تحلیل و پیش بینی قیمت شیبا اینو

در چند هفته گذشته، به نظر می رسد که همه سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در مورد توکن Shiba Inu (SHIBA) صحبت می‌کنند در حالی که رسانه های مالی در مورد آن زیاد می نویسند. چه چیزی در مورد این ارز دیجیتال شناخته شده است و چرا به آن "قاتل دوج کوین" می گویند؟ در این مقاله سعی می کنیم موقعیت فعلی ارز دیجیتال جدید در بازار و آینده آن را به طور کامل به تصویر بکشیم.

قیمت شیبا اینو
قیمت شیبا اینو
قیمت شیبا اینو

سکه شیبا اینو چیست؟

شیبا اینو (SHIB) یک توکن در داخل اکوسیستم شیبا اینو است. این توکن میم غیرمتمرکز در آگوست 2020 توسط ریوشی ایجاد شد - یک فرد ناشناس یا گروهی از افراد. از زمانی که کوین شیبا اینو وارد بازار ارزهای دیجیتال شد، با سکه DOGE مقایسه شده است، اما در واقعیت، آنها هیچ وجه اشتراکی ندارند، علاوه بر اینکه هم میم کوین هستند و هم تاییدیه گاه به گاه ایلان ماسک. این پروژه حتی Dogecoin را با استفاده از سگ Shiba Inu تقلید می کند، اما توسعه دهندگان SHIB در نظر دارند مشکلات جدی و واقعی را حل کنند.

SHIB در بلاک چین اتریوم به عنوان یک توکن ERC-20 با عرضه کل یک کوادریلیون سکه منتشر شد. قبل از راه اندازی، توسعه دهندگان نیمی از سکه های دیجیتال را به Uniswap DEX منتقل کردند و کلیدها را از بین بردند. نیمی دیگر از سکه ها به بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین منتقل شد. او 90 درصد توکن های SHIB را با ارسال آنها به آدرسی که وجود نداشت سوزاند. در مجموع، بوترین 410 تریلیون توکن به ارزش 6.5 میلیارد دلار را نابود کرد. سازندگان این پروژه توضیحات زیر را داشتند:

شیبا اینو اولین پروژه ای بود که این مسیر را دنبال کرد. همه باید در بازار آزاد سکه بخرند و از توزیع عادلانه و کامل اطمینان حاصل کنند که در آن توسعه دهندگان مالک توکن ها نباشند و نتوانند آنها را در جامعه رها کنند.

در سال 2020، بوترین بیش از 50 تریلیون توکن Shiba Inu را به صندوق امداد COVID-Crypto Relief هند منتقل کرد. در زمان معامله، ارزش آنها حدود 1.14 میلیارد دلار بود. او همچنین قول داد که باقیمانده توکن‌های شیبا اینو را به امور خیریه اهدا کند، اما این بار برای حمایت از طرح‌های بلندمدت.

با رشد پروژه، سازندگان Shiba Inu (SHIB) می خواهند آن را به یک اکوسیستم غیرمتمرکز تمام عیار تبدیل کنند و 100٪ حقوق را به جامعه برای مدیریت پروتکل بدون نهاد حاکم منتقل کنند.

تاریخچه قیمت شیبا اینو شروعی عالی داشت - در چند هفته از وجود خود، قیمت آن 27000٪ افزایش یافت. از نظر درصدی، عملکرد فوق‌العاده‌ای برای سکه شیبا بود، اما ذکر این نکته مهم است که قیمت توکن حتی به یک دهم سنت هم نرسید.

Image for post
Image for post

طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت Shiba Inu در تاریخ 27 اکتبر به بالاترین حد خود یعنی 0.00008 دلار رسید. این اتفاق پس از فهرست شدن SHIB در چندین صرافی رخ داد. SHIB همچنین با راه اندازی خط خود از توکن های غیر قابل تعویض Shiboshi NFT روبرو شد. در همان روز، ارزش بازار SHIB به رکورد بیش از 34.29 میلیارد دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، قیمت سکه شیبا اینو حدود 0.000037 دلار است و سکه دیجیتال با ارزش بازار بیش از 20 میلیارد دلار در رتبه 12 قرار دارد.

توکن SHIB در چندین صرافی اصلی موجود است: Binance، Coinbase، FTX، OKEx و WazirX. این اکوسیستم همچنین میزبان یک صرافی غیرمتمرکز به نام Shiba Swap است که همزمان با توکن بومی شیبا راه اندازی شد. اما راحت ترین و محبوب ترین راه برای خرید SHIB از طریق صرافی Binance است. این یک انتقال دو مرحله ای از رمز به ارز دیجیتال است که در آن باید یک سکه دیگر را به زنجیره هوشمند بایننس و سپس به ارز رمزنگاری Shiba Inu مبادله کنید.

پیش بینی بازار شیبا اینو (SHIB).

همانطور که اشاره کردیم، پس از پیوستن SHIB به بایننس، جهان شروع به دیدن سرفصل‌هایی مانند «پیش‌بینی قیمت شیبا اینو در سال 2021» کرد که آن را سرمایه‌گذاری خوبی می‌خواند. بنابراین، چه چیزی در مورد پیش‌بینی قیمت شیبا اینو در ماه نوامبر تغییر کرده است؟

دینامیک قیمت Shiba Inu امسال دیوانه کننده بوده است. سکه SHIB در ماه می در مدت زمان بسیار کوتاهی سر به فلک کشید. با این حال، در حفظ موقعیت خود موفق نبود. اما بعد از آن جیune; سکه دوباره خبرساز شد

اگر می‌خواهید شیبا اینو (SHIB) را با قیمت بالاتر معامله کنید، شاید هنوز دیر نشده باشد. بیایید سال به سال به پیش‌بینی قیمت شیبا اینو برویم تا مشخص کنیم آیا اکنون زمان خوبی برای خرید یا فروش این «قاتل دوج کوین» است یا خیر.

پیش بینی قیمت شیبا اینو برای پایان سال 2021

Wallet Investor همچنین پیش‌بینی Shiba Inu خود را برای دسامبر 2021 به اشتراک گذاشت. میانگین قیمت Shiba Inu برای ماه 0.000047 دلار است، که در آن 0.000032 دلار محدوده پایین‌ و 0.000061 دلار محدوده بالایی است.

پیش بینی قیمت شیبا اینو برای سال 2022

پس از افزایش قیمت سکه شیبا اینو در سال 2021 (طبق پیش‌بینی قیمت سال 2021 که ما به آن نگاه کردیم)، انتظار می‌رود این توکن در سال 2022 به حرکت خود ادامه دهد. برای نشان دادن جزئیات بیشتر پویایی، پیش‌بینی قیمت شیب برای سال 2022 را به دو دسته تقسیم کردیم. دو بخش.

پیش بینی قیمت شیبا اینو برای ژانویه تا ژوئن 2022

در نیمه اول سال 2021، قیمت شیبا اینو احتمالا در یک روند صعودی خواهد بود. طبق پیش‌بینی Shiba Inu توسط Digital Coin Price، قیمت آتی آن ممکن است 0.0000828440 دلار در ژانویه باشد. تا ژوئن، توکن ممکن است به 0.0000769821 دلار برسد.

پیش بینی قیمت شیبا اینو برای پایان سال 2022

پیش‌بینی Shiba Inu برای نیمه دوم سال 2022 مشابه چیزی است که قبلاً در مورد آن بحث کردیم، منهای اوج بزرگ. میانگین قیمت سکه شیبا اینو ممکن است 0.0000826739 دلار باشد.

تا پایان سال 2022، شیبا اینو ممکن است در اکوسیستم پر جنب و جوشی که در تلاش است رشد کند. طبق نقشه راه آنها، سال 2022 زمانی است که آنها قصد دارند انکوباتور Shiba Inu و سیستم پاداش Shiba Inu را راه اندازی کنند.

پیش بینی قیمت شیبا اینو برای سال 2023

برای پیش‌بینی شیبا اینو در سال 2023، داده‌های ارائه‌شده توسط Gov Capital را بررسی خواهیم کرد. این منبع بسیار خوشبین است و روند مثبتی را در طول سال پیش بینی می کند. قیمت شیبا اینو حتی ممکن است روند صعودی زیادی داشته باشد و در اواسط سال به 0.00017-0.000191 دلار و تا پایان سال 2023 به 0.000249 دلار برسد.

پیش بینی قیمت شیبا اینو برای سال 2025

کارشناسان پرتال قیمت سکه دیجیتال به رشد بیشتر سکه شیبا اینو اطمینان دارند. در حالی که دقیقاً همان روند صعودی پیش بینی Shiba Inu توسط Gov Capital نیست، عملکرد پیش بینی شده عالی به نظر می رسد.

Image for post
Image for post

در سال 2025، قیمت شیبا اینو (SHIB) ممکن است 0.000535 دلار باشد و به گفته برخی تحلیلگران، روند صعودی ممکن است به 0.000727 دلار منجر شود.

پیش بینی قیمت شیبا اینو در 5 سال

به گفته تحلیلگران پیش بینی قیمت، انتظار می رود قیمت توکن های شیبا طی 5 سال آینده به طور مداوم افزایش یابد. طبق پیش‌بینی شیبا اینو برای سال 2027، بالاترین نقطه برای سال 0.0001915078 دلار در ماه نوامبر خواهد بود.

پیش بینی قیمت شیبا اینو برای سال 2030

بسیاری از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال شیبا اینو پیش بینی های بلندمدتی انجام نمی دهند زیرا عوامل غیرقابل پیش بینی زیادی وجود دارد که می تواند در بلندمدت بر قیمت شیبا اینو تأثیر بگذارد. با این حال، هنوز هم می توان پیش بینی قیمت شیبا اینو را برای سال 2030 انجام داد. شما فقط باید آن را با کمی شک و تردید در نظر بگیرید.

طبق پیش‌بینی قیمت شیبا اینو توسط Coin Price Forecast، قیمت توکن ممکن است 0.00204185 دلار باشد (+4650٪ از قیمت فعلی)، در حالی که آموزش تجارت معتقد است که SHIB تا دسامبر 2030 به 0.002736 دلار خواهد رسید. در آن زمان، ارزش بازار Shiba اینو باید حداقل 50 میلیارد دلار باشد.

آیا باید سکه شیبا اینو بخرید؟

طبق پیش‌بینی‌های قیمت Shiba Inu که ما تحلیل کردیم، می‌تواند سرمایه‌گذاری خوبی باشد. پتانسیل رشد برای چند سال آینده بیش از 100٪ است. با این حال، بهتر است Shiba Inu را در مقادیر متوسط ​​خریداری کنید زیرا پروژه هنوز ارزش واقعی خود را مشخص نکرده است.

به خاطر داشته باشید که اطلاعات مربوط به سکه شیبا اینو فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه شده است. دانستن قیمت تقریبی SHIB مفید است، اما مانند هر سکه دیگری، باید تحلیل خود را از اقدام قیمت انجام دهید. قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، همیشه تحقیقات خود را فراتر از نگاه کردن به پیش بینی Shiba Inu انجام دهید.

اکوسیستم شیبا اینو علاوه بر توکن اصلی خود، میزبان LEASH و BONE نیز هست که می توانید آن ها را در وب سایت رسمی خریداری کنید. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات کافی در مورد این سکه ها به دست می آورید زیرا آنها بسیار کمتر از شیبا اینو شناخته شده اند.

آیا قیمت سکه شیبا اینو به 1 دلار خواهد رسید؟

اگر شیبا اینو (SHIB) سطح رشد فعلی خود را حفظ کند، در آینده نزدیک نمی تواند به 1 دلار برسد. پیش‌بینی قیمت شیبا اینو ما چشم‌انداز واقعی‌تری دارد. با این حال، حتی بدون 1 دلار، می توانید Shiba Inu را بخرید و آن را یک فرصت سرمایه گذاری فوق العاده بدانید.

اما وقتی در بازار کریپتو هستید، هرگز در هیچ پیش‌بینی قیمتی نگویید هرگز. چه کسی می داند که آیا ایلان ماسک یک توییت تبلیغاتی دیگر برای میم کوین مورد علاقه خود ارسال خواهد کرد یا خیر و آیا توکن های شیبا در مدت کوتاهی پس از آن شاهد سودهای عظیم خواهند بود. با این حال، آنچه واقع بینانه تر است این است که شیبا اینو Dogecoin را تصاحب می کند. Shiba Inu این مزیت را دارد که عرضه کمتری دارد.

آیا سکه شیبا اینو واقعی است؟

در واقعی بودن سکه شیبا اینو و قابل معامله شکی نیست. اگر می‌خواهید SHIBA را دریافت کنید، بهترین مکان برای دریافت آن یک صرافی فوری ارزهای دیجیتال Changelly است که به شما امکان می‌دهد SHIBA را با طیف گسترده‌ای از 200+ ارز دیجیتال مبادله کنید. مندر صورت هر گونه سوال، در تماس با مرکز پشتیبانی ما دریغ نکنید!

سلب مسئولیت: لطفاً توجه داشته باشید که محتوای این مقاله مشاوره مالی یا سرمایه گذاری نیست. اطلاعات ارائه شده در این مقاله فقط نظر نویسنده است و نباید به عنوان پیشنهاد تجارت یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. ما هیچ ضمانتی در مورد کامل بودن، قابلیت اطمینان و صحت این اطلاعات نمی دهیم. بازار ارزهای دیجیتال از نوسانات بالا و حرکات خودسرانه گاه به گاه رنج می برد. هر سرمایه‌گذار، معامله‌گر، یا کاربر معمولی رمزارز باید دیدگاه‌های متعددی را بررسی کند و قبل از تعهد به سرمایه‌گذاری، با تمام مقررات محلی آشنا باشد.