آموزشگاه نقاشی و خوشنویسی ترنم صبا

Image for post
Image for post

ترنم صبا یکی از بهترین، معتبرترین و محبوب ترین آموزشگاه های هنرهای تجسمی در تهران است که سالیان سال در این زمینه سابقه دارد. این آموزشگاه به دلیل ویژگی ها و مزایایی که دارد، توانسته یکی از بهترین و پرطرفدارترین آموزشگاه های تهران باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی ها، مزایا و دوره های آموزشی این آموزشگاه آشنا کنیم.

ویژگی های آموزشگاه ترنم صبا

آموزشگاه ترنم صبا به دلیل داشتن ویژگی ها و مزایی که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم، توانسته به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های خوشنویسی و نقاشی در سطح تهران باشد.

دوره های متنوع خوشنویسی، طراحی و نقاشی به صورت ساده، تخصصی و حرفه ای

برگزاری کلاس ها در رده سنی های مختلف.

برگزاری کلاس ها و دوره ها به صورت مجازی، حضوری و خصوصی.

اخذ مدرک بین المللی پس از اتمام هر دوره.

اساتید مجرب، حرفه ای و کار بلد.

دوره های آموزشی ترنم صبا

ترنم صبا به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های هنرهای تجسمی، دوره های بسیار متنوع و مختلفی برای هنرجویان و هنرمندان عزیز در نظر گرفته است. دوره های خوشنویسی با مداد، خوشنویسی با قلم، خوشنویسی با خودکار، خوشنویسی ویژه کودکان و دانش آموزان عزیز، از جمله دوره های متنوع خوشنویسی در تزنم صبا بوده که به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود.

علاوه بر خوشنویسی، دوره های متنوع و مختلف نقاشی همچون دوره سیاه قلم، دوره رنگ روغن، آبستره و رزین، نقاشی با مداد رنگی، آبرنگ و غیره، برگزار می شود. لازم به ذکر است این دوره ها برای تمامی سنین برگزار می شود.

در پایان پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس ها، دوره ها، اساتید و مشاهده نمونه کارهای هنرجویان این آموزشگاه، به ترنم صبا مراجعه کنید.