تنظیمات لایو اینستاگرام

تنظیمات لایو اینستاگرام
تنظیمات لایو اینستاگرام
تنظیمات لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام یکی از قابلیت های بسیار تاثیر گذار در ایجاد ارتباط و تعامل در پیج است. اگر صاحب پیج کاری هستید که تعامل و ارتباط با مخاطبینتان برای شما و پیج و کسب و کارتان اهمیت دارد اصلا از آن غافل نشوید. در لایو می توان با مخاطب ارتباط صمیمی برقرار کرد. اگر صاحب پیج فروشگاهی هستید، فضای کار شما را از نزدیک می بینند، مهارت های مشتری مداری شما را محک می زنند، کیفیت کارها و نظافت و شیک بودن فضا را ارزیابی می کنند و اعتمادشان از فروشگاه شما بالاتر می رود.

اگر صاحب پبج های خدماتی هستید، مثلا خدمات سلامت روانی مانند کلینیک روان شناسی و مشاوره، با برقراری لایو و پاسخ دادن به پرسش های مخاطبین، به آن ها نشان می دهید که اطلاعاتتان در سطح خوب و حتی فراتر از آن است. نحوه برخورد و صحبت کردن شما را می سنجند و در کل بیشتر به شما و گفته های تان باور می کنند. اگر هم قصد برگزاری دوره یا تخفیفات ویژه ای داشته باشید و قبل ازآن اعتماد زایی از طریق لایو انجام دهید، استقبال از آن چندین برابر می شود.

اما مشکل برخی از افراد این است که با لایو و تنظیمات آن آشنایی ندارند. شاید هم اعتماد به نفس آن را ندارند. برای این دست از افراد پیشنهاد استفاده از تنظیمات لایو امتحانی و زمان دار داریم. به راحتی می توانند با انجام برخی تنظیمات در لایو، آن را فعال کنند و به راحتی با آن آزمون و خطا کنند تا بالاخره آماده شوند بدون ترس و اضطراب جلو دوربین روند.

برای راهنمایی شما عزیزان مقاله ای به شما پیشنهاد می دهیم به نام زمان بندی لایو و لایو تمرینی در اینستاگرام؛ دو ویژگی جدید که باید با آن ها آشنا شوید که با مطالعه آن همه این تنظیمات به شما آموزش داده شده است.