7 مدل از بهترین گوشی ها برای عکاسی در سال 2021

بزرگ ترین و مهمترین ویژگی های مربوط به گوشی های موبایل هوشمند را، کیفیت دوربین های این تجهیزات الکترونیکی شکل داده است. توجه نمایید که امروزه بسیاری از کابران به دنبال راهنمای خرید گوشی موبایل و استفاده از گوشی هایی هستند که از دوربین های با کیفیتی برخوردار باشند. به جرات می توان گفت که اصلی ترین مزیت های رقابتی میان گوشی های موبایل برندهای مختلف را، کیفیت و لنز مربوط به دوربین های آنها، شکل داده است. شما نیز می توانید یکی از بهترین و معروف ترین گوشی های موبایلی را، خریداری کنید که از کیفیت استثنایی برخوردار باشد. 

در این مقاله7 مدل از بهترین گوشی ها برای عکاسی در سال 2021 رابه شما معرفی می کنیم:

 

Image for post
Image for post

بهترین گوشی برای عکاسی 2021: گوشی موبایل سامسونگ گلکسی اس 21 اولترا

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از مردم به دنبال تهیه بهترین گوشی برای عکاسی هستند تا بتوانند جذاب ترین و به یادماندنی ترین تصاویر را، به ثبت برسانند. بدون شک یکی از بی نظیرترین گوشی های موبایل برای عکاسی را، گوشی موبایل گلکسی اس 21 اولترا سامسونگ، شکل داده است که یکی از پرفروش ترین گوشی های هوشمند موجود در بازار می باشد. در نظر بگیرید که ویژگی های مربوط به دوربین گوشی موبایل گلکسی اس 21 اولترا سامسونگ، واقعا بی نظیر بوده و پیشنهاد می کنیم که با دقت بالایی، اقدام به بررسی مشخصات دوربین گوشی مذکور، نمایید. مهمترین و بارزترین مشخصات مربوط به گوشی موبایل گلکسی اس 21 اولترا سامسونگ، عبارتند از:

مجهز به دو لنز فوتو 3 . 10 ایکس

کیفیت دوربین اصلی: 108 مگاپیکسل

دوربین های فرعی گوشی در کیفیت های: 10 و 12 مگاپیکسل

دوربین سلفی گوشی موبایل: 48 مگاپیکسل

فرمت فیلمبرداری گوشی: 8 کیلوبایت

قدرت زوم گوشی: 10 برابر

مجهز به فناوری اچ دی و حالت شب

قابلیت پخش کردن عکس ها به شکل خودکار

اتصال به مانیتورهای مختلف

قابلیت پانوراما

افرادی که قصد دارند تا عکاسی حرفه ای را تجربه کنند، می توانند خرید گوشی موبایل گلکسی اس 21 اولترا سامسونگ را، در اولویت های خود قرار دهند.

 

Image for post
Image for post

بهترین گوشی برای عکاسی 2021: گوشی موبایل OnePlus 9 پرو

یکی از باشکوه ترین و بهترین گوشی برای عکاسی را، گوشی موبایل OnePlus 9 پرو شکل داده است که امروزه بسیاری از مردم در کشورهای مختلف دنیا، به دنبال خرید و استفاده از گوشی موبایل OnePlus 9 پرو هستند تا بتوانند زیباترین و حرفه ای ترین تصاویر و فیلم ها را، به ضبط برسانند. یکی از مهمترین نقاط قوت مربوط به دوربین گوشی مذکور را، نورپردازی فوق العاده ی آن، شکل داده است. همچنین در نظر بگیرید که تصاویر گرفته شده به راحتی می توانند در صفحه اینستاگرام کاربران آپلود شوند بدون آنکه کوچکترین مشکلی در کیفیت تصاویر به وجود آید. همچنین شما می توانید عکاسی پرتره را نیز به راحتی با گوشی موبایل یاد شده تجربه نمایید. کیفیت مربوط به دوربین اصلی گوشی موبایل OnePlus 9 پرو، 48 مگاپیکسل شکل داده است: مهمترین ویژگی های مربوط به دوربین گوشی وان پلاس 9 پرو، عبارتند از:

قابلیت پانوراما

قابلیت فوکوس خودکار

کیفیت رنگ و نور بسیار بالا

قابلیت عکاسی در شب

همچنین در نظر داشته باشید که قیمت مربوط به گوشی موبایل OnePlus 9 پرو، با توجه به ویژگی های دوربینی که دارد، بسیار معقول و مناسب می باشد و شما می توانید با کمترین بودجه ی در اختیار خود، به راحتی گوشی مذکور را، تهیه و خریداری نمایید.

Image for post
Image for post


بهترین گوشی برای عکاسی 2021: گوشی موبایل آیفون 12 پرو

گوشی موبایل 12 پرو آیفون یکی از بهترین گوشی برای عکاسی به شمار می آید که در حال حاضر بسیاری از مردم، به دنبال راهنمای خرید گوشی یاد شده هستند. کیفیت مربوط به دوربین گوشی مذکور، واقعا فوق العاده و بی نظیر بوده و همین امر نیز یکی از مهمترین نقاط قوت مربوط به گوشی موبایل 12 پرو آیفون، می باشد. البته در نظر داشته باشید که قیمت مربوط به گوی 12 پرو آیفون، گران بوده و جهت خرید گوشی یاد شده، بایستی هزینه ی بیشتری را، پرداخت کنید. مهمترین و بارزترین ویژگی های مربوط به دوربین گوشی موبایل 12 پرو آیفون، عبارتند از:

کیفیت لنز اصلی گوشی: 12 مگاپیکسل

دیافراگم لنز اصلی: 1.6

کیفیت دوربین اولترا واید: 12 مگاپیکسل

دیافراگم دوربین اولترا واید: 204

لنز تله: 12 مگاپیکسل

دیافراگم لنز تله: 2.2

مناسب ترین گوشی برای حالت شب و نور کم

مجهز به سیستم اسکنر

لنز زوم: 2 برابر

مناسب برای عکاسی پرتره

همچنین در نظر داشته باشید که صفحه نمایش مربوط به گوشی موبایل 12 پرو آیفون، بزرگ بوده و شما می توانید بعد از عکاسی، تصاویر به ثبت رسیده را، با جزییات بیشتری از صفحه ی نمایشی گوشی یاد شده، مورد بررسی قرار دهید. شما می توانید همچنین قبل از خرید گوشی مورد نظر خود، با همکاران فروش ما در ارتباط بوده و مطالب مفیدی را، به دست آورید.

Image for post
Image for post

بهترین گوشی برای عکاسی 2021: گوشی موبایل 11 Mi اولترا شیائومی

اگر شما نیز همچنان به دنبال بررسی بهترین گوشی برای عکاسی هستید، می توانید با خیال راحت، محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی پیش روی خود را، مورد بررسی قرار داده و سپس یکی از بهترین گوشی موبایل را، خریداری کنید. از بی نظیرترین گوشی های موبایل برای عکاسی را، گوشی موبایل می 11 اولترا شیائومی شکل داده است که دوربین های سه گانه گوشی یاد شده، از کیفیت و لنزهای بسیار قدرتمندی برخوردار هستند و می توانند جذاب ترین و دوست داشتنی ترین تصاویر را، برای شما به ارمغان آورند. همچنین در نظر داشته باشید که قیمت مربوط به گوشی شیائومی می 11 اولترا، بسیار مناسب بوده و شما می توانید گوشی یاد شده را، با خیال راحت، تهیه و خریداری نمایید. مهمترین مشخصات مربوط به دوربین گوشی موبایل می 11 اولترا شیائومی، عبارتند از:

قابلیت فوکوس خودکار و زنده

کیفیت دوربین ماکرو: 5 مگاپیکسل

داشتن دوربین بسیار کارآمد

مناسب برای عکاسی حرفه ای و پرتره

دارای اولترا واید

قابلیت کنترل جزییات

اگر می خواهید سوژه های بی نظیری را شکار کرده و آنها را به تصویر بکشانید، بهترین گزینه برای شما، گوشی موبایل مای 11 اولترا شیائومی می باشد.

Image for post
Image for post

بهترین گوشی برای عکاسی 2021: گوشی موبایل میت 40 پرو هواوی

در بررسی لیست مربوط به بهترین گوشی برای عکاسی، می توان با گوشی موبایل میت 40 پرو هواوی، مواجه شد که یکی از جدیدترین گوشی های موبایل هوشمند موجود در بازار می باشد و از دوربین و لنز های، بی نظیری نیز برخوردار است. مهمترین مشخصات مربوط به دوربین گوشی هواوی موبایل میت 40 پرو، عبارتند از:

لنز اصلی : 50 مگاپیکسلی با دیافراگم 1.9

لنز تله: 12 مگاپیکسل با دیافراگم 3.4

دوربین جلو: 13 مگاپیکسل با دیافراگم 2.4

قابلیت عکاسی در شب

قابلیت اچ دی

تنظیم نور فوق العاده

مناسب برای عکاسی حرفه ای

دارای لنز واید

قابلیت زوم: 5 برابر

 

Image for post
Image for post

بهترین گوشی برای عکاسی 2021: گوشی موبایل سونی Xperia 1 III

اگر به دنبال آشنایی با بهترین گوشی برای عکاسی هستید، می توانید مشخصات دوربین گوشی موبایل سونی Xperia 1 III را، مورد بررسی قرار دهید. در نظر داشته باشید که قیمت مربوط به گوشی یاد شده، بسیار مناسب بوده و همین امر سبب شده تا بسیاری از مردم، به دنبال خرید گوشی موبایل سونی Xperia 1 III، باشند. بارزترین ویژگی های مربوط به دوربین گوشی موبایل سونی Xperia 1 III، عبارتند از:

دوربین سلفی: 8مگاپیکسل

لنز اصلی: 12 مگاپیکسل

قابلیت اچ دی

دارای واید

دارای تله فوتو

قدرت عکاسی در حالت شب

مناسب برای عکاسی حرفه ای

مناسب برای عکاسی پرتره

قدرت زوم: 4.4 برابر

Image for post
Image for post

بهترین گوشی برای عکاسی 2021: گوشی موبایل پلاس میت 40 پرو هواوی

گوشی موبایل پلاس میت 40 پرو هواوی یکی از بهترین گوشی برای عکاسی، به شمار می آید که امروزه بسیاری از مردم، به دنبال راهنمای خرید گوشی مذکور هستند تا بتوانند جذاب ترین تصاویر و عکس ها را، برای خود به ثبت برسانند. مهمترین و اصلی ترین مشخصات مربوط به دوربین گوشی موبایل پلاس میت 40 پرو هواوی، عبارتند از:

قدرت زوم: 3 برابر

دوربین سلفی: 8 مگاپیکسل

دوربین تله با کیفیت: 12 مگاپیکسل

منبع : فروشگاه موبایل پیشآهنگی