چه کسی به همه توصیه کرد که بیتکوین بخرند؟

مردی که هشت سال پیش به همه گفت به ارزش 1 دلار ، بیت کوین بخرند، درحال حاضر یک زندگی فوق لوکس دارد .

داوینجی جرمی (Davinci Jeremie)، اهل شیلی، در ماه مه 2013 (اردیبهشت ماه 1392) با انتشار ویدیویی در یوتیوب، به دنبال کنندگان خود توصیه کرد که به ارزش یک دلار بیت کوین بخرند و درحال حاضر مشخص می شود که وی واقعا روی حرفی که گفته بود، چقدر اطمینان داشت.

Image for post
Image for post

همانطور که از اکانت اینستاگرام وی قابل مشاهده است، وی یک سبک زندگی لوکس را تجربه می کند و همیشه در هواپیماهای شخصی، سواحل و قایق های تفریحی درحال خوشگذرانی است. وی اغلب در مکانهایی هم مانند مونت کارلو و دبی که افراد فوق ثروتمند سفر می کنند، تگ می شود.

داوینجی، در توییتر، خود را “یک مرد خانواده، برنامه نویس، یوتیوبر و از اولین معتقدین به بیت کوین” معرفی کرده است و در جدیدترین پست خود عنوان کرده است که “من مثل یک رئیس زندگی می کنم!”

همه ی زندگی باورنکردنی داوینجی معلول سرمایه گذاری هوشمندانه وی در بیت کوین است.

داوینچی همراه با ویدئویی که در سال 2013 منتشر کرد ، نوشت: “ببینید ، اگر به ارزش یک بلیط لاتاری، بیت کوین (BTC) بخرید و به مدت 10 سال آن را نگه دارید و میلیونر خواهید شد. وقت آن است که از ترس های خود در زندگی خدافظی کنید. حتی اگر قیمت بیت کوین روزی صفر شود شما 1 دلار ضرر خواهید کرد، اصلا مهم نیست !!!

” و اگر حق با من باشد ، می خواهم همه از من تشکر کنند ، اما اگر 10 سال دیگر بیاید از پشیمانی خود به من بگویید که کاش سال2011 ویا 2013 به حرفت گوش می کردم “این مرا ناراحت خواهد کرد”

Image for post
Image for post

وی به توضیحات خود در آن ویدئو افزود :
“فقط جهت اطلاع ، بیت کوین یک رمز ارز دیجیتال و واحد پول جهانی است. من در مورد تحلیل تکنیکال بیت کوین، اتریوم و سایر رمزارز ها و نحوه کسب درآمد از معاملات BTC صحبت می کنم.

“بیت کوین به افراد امکان می دهد بدون شخص ثالثی از طریق اینترنت پول را ارسال و یا دریافت کنند.”

وی همچنین به هواداران خود در توییتر اطمینان خاطر داده است که افت اخیر بیت کوین جای نگرانی ندارد.

“اگر به رویداد های گذشته این بازار نگاه کنیم ، می بینیم که تمام پیش بینی های سقوط بازار ، نادرست از آب درآمده است. پس احتمالا اوضاع بازار به زودی به حالت عادی برمی گردد.

روز چهارشنبه ، قیمت بیت کوین در یک روند نزولی مداوم که حدود 10 روز است ایجاد شده ، به شدت سقوط کرد.سرمایه گذارانی که در وضیعت فعلی نگران هستند باید بدانند که هنگام ورود به این بازار هشدار بی ثباتی آن از ابتدا داده می شود. شایان ذکر است، بزرگ ترین ارز دیجیتال بازار ، بیت کوین به هر سمتی پیش برود ، بقیه بازار نیز به دنبال آن خواهند بود.

منبع: