ترفند های مخفی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و پرطرفدار است که تعداد زیادی از افراد از طریق آن کسب درآمد می کنند.  اگر شما هم تصمیم به فعالیت و کسب درآمد از اینستاگرام را دارید بلد نبودن ترفندهای اینستاگرام شما را در بین رقبا عقب می اندازد. بنابراین برای دانستن ترفندهای مخفی اینستاگرام این مقاله را از دست ندهید.


معرفی ترفندهای مخفی اینستاگرام

در ادامه این مقاله به معرفی موثرترین ترفندهای مخفی اینستاگرام می پردازیم.

ترفندهای مخفی اینستاگرام
ترفندهای مخفی اینستاگرام
ترفندهای مخفی اینستاگرام

افکت های اینستاگرام

در اینستاگرام تعداد زیادی از افکت ها وجود دارد که برای جذاب تر کردن استوری ها می توانید از آن ها استفاده کنید و در صورت نیاز آن ها را سیو کنید. هنگامی که صفحه استوری را باز می کنید در پایین صفحه افکت ها برایتان نمایش داده می شود همچنین در انتهای فیلتر ها گزینه سرچ دارد که تعدا زیادی از فیلتر ها را به شما نمایش می دهد همچنین می توانید با سرچ نام فیلتر مورد نظر آن را پیدا کنید.

هاید کردن افراد در استوری

اگر می خواهید استوری خود را روی فرد یا افرادی هاید کنید و آن ها نتوانند استوری های شما را مشاهده کنند ابتدا وارد قسمت استوری ها شوید سپس گزینه setting را که دربالای دوربین سمت راست وجود دارد انتخای کنید. روی story و سپس Hide story from کلیک کنید. نام کاربرانی که می خواهید از استوری هاید کنید را در کنارش تیک آبی بزنید و در انتها گزینه done را لمس کنید.

خرید فالوور

هنگامی که پیجی تازه تاسیس کرده اید ممکن است افزایش فالوورها از صفر کاری بسیار زمان بر و طولانی برای شما باشد به علاوه اگر در همان ابتدا تعداد زیاد مثلا 10000 تا فالوور خریداری کنید افراد متوجه فیک بودن فالوورها می شوند. 

پیشنهاد ما این است که در ابتدا با خرید 200 فالوور مقداری از فالوورهای خود را بالاببرید.

محدود کردن کامنت پست ها

اگر دوست نداشته باشید که همه ی آن هایی که شما را فالو کرده اند برایتان کامنت بگذارند برای محدود کردن کامنت ها وارد بخش setting شوید و گزینه privacy را انتخاب کنید. سپس گزینه comments را لمس کنید. پنجره ای برایتان باز می شود که با فعال کردن گزینه Hide offensive comments کامنت های توهین در پست های شما پنهان و محدود می شود.

هایلایت استوری ها

یکی از ترفندهای ایسنتاگرام این است که شما می توانید استوری هایی که دوست داشتید را برای همیشه در صفحه خود در قسمت هایلایت ها نگه دارید. همانطور که می دانید استوری ها فقط برای 24 ساعت نمایش داده می شوند اما هنگامی که آن ها را هایلایت کنید دیگر پاک نشده و همیشه در بالای صفحه شما قرار خواهند داشت. برای هایلایت کردن یک استوری در پایین استوری گزینه هایلایت با آیکون یک دایره با قلب وسط آن وجود دارد که با زدن آن استوری شما هایلایت می شود. می توانید برای ایجاد دسته بندی جدید هایلایت ها در کنار هایلایت های قدیمی گزینه ای به نام New با یک آیکون دایره ای که یک به علاوه وسط آن است وجود دارد با انتخاب آن یک دسته هایلایت جدید می توانید به هایلایت ها اضافه کنید.

مخفی کردن فعالیت و آنلاین بودن

هنگامی که شما آنلاین باشید در قسمت دایرکت ها یک نقطه سبزدرکنار پروفیلتان نمایش داده می شود. برای اینکه افراد متوجه آنلاین بودن شما نشوند و بتوانید آن را مخفی کنید ابتدا وارد قسمت setting شده و privacy را انتخاب کنید. روی Activity Status کلیک کرده و گزینه Show activity status را خاموش کنید.

محدود کردن تعدادی از کاربران

اگر می خواهید تعدادی از کاربرتن را محدود کنید ولی دوست ندارید آن ها را بلاک کنید می توانید با انجام ترفن زیر به گونه ای خودش متوجه نشود آن را محدود کنید. با محدود کردن فرد کامنت هایی که زیر پست شما می گذارد فقط برای خودش نمایش داده می شود و اگر در دایرکت پیامی بخواهد برایتان بفرستد به صورت درخواست از شما نشان داده می شود.

برای این کار وارد پروفایل شخص مورد نظر شویدو روی سه نقطه افقی بالای صفحه کلیک کنید. با انتخاب گزینه Restrict شخص مورد نظر شما محدود خواهد شد.

نمایش ندادن پست هایی که دوست ندارید در اکسپلور

اگر در قسمت اکسپلور شما پست هایی که نمی پسندید نمایش داده شود می توانید با انجام ترفندی آن پست و پست های مشابه را از اکسپلور خود پاک کنید. برای این کار ابتدا وارد قسمت اسپلور شوید. روی عکسی که دوست ندارید کلیک کنید. سه نقطه افقی بالای پست را انتخاب کرده و گزینه Not interested را بزنید.

گذاشتن چند عکس در استوری

اگر می خواهید چند عکس را در یک استوری بگذارید ابتدا یکی از عکس ها را انتخاب کرده و در استئری قرار دهید سپس روی آیکون استیکر که در کنار آیکون Aa قرار دارد ضربه بزنید و بر روی نماد دومربع که یک علامت به علاوه وسط آن ها هست کلیک کرده و با باز شدن گالری عکس دوم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خواندن پیام فرد مورد نظر بدون اینکه سین بخورد

برای اینکه پیام فرد مورد نظر خود را به صورت مخفیانه بخوانید و شخص مورد نظر متوجه نشود ابتدا وارد قسمت setting شوید و به قسمت privacy بروید. وارد بخش Restricted accounts شده و روی گزینه continue ضربه بزنید.

 نام کاربری شخصی که برایتان پیام ارسال کرده و نمی خواهید متوجه خواندن پیام شود را انتخاب کنید. می بینید که پیام شخص مورد نظر به صورت request در قسمت دایرکت برایتان نمایش داده می شود.

اگر خواستید که شخص متوجه شود می توانید به راحتی از حالت محدود شده با زدن گزینه unrestricted آن را خارج کنید.

کم کردن مصرف اینترنت

در اینستاگرام به دلیل آپلود تعداد زیادی عکس و فیلم با حجم زیاد اینترنت زیادی از شما مصرف می کند برای کم کردن حجم اینترنت مصرف شده وارد بخش setting شده و گزینه Account را انتخاب کنید. در مرحله بعد گزینه Cellular Data Use را انتخاب کرده و Data Saver را فعال کنید. با این کار کیفیت محتواها تا حدودی برایتان کاهش داده می شود و اینترنت کمتری مصرف خواهد شد.

سخن آخر

در این مطلب چند ترفند مخفی و کاربردی اینستاگرام را برایتان شرح دادیم امیدواریم که این ترفند های مخفی برای شما مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.