خرید گل آپارتمانی، نیاز امروز خانه های شما

در حال حاضر با توجه به تغییر نوع مسکن در شهرها و کمبود فضا در خانه و همچنین مدرن شدن خانه های مدرن و نوساز و از سوی دیگر حذف حیاط خانه ها، خانه سازی سبز باش. و احیای نیاز به گل آپارتمان به وضوح حس می شود. وجود گلدان در خانه باعث سرزندگی بیشتر آن شده و زیبایی فضای خانه را نیز دو چندان می کند. اما برای خرید گل آپارتمانی باید به چند نکته توجه کرد.

اولین قدم بررسی شرایط روشنایی خانه است. اگر نور مستقیم زیادی در خانه دارید، کاکتوس ها، آشوری (ساقه عروس)، آلوئه ورا، گل آمبرون، نخل ساگو (رولت سیکاس)، نخل دم اسبی، نخل ارک، گل حسن یوسف، کروتون و می ممکن است انتخاب شما باشند. مناسب باشد.

Image for post
Image for post

اما اگر خانه شما نور کافی یا غیر مستقیم ندارد بهتر است از گل های مناسب این محیط مانند گل اطلسی، سانسوریا، زاموفیلیا، گندم، کاتالونیا، دیفن، گل قاشقی، برخی از انواع سرخس، برگ زغال اخته استفاده کنید. ، استفاده از بنجامین و..

علاوه بر نور، باید با توجه به فضای منزل و دکوراسیون منزل خود گلی را انتخاب کنید که جلوه بهتری به فضای منزل شما بدهد. برای این کار می توانید از گلدان های پایه یا تکیه گاه هایی استفاده کنید که می توانند همه گلدان ها را در یک مکان جمع کنند. دمای خانه و شرایط آب و هوایی منطقه ای که در آن قرار دارید نیز از ویژگی هایی است که باید به آنها توجه کنید. اما به طور کلی در فضاهای خانه ایرانی همه سرهای مقاوم مناسب برای نور کم رشد خوبی خواهند داشت.

Image for post
Image for post

ما در شیمر گیفت به دنبال تهیه اقلام ذکر شده در گلدان هایی با طرح های مختلف هستیم تا بتوانید از بین گزینه های متعددی که شیمر به شما نشان می دهد انتخاب و سفارش دهید.