)

پس از کلیک بر روی نصب، برنامه در داشبورد شما در دسترس خواهد بود، اما قبل از باز کردن آن می توانید فایل APK را حذف کنید زیرا دیگر نیازی به آن نیست، برای انجام این کار یک بار به مدیر فایل برگردید و به پردازش فایل APK ادامه دهید. گزینه delete ظاهر می شود، روی آن کلیک کنید.

Image for post
Image for post

قسمت 4 به ارائه دهنده IPTV خود متصل شوید.
1- IPTV Smarters Pro را باز کنید

اکنون پس از اینکه IPTV Smarters Pro را با موفقیت بر روی دستگاه خود نصب کردید، آن را در داشبورد خود با سایر برنامه ها در دسترس خواهید یافت، روی نماد برنامه کلیک کنید تا باز شود.

Image for post
Image for post

2- کدهای Xtream را انتخاب کنید

IPTV Smarters Pro آزادی استفاده از هر روشی را که دوست دارید می دهد، من به شدت استفاده از Xtream Codes API را توصیه می کنم، که در به روز رسانی لیست کانال ها ساده تر و سریع تر است.

Image for post
Image for post

3- مشخصات حساب خود را وارد کنید

در اینجا می توانید جزئیات حساب خود را که ارائه دهنده IPTV به شما داده است وارد کنید

توجه: اگر شما ارائه‌دهنده IPTV فقط پیوند m3u را به شما داده است، می‌توانید به راحتی API کدهای Xtream را از این روش استخراج کنید.

Image for post
Image for post

IPTV Smarters Pro بدون توجه به سیستم عاملی که دستگاه شما از آن استفاده می کند یک گزینه عالی است، این پخش کننده IPTV دارای نسخه ویندوز بومی است، اما همچنان کند و بهینه نشده است دانلود شبیه ساز اندروید مانند پشته های آبی دنیایی از امکانات را برای بهبود تجربه پخش شما باز می کند. .

منبع: sibiptv