بروزرسانی پرسپت - یک گام جلوتر

ما در پرسپت برای نوشتن ارزش بالایی قائل هستیم و همواره تلاش می‌کنیم تا پرسپت را بیش از پیش به آنچه که مورد نیاز شما کاربران گرامی است تبدیل کنیم. بنابراین همواره تلاش می‌کنیم تا ابزاری حرفه‌ای و در عین حال ساده در اختیار شما قرار گیرد تا شما نیز از خواندن و نوشتن لذت ببرید. 

امیدواریم سختگیری ما در ارائه یک شبکه اجتماعی پارسی باعث شود تا شما کاربران بتوانید راحت‌تر و بهتر بر روی نوشته‌ها، ایدها و داستان‌های خود تمرکز کنید و نوشتن برایتان سرگرم کننده باشد. 

در این نوشته تلاش می‌کنیم تا قابلیت‌ها و امکانات جدیدی که در پرسپت برای شما فراهم شده را معرفی کنیم. پیشنهاد میکنم برای دانستن تمام قابلیت‌های پرسپت حتما برای یکبار به صفحه راهنما مراجعه فرمایید.


شخصی‌سازی صفحه اصلی 

ما همواره تلاش می‌کنیم شما تجربه کاربری خوبی را در پرسپت تجربه کنید. این امکان در نسخه جدید پرسپت وجود دارد تا شما کاربران بتوانید تنها موضوعات مورد علاقه خود را دنبال کنید و مقالاتی را مشاهده کنید که در همان موضوعات تالیف شده است. 

برای این مورد کافیست بر روی علامت به علاوه (+) در بالای صفحه کلیک کنید تا به صفحه موضوعات رفته و موارد مورد علاقه خود را به لیست اضافه کنید.

Image for post
Image for post

با مجموعه‌ها ایده‌ها بهتر دیده خواهند شد

داشتن نظم در نگارش و تالیف آثار یکی از ارکان رشد و پایداری در نوشتن و نویسندگی است. ما برای رعایت این مهم در پرسپت راهکاری ارائه داده‌ایم. از این پس شما می‌توانید مقالات خود را در قالب مجموعه‌ها دسته‌بندی کنید. برای این منظور در زمان انتشار مقاله و یا از طریق منوی نویسنده در هنگام مشاهده مقاله خود مانند زیر می‌توانید یک مجموعه ایجاد و آن را انتخاب کنید تا مقالات مورد نظر شما به یک مجموعه دلخواه اضافه شوند.

Image for post
Image for post

این اقدام کمک زیادی نیز به خوانندگان و دنبال کنندگان شما خواهد کرد تا سریعتر به آثار و مطالب مورد نظر دسترسی پیدا کنند. برای آشنایی با نحوه ایجاد مجموعه به این صفحه مراجعه کنید.

نظرات شما غنای یک نوشته را بالا می‌برد

یکی از مشخصه‌های یک شبکه اجتماعی ارتباط موثر و راحت کاربران با یکدیگر است. از این رو برای مشاهده بهتر نظرات در مقالات قابلیت مرتب‌سازی براساس جدیدترین و محبوب‌ترین دیدگاه و همچنین نمایش تو در تو برای گفت‌وگوهای شما در نظر گرفته شده‌ است. برای آشنایی بیشتر با بخش نظرات به این صفحه بروید.

Image for post
Image for post

پروفایل کاربری و تنظیماتی که نیاز دارید

برای یکپارچگی بیشتر تنظیماتی که پیش از این در قسمت پروفایل کاربری بود را به تنظیمات منتقل کردیم. علاوه بر این شما از این به بعد می‌توانید با شماره تلفن همراه خودتان هم وارد حساب کاربری شوید. فقط کافیست در قسمت تلفن همراه شماره تلفن خودتان را وارد و آن را فعال کنید:

Image for post
Image for post

این قابلیت جدید نیز در پرسپت وجود دارد تا شما بتوانید رنگ پس زمینه را تغییر دهید تا از رنگ مناسب جهت مطالعه استفاده کنید.

Image for post
Image for post
Image for post
Image for post

از اینکه با ما همراه هستید سپاسگزاریم.