راه اندازی و نصب اکانت IPTV تلویزیون هوشمند

به نقل از ساعت 24 برای دیدن شبکه های تلویزیونی می توانید بدون داشتن گیزنده های دیجیتال از با خرید IPTV و از طریق اینترنت به مشاهده کانال های تلویزیونی بپردازید . در صورتی که تلویزیون هوشمند از نوع WEBOS یا دارای سیستم عامل ANDROID TV دارید می توانید با نصب برنامه اکانت آیپی تیوی خود را به راحتی بر روی تلویزیون خود راه اندازی کنید .

برای دیدن شبکه های تلویزیونی می توانید بدون داشتن گیرنده های دیجیتال از با خرید IPTV و از طریق اینترنت به مشاهده کانال های تلویزیونی بپردازید . در صورتی که تلویزیون هوشمند از نوع WEBOS یا دارای سیستم عامل ANDROID TV دارید می توانید با نصب برنامه اکانت آیپی تیوی خود را به راحتی بر روی تلویزیون خود راه اندازی کنید .

در ادامه به معرفی برنامه ها و نحوه راه اندازی IPTV درتلویزیون می پردازیم .

ابتدا به این موضوع اشاره کنیم که برخی از این برنامه ها رایگان و برخی نیاز به لایسنس دارند که می توانید از طریق سایت SIBIPTV اقدام به تهیه لایسنس این برنامه ها کنید .

برنامه های IPTV تلویزیون دارای سیستم عامل WEBOS

1. برنامه SMART IPTV

2. برنامه IPTV SMARTERS PRO

3. برنامه SS IPTV

معرفی برنامه SMART IPTV و نحوه راه اندازی

برنامه SMART IPTV یکی از نرم افزار های پولی است که برروی تلویزیون های هوشمند LG قابل استفاده است . ابن نرم افزار محیط کاربری جذابی دارد و کار با آن بسیار راحت است. اپ استور سامسونگ متاسفانه این نرم افزار را پشتیبانی نمی کند .

نحوه استفاده از برنامه SMART IPTV

بعد از نصب برنامه SMART IPTV به سایت siptv.eu/mylist مراجعه کنید و لینک خود را در بخش url لینک M3U اکانت و در بخش mac ادرس نیز مک ادرس خود را قرار دهید . گزینه SEND را بزنید . مراحل نصب به همین سادگی است. حال وارد تلویزیون شوید و برنامه را یک بار ببندید و مجدد باز کنید . پلی لیست شما شروع به بارگزاری می شود.

برای اشنایی با سایر نرم افزار ها می توانید مقاله کاملتر را از ادرس در منبع مطالعه کنید .

منبع :