بهترین ایده‌های کسب و کار کوچک در سال 2021

اگر به دنبال یک ایده عالی کسب و کار هستید این ایده‌ها به شما کمک می‌کند تا یک تجارت موفق را در سال 2021 شروع و رشد دهید.
بسیاری از بهترین ایده‌های کسب و کار کوچک برای سال 2021 شامل یک مدل کسب و کار آنلاین است. مراحل کار به این صورت است که باید:

  • ایده شغلی را انتخاب کنید که آگاه و علاقه مند به آن باشید.
  • قبل از شروع کار تعیین کنید که آیا تقاضای آنچه می‌خواهید تأمین کنید وجود دارد یا خیر به عبارت دیگر مشتری آن را بشناسید و ارزیابی کنید.
  • این مقاله برای کسانی است که به دنبال ایده‌ای برای راه اندازی کسب و کار هستند.

شما می‌دانید که می‌خواهید شغلی راه اندازی کنید، اما در بیان ایده خود زمان سختی پیش رو دارید. اگر می‌خواهید کارآفرین شوید، مهم است که با یک ایده تجاری عالی شروع کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید کمی تخیل و الهام است. همه چیز با ایده‌ای شروع می‌شود که با گذشت زمان جایی برای رشد دارد.

اگر به فکر راه اندازی مشاغل در سال 2021 هستید بسیار مهم است که راهی جدید را در نظر بگیرید. همه گیری کرونا نحوه مصرف مردم از محصولات و خدمات را بسیار تغییر داده است. در حالی که راه اندازی یک تجارت یا رستوران خرده فروشی ممکن است قبلاً ایده‌های خوبی بوده باشد، شاید بهتر باشد در برنماه‌های خود تجدید نظر کنید تا اینکه ببینید سال آینده چگونه پیش می رود. به جای برخی از مشاغل سنتی، به مشاغلی فکر کنید که می‌توانند از نحوه زندگی مردم پشتیبانی کنند. 

این لیست از ایده‌های تجاری شامل 21 نوع تجارت عالی است که به شما در دستیابی به موفقیت در 2021 و پس از آن کمک می‌کند. اگر منطقه‌ای را پیدا کردید که می‌خواهید آن را به عنوان محل راه اندازی کسب  و کار خود دنبال کنید حتما مراحل شروع کار را مرور کنید. اگر برای اداره مشاغل شخصی خود آماده هستید هر یک از این ایده‌های عالی کسب و کار را در نظر بگیرید.

1. مشاوره

مشاور
مشاور
مشاور

اگر در مورد یک موضوع خاص آگاه و علاقه مند باشید (تجارت، شبکه های اجتماعی، بازاریابی، منابع انسانی، رهبری، ارتباطات و غیره) راه اندازی مشاغل مشاوره می‌تواند یک گزینه سودآور باشد. شما می‌توانید مشاغل مشاوره‌ای خود را به تنهایی شروع کنید، سپس کسب و کار خود را توسعه دهید و به مرور زمان مشاوران دیگری را استخدام کنید.

2. فروشنده آنلاین

فروشنده آنلاین
فروشنده آنلاین
فروشنده آنلاین

علاقه مندان به لباس و یا فروش ممکن است بخواهند یک تجارت نمایندگی آنلاین را راه اندازی کنند. اگرچه زمان و وقفه زیادی لازم است اما این یک ایده عالی است که می‌توانید آن را به عنوان یک شغل جانبی شروع کرده و به یک تجارت مجدد تمام وقت تبدیل کنید. شما می‌توانید با استفاده از وب سایت‌های فروشگاه آنلاین مانند ایسام و دیوار لباس‌های ناخواسته خود را بفروشید و در نهایت به وب سایت فروش مجدد خود گسترش دهید.

3. آموزش آنلاین

آموزش آنلاین
آموزش آنلاین
آموزش آنلاین

تقاضا برای آموزش آنلاین امکان گسترده ای را برای کارآفرینان ایجاد کرده است تا مشاغل خود را شروع کنند. از آنجا که این یک ایده کسب و کار آنلاین است می‌توانید هر موضوعی را که در آن آگاهی دارید انتخاب کنید و بدون توجه به موقعیت مکانی خود یک دوره را آموزش دهید. اگر دانش پیشرفته‌ای در مورد هر موضوع خاصی ندارید، همیشه می‌توانید آموزش انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی به صورت آنلاین برای دانشجویان دیگر را داشته باشید.

4. دفترداری آنلاین

دفترداری آنلاین
دفترداری آنلاین
دفترداری آنلاین

مانند آموزش، فناوری امکان انجام بسیاری از خدمات دفترداری به صورت آنلاین را فراهم کرده است. اگر شما یک حسابدار یا دفتردار هستید که خواهان آزادی و استقلال در امور کاری خود هستید، می‌توانید با بهره‌گیری از فن آوری مدرن، خدمات دفترداری آنلاین خود را آغاز کنید و شرکت‌های دیگر را به عنوان مشتری در اختیار خود قرار دهید.

5. خدمات پِیکِ پزشکی

خدمات پیک پزشکی
خدمات پیک پزشکی
خدمات پیک پزشکی

اگر وسیله نقلیه مطمئن و مهارت مدیریت زمان خوبی دارید، ممکن است بخواهید خدمات پیک خود و به طور خاص، خدمات پیک پزشکی.را ایجاد کنید. به عنوان راننده، شما مسئول حمل اقلام پزشکی مانند نمونه‌های آزمایشگاه، داروهای تجویزی و تجهیزات هستید. صنعت مراقبت‌های بهداشتی در حال گسترش است، که برای ثبات شغل در خدمات پیک پزشکی بسیار مناسب است. می‌توانید پیک خود را به تنهایی شروع کنید یا رانندگان دیگری را استخدام کنید تا برای شما کار کنند.

6. توسعه دهنده اپلیکیشن

توسعه دهنده اپلیکیشن
توسعه دهنده اپلیکیشن
توسعه دهنده اپلیکیشن

اگر در فن آوری آگاه و باتجربه هستید ممکن است بخواهید شغل خود را در زمینه توسعه اپلیکیشن در نظر بگیرید. تلفن‌های هوشمند برای بسیاری از مردم جهان به لوازم جانبی روزمره تبدیل شده است که تقاضا برای برنامه‌های تلفن همراه را افزایش داده است. به همین ترتیب نرم افزار واقعیت مجازی در سال‌های اخیر محبوب شده است بنابراین تقاضا برای توسعه برنامه VR نیز وجود دارد.

7. سرویس رونویسی

سرویس رونویسی
سرویس رونویسی
سرویس رونویسی

اگر گوش خوبی دارید و می‌توانید سریع تایپ کنید ، خدمات رونویسی یک ایده عالی تجاری است که به شما امکان می دهد با یک برنامه انعطاف پذیر از خانه کار کنید. خدمات رونویسی پزشکی به ویژه به دلیل تکثیر فن آوری تشخیص صدا برای ارائه خدمات مراقبت‌های بهداشتی مورد نیاز است. اگر به دنبال این نیستید که یک باره شروع کنید یا اگر یک کار روزانه دارید که می‌خواهید فعلاً آن را حفظ کنید، می‌توانید کارهای موردنظر را به تعداد کم یا بسیاری قبول کنید. برای تقویت چشم اندازهای تجاری خود و توجیه هزینه بیشتر، در نظر بگیرید که یک نسخه نویس معتبر شوید و در چند تخصص غرق شوید.

نسخه نویسان پزشکی در دنیا معمولاً 6 تا 14 سنت برای هر خط رونویسی هزینه می‌کنند که می‌تواند به سرعت جمع شود. زمان عادی کار برای رونویسی 24 ساعته است، بنابراین مهم است که در بالای مشاغل پذیرفته شده باقی بمانید. با این حال، انعطاف پذیری برای پذیرش فقط چند درخواست برای شروع به این معنی است که می‌توانید با آمادگی در مقیاس بالا قرار دهید و رونویسی را به یک سرویس آسان برای شروع آهسته تبدیل کنید. از همه بهتر هزینه راه اندازی و سربار بسیار اندک است. شما به سادگی فقط به یک کامپیوتر، نرم افزار مناسب و سرویس پیام رسانی ایمن نیاز دارید.

8. سازمان دهنده حرفه ای

سازمان دهنده حرفه ای
سازمان دهنده حرفه ای
سازمان دهنده حرفه ای

سازمان دهندگان حرفه‌ای، مانند ماری کوندو ، به افراد کمک می‌کنند تا زندگی خود را به حداقل برسانند. در عصر مادی گرایی، بسیاری از مردم مایل به کوچک سازی و کنترل دارایی‌های خود هستند، به جای اینکه اجازه دهند وسایلشان آنها را در اختیار داشته باشند. مینیمالیسم در حال محبوبیت فوق العاده ای است اما مردم اغلب جدا کردن از چیزهایی که مدتهاست متعلق به آنهاست سخت است. بخشی از یک سازمان دهنده حرفه‌ای  کمک به مشتریان در ایجاد سیستمی برای کوچک سازی و نگهداری امور به این روش است.

اگر شما فردی کاملاً سازمان یافته هستید که از ایجاد فضایی کاربردی و راحت لذت می برید، در مهارت دادن به دیگران برای انجام چنین کاری مهارت کافی دارید. مردم به شما پول می‌دهند تا به آنها در طراحی روشی برای به حداقل رساندن دارایی خود و سپس حفظ یک فضای سازمان یافته کمک کنید. برای ارتقاء کسب و کار خود، از مشتریان خود بپرسید که آیا به شما اجازه می‌دهند قبل و بعد از مناطقی از خانه خود که سازماندهی کرده اید عکس بگیرید و از آنها برای ایجاد نمونه کارهایی استفاده کنید که می‌توانید برای جذب مشتریان بیشتر در شبکه های اجتماعی قرار دهید.

9. خدمات نظافت

Image for post
Image for post

اگر دوست دارید تمیز کنید، می‌توانید به راحتی آن را به یک تجارت تبدیل کنید. با داشتن چند نفر از پرسنل تعداد زیادی از وسایل نظافت و حمل و نقل می‌توانید خدمات تمیزکاری را به صاحبان خانه، مجتمع‌های آپارتمانی و املاک تجاری ارائه دهید. خدمات نظافت مشاغل ساده‌ای هستند که به سربار نسبتاً کمی نیاز دارند. شما فقط نیاز به برنامه ریزی، فداکاری و بازاریابی دارید تا به کسب و کار خود توجه کنید.

اگر می‌خواهید خود را از سایر خدمات نظافت متمایز کنید، گزینه‌های ممتازی مانند اپیلاسیون کف یا شستشوی برق خارجی را با پرداخت هزینه اضافی در نظر بگیرید. این خدمات می‌تواند عاملی تعیین کننده بین سرویس تمیزکاری جدید شما و شرکتهای فصلی باشد که لیست مشتریان زیادی برای ارائه سطح تمیز کردن آنها بسیار زیاد است.

10. نویسنده فریلنسر

نویسنده فریلنسر
نویسنده فریلنسر
نویسنده فریلنسر

اگر شما یک کلمه پرداز طبیعی با کمی دانش بازاریابی هستید، می‌توانید خود را به عنوان یک کپی رایتر مستقل معرفی کنید. چه شما وبلاگ بنویسید چه محتوای وب و چه بیانیه مطبوعاتی بسیاری از شرکتها هزینه خدمات شما را پرداخت خواهند کرد. شما می‌توانید با آوردن دانش SEO در میز کار، ارزش خود را افزایش دهید تا به مشتریان خود کمک کنید تا استراتژی حمله به کلمات کلیدی خاصی را که مخاطبان هدف آنها قبلاً در جستجوی آنلاین خود استفاده می‌کند، ایجاد کنند. بیشتر نویسندگان مستقل در هر ساعت 40 تا 50 دلار هزینه می گیرند، اما افرادی که در یک عمودی خاص تبحر دارند می توانند حتی بیشتر هزینه کنند.

نوشتن مطالب مستقل و تجاری آزاد یک تجارت عالی است زیرا تا زمانی که به اینترنت متصل باشید، می‌توانید کار کنید. این مشاغلی است که می‌توانید از طریق راحتی در خانه خود و یا حتی در صورت مسافرت از جاده نیز از آن استفاده کنید. اگر یک شبکه به اندازه کافی بزرگ ایجاد کنید و از مشتریان راضی ارجاع دهید، حتی می‌توانید به صورت تمام وقت مستقل بنویسید.

11. سرویس مراقبت در منزل

سرویس مراقبت در منزل
سرویس مراقبت در منزل
سرویس مراقبت در منزل

پیش زمینه مراقبت و مهمان نوازی می‌تواند تا حدی از سالمندان خانگی که به مراقبت در خانه احتیاج دارند حمایت کند. این همچنین سرویسی است که تقاضا برای آن دائم در حال رشد است. طبق اعلام موسسه ملی سالمندی، بین سالهای 2010 تا 2050، جمعیت 85 سال به بالا 351 درصد در سطح جهانی افزایش می یابد و تعداد جهانی صدساله‌ها (افراد بالای 100 سال) ده برابر افزایش می یابد. بسیاری از آنها اغلب در خانه های خود نیاز به مراقبت و کمک دارند.

خوشبختانه شما برای کمک به سالخوردگان و رشد یک تجارت موفق همزمان نیازی به سابقه مراقبت‌های بهداشتی ندارید، اگرچه مطمئناً این مهارت‌ها نیز مورد تقاضا هستند. بسیاری از سالمندان در کارهای مختلف، از کارها عادی گرفته تا تعمیرات در اطراف خانه به کمک نیاز دارند. با داشتن برخی از تجربیات شما می‌توانید تجارت خود را برای کمک به سالمندان در انتقال از خانه‌های خود به امکانات زندگی مساعدت شده ، ارائه خدمات مانند بسته بندی، حمل و نقل، تنظیم و ذخیره سازی وسایل و دارایی در نظر بگیرید.

12. خدمات ترجمه

خدمات ترجمه
خدمات ترجمه
خدمات ترجمه

طبق تحقیقات IBISWorld، صنعت خدمات ترجمه در سال 2020 و بسیاری از صنایع با افت روبرو شده است. با این حال، پیش بینی می‌شود که در سال 2021 به زیبایی به رشد بازگردد. این رشد پیشبینی شده تعجب آور نیست زیرا اینترنت کارآفرینان کشورهای دیگر را به بازارهای انگلیسی زبان و بالعکس باز کرده است.

این روند فرصتی را برای سخنرانان چند زبانه برای ارائه خدمات خاص مانند ترجمه اسناد و ترجمه اطلاعات وب سایت به زبانها برای استفاده در بازارهای دیگر ایجاد کرده است. اگر چندین زبان را می شناسید، ایجاد تخصص در صنعت خدمات ترجمه می‌تواند یک تلاش موفق باشد.

13. بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال

اهمیت اینترنت هر روز بیشتر می‌شود و این امر باعث می‌شود که مشاغل بتوانند از این شلوغی عبور کرده و خود را به درستی وارد بازار کنند. خدمات بازاریابی دیجیتال همیشه مورد تقاضا است و بسیاری از شرکت‌های کوچک و متوسط ​​ترجیح می‌دهند آن را به خارج از شرکت برسانند تا اینکه یک تیم داخلی پرهزینه ایجاد کنند. اگر در زمینه SEO، بازاریابی محتوا، پرداخت به ازای کلیک، توسعه وب یا مدیریت رسانه‌های اجتماعی مهارت دارید، می‌توانید یک فرصت تجاری داشته باشید که به شما آزادی کار در خانه را می‌دهد.

بازاریابی دیجیتال بخش مهمی از یک نام تجاری است بنابراین برای شما بسیار مهم است که به تحولات استراتژی‌های بازاریابی مشتریان خود پاسخ دهید. مدیریت شبکه‌های اجتماعی مستلزم تماشای نظرات و پیام‌ها به صورت شبانه روزی است نه فقط برنامه‌ریزی پست‌ها در یک ذهنیت "تنظیم و فراموش کن" اگر از استراتژی و اجرای دقیق برنامه‌ها لذت می برید، بازاریابی دیجیتال می‌تواند تجارت مناسب شما باشد. همچنین ممکن است فکر کنید که به یک بازاریاب وابسته تبدیل شوید ، که شکل دیگری از بازاریابی دیجیتال است.

14. رستوران ماشینی

رستوران ماشینی
رستوران ماشینی
رستوران ماشینی

با توجه به اینکه غذاخوری‌های سرپوشیده در بسیاری از مکانها در حال حاضر محدود است رستوران داران مشتاق ممکن است با کامیون موادغذایی موفقیت بیشتری کسب کنند. ماشین‌های مواد غذایی در هر شکل و اندازه‌ای ارائه می شوند و طیف گسترده‌ای از میان وعده‌ها و غذاها را سرو می‌کنند. از غذای مورد علاقه خود در جاده استفاده کنید و علاقه‌های آشپزی خود را مستقیماً به مشتریان گرسنه بفروشید. مطمئناً شما کار خواهید کرد، اما در فضایی علاقه مند خواهید شد که می‌توانید با افرادی که علایق مشابهی دارند ارتباط برقرار کنید.

ماشین‌های مواد غذایی ممکن است ایدها‌ی وحشیانه به نظر برسند اما صنعت در حال رشد است. هزینه‌های سربار و نگهداری یک ماشین به طور قابل توجهی کمتر از داشتن یک رستوران است و شما از مزیت تحرک نیز بهره مند می‌شوید.

15. سرویس مراقبت از چمن

سرویس مراقبت از چمن
سرویس مراقبت از چمن
سرویس مراقبت از چمن

اگر با یک چمن بزرگ شده اید، به احتمال زیاد والدین شما را مجبور کرده‌اند از آن مراقبت کنید. مراقبت از چمن برای بسیاری از ما آزار دهنده است اما برای بعضی از افراد احساس آرامش را ایجاد می‌کند. کار در فضای باز با دست برای رام کردن و زیبا سازی چشم انداز طبیعی می‌تواند یک تجربه ارزشمند باشد و از آنجا که افراد زیادی کار را خسته کننده می‌دانند، می تواند سودآور هم باشد.

خدمات مراقبت از چمن بسته به تعداد مشتریان شما و میزان مشاغل شما به کمی تجهیزات اصلی ، تریلر و شاید برخی از پرسنل نیاز دارد. شما می‌توانید با ارائه خدمات برتر و ایجاد اعتبار به عنوان برندی که با لبخند یک کار کامل را انجام می دهد ، به سرعت یک سرویس کوچک مراقبت از چمن را به یک شرکت کاملاً محوطه سازی تبدیل کنید. اگر دوست دارید در فضای باز کار کنید و مناظر زیبایی ایجاد کنید ، این می تواند تجارت شما باشد.

16. راننده 

راننده
راننده
راننده 

اگر شروع کار شخصی خود بسیار دلهره آور یا خطرناک به نظر می رسد، همیشه می‌توانید از اتومبیل خود استفاده کنید تا به یک راننده اشتراک خودرو تبدیل شوید. مسئولیت اصلی شرکت و مسئولیت اداره آن به عهده خدمات اشتراک رانندگی است و به شما این آزادی را می‍دهد که به اندازه یا کمترین نیاز خود کار کنید. اپلیکیشن‍های اشتراک گذاری مانند اوبر و لیفت در دنیا و در داخل نیز اسنپ و تپسی به مردم امکان شروع شلوغیهای جانبی را داده اند که هزینه بالایی دارند و به چیزی بیشتر از تمایل برای هدایت مردم به مقصد و مکالمه دوستانه گاه به گاه احتیاج ندارند.

رانندگان مشارکت رانندگی بدون داشتن کار سنگین مورد نیاز برای مدیریت تدارکات پشت صحنه از استقلال صاحب مشاغل کوچک برخوردار هستند. اگر به نظر می رسد که هر یک از ایدههای تجاری دیگر به تلاش زیاد یا سرمایه اولیه احتیاج دارند، اشتراک سواری می تواند راهی عالی برای شما باشد تا انگشتان پای خود را در دنیای کارآفرینی فرو ببرید.

17. بنگاه املاک و مستغلات

بنگاه املاک و مستغلات
بنگاه املاک و مستغلات
بنگاه املاک و مستغلات

برای بسیاری از مردم ، حرکت در بازار مسکن بسیار طاقت فرسا است. شما به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات می‌توانید به افراد کمک کنید تا خانه رویاهای خود را با قیمتی متناسب با بودجه خود پیدا کنند. در بسیاری از نقاط مختلف دنیا، شما به سادگی نیاز به گذراندن چند ماه کلاس و گذراندن یک آزمون دارید تا به عنوان یک بنگاه املاک و مستغلات شناخته شوید. حتی با داشتن گواهینامه بدون مهارت‌های ابتدایی افراد به جایی نخواهید رسید، بنابراین اگر شما یک فرد اجتماعی نباشید، این ممکن است مسیر شما نباشد. 

18. طراح گرافیک

طراح گرافیک
طراح گرافیک
طراح گرافیک

شرکت‌ها، مشاغل کوچک و مالکان انفرادی همه به محتوای تبلیغاتی چشم نواز احتیاج دارند، اما تقریباً همه به دنبال چیزی نیستند که خوب به نظر برسد. اگر رشته هنری دارید و می‌دانید چگونه می‌توانید محتوا را به شکلی دلپذیر از منظر سازماندهی کنید، می‌توانید یک کار طراحی گرافیک را برای تهیه آگهی تبلیغاتی دیجیتال، پوستر و سایر مواد بصری جذاب شروع کنید. طراحی گرافیکی این مزیت را دارد که به ابزارهای فیزیکی کمی فراتر از لپ تاپ و میز نیاز دارد.

19. تجارت چاپ تی شرت

تجارت چاپ تی شرت
تجارت چاپ تی شرت
تجارت چاپ تی شرت

دقیقاً مانند طراحی گرافیکی، اگر حس هنری تیزی داشته باشید، ممکن است از راه اندازی کسب و کار چاپ تی شرت لذت ببرید یا شاید فقط از بردن تصاویر شخص دیگری و چاپ صفحه روی پیراهن خالی لذت ببرید. در هر صورت، اگر فضای لازم برای راه اندازی چاپ تی شرت را دارید، می‌توانید به راحتی ابزار لازم را تهیه کرده و تجارت کوچک خود را شروع کنید.

20. انبارداری

انبارداری
انبارداری
انبارداری

همه شرکت های فروش کالا آنها را در محل ذخیره نمی کنند. در dropshipping، افرادی که سایت‌های تجارت الکترونیکی را اداره می‌کنند برای انجام کلیه سفارشات به شخص ثالث مراجعه می‌کنند. شخص ثالث احتمالاً خرده فروشی عمده فروشی یا نهاد دیگری است که عملیات انبار و حمل و نقل را اداره می‌کند. کمترین موجودی و ابزارهای مورد نیاز برای dropshipping، اگر نگران فضای سربار و فضای فیزیکی هستید، آن را به یک ایده مخصوص شروع به کار تبدیل می‌کند.

21. نگهداری از حیوان خانگی 

نگهداری از حیوان خانگی
نگهداری از حیوان خانگی
نگهداری از حیوان خانگی 

تعداد زیادی از خانواده ها حیوان خانگی دارند. وقتی این خانواده‌ها برای مدت طولانی نزل نباشند به شخصی احتیاج دارند که حیوانات خانگی را برای آنها نگهداری کند تجارت کوچک حیوان خانگی شما می‌تواند به آنها آرامش خاطر دهد. شما مراقب سگ، گربه یا سایر حیوانات خانگی مشتری خود در خانه خواهید بود، مطمئن شوید که به آنها غذا می دهید، به آنها آب می‌دهید، با آنها بازی می‌کنید، با آنها وقت می گذرانید و (با سگها) آنها را به عنوان مورد نیاز همچنین باید مرتباً مشتریان خود را در مورد وضعیت حیوانات خانگی خود به روز کنید.

اگر منابع درآمدی دیگری دارید که صرفاً به اتصال به اینترنت و لپ تاپ نیاز دارد، نگهداری حیوان خانگی ممکن است ایده ای مناسب برای مشاغل کوچک باشد. تقریباً همه صاحبان حیوانات خانگی خوشحال می شوند که به شما اجازه دهند روی لپ تاپ خود کار کنید در حالی که در خانه آنها با حیوانات خانگی خود وقت می گذرانید ، به این معنی که می توانید دو جریان درآمد را همزمان اجرا کنید.

موفق ترین مشاغل کوچک کدامند؟

مشاغل کوچکی که شامل طراحی وب سایت، زیرمجموعه بازاریابی دیجیتال هستند معمولاً در زمره کسانی هستند که بیشترین فروش را دارند و بیشترین سود را دارند. اکنون افراد بیشتر از طریق سایر مراکز در اینترنت کسب و کارها را می آموزند ، بنابراین یافتن مشتری و درآمد پایدار معمولاً دشوار نیست. خدمات نظافت و مشاغل املاک و مستغلات نیز دارای نرخ موفقیت بالایی هستند ، که منطقی است - همه مردم به خانه نیاز دارند و آنها را تمیز ترجیح می دهند.

شروع یک تجارت کوچک خوب چیست؟

اگر نگران این هستید که سود خود را به حداکثر برسانید و در عین حال حجم کار خود را به حداقل برسانید، یک کسب و کار کوچک خوب برای شروع ممکن است هرکدام از مواردی باشد که در بیشتر مواقع اثبات موفقیت می کنند. با این حال ، اگر علاقه بیشتری به اشتیاق خود در کار خود دارید ، در حالی که درآمد کافی برای زندگی دارید ، یک کسب و کار کوچک خوب برای شروع هر کاری است که شما را برآورده کند ، شما را ملزم به استفاده از مهارت های خود کرده و تعادل خوبی بین کار و زندگی ارائه می دهد. ایده های عالی تجاری بسیار زیادی وجود دارد که این سوال پاسخ عینی صحیحی ندارد - شما بهتر از هر کس می دانید که ایده های کسب و کار کوچک برای شما خوشبختی ، موفقیت و ثبات به ارمغان می آورد.

چگونه می توانم کسب و کار خود را بدون پول راه اندازی کنم؟

برای مالک شدن یک مشاغل کوچک نیازی به پول ندارید. اولین قدم برای شروع یک کار بدون پول این است که شغل فعلی خود را حفظ کنید و تجارت کوچک خود را به عنوان یک کار جانبی راه اندازی کنید. سپس ، طرح کسب و کار خود را توسعه داده و پایگاه مصرف کننده ، بازار و چالش های احتمالی خود را تجزیه و تحلیل کنید. در نزدیکی مراحل نهایی این برنامه ریزی ، بهتر خواهید فهمید که برای شروع کار خود به چه مقدار پول نیاز دارید. شما می توانید این پول را از طریق سیستم عامل های سرمایه گذاری جمعی و سرمایه گذاران پیدا کنید. گرفتن وام تجاری فقط به عنوان آخرین راه حل را در نظر بگیرید.

چگونه می توانم یک تجارت کوچک را از خانه شروع کنم؟

مشاغل مستقر در خانه تمایل دارند که راحت ترین و قابل مدیریت ترین ایده های کوچک تجاری باشند. با این وجود ، همه ایده های تجاری عالی برای دفاتر خانگی مناسب نیستند ، بنابراین مطمئن شوید که مشاغل شما را می توان در خانه انجام داد-مشاغل با نیازهای محل و تقاضاهای شخصی شدید ممکن است مناسب نباشند. در برنامه و بودجه کسب و کار خود ، حتماً لوازم اداری و ابزاری را که ایده های تجارت آنلاین شما را عملی می کند ، مانند یک رایانه تجاری جداگانه ، یک میز کار مناسب ، اینترنت پرسرعت ، کابینت های بایگانی و وب سایتی برای تجارت خود بگنجانید.

مراحل گام به گام شروع کار چیست؟

راه اندازی مشاغل کار زیادی را می طلبد ، اما با داشتن ابزارها و دستورالعمل های مناسب می توانید در کمترین زمان شرکت خود را راه اندازی کنید. اگرچه سفر تجاری خاص شما منحصر به شما خواهد بود ، اما ما چند مرحله را که کارآفرینان می توانند برای شروع تجارت خود انجام دهند ، مشخص کردیم.

یک ایده تجاری انتخاب کنید و جایگاه خود را پیدا کنید.
بازار فعلی را تحلیل کنید.
یک طرح تجاری ایجاد کنید.
منابع مالی خود را ارزیابی کرده و در صورت نیاز پول جمع آوری کنید.
ساختار حقوقی خود را تعیین کنید.
مشاغل خود را در دولت ثبت کنید.
بیمه نامه های تجاری مناسب را انتخاب کنید.
کارمندان را استخدام کنید و تیم خود را بسازید (در صورت لزوم).
فروشندگان خود را انتخاب کنید (در صورت لزوم).
تجارت و تبلیغات تجاری خود را انجام دهید.