ارسال گروهی پیام در واتس اپ توسط اکسل

شاید با دیدن عنوان این محتوا تعجب کنید. شاید هم قبلا در مورد آن شنیده باشید و به دنبال شناخت بیشتر در مورد آن باشید. واتس اپ و اکسل چه ارتباطی می توانند با هم داشته باشند؟ برای آگاهی از این سوالات و شناخت یک روش تبلیغات عالی و امکانی جدید در ادامه این مطلب با من همراه باشید.


ارسال گروهی پیام در واتس اپ توسط اکسل
ارسال گروهی پیام در واتس اپ توسط اکسل
ارسال گروهی پیام در واتس اپ توسط اکسل

ارسال گروهی پیام در واتس اپ

منظور از ارسال گروهی پیام در واتس اپ اسن است که یک متن از پیش نوشته شده را برای گروهی از افراد به شکل جداگانه ارسال کنید.

حسن این روش این است که می توانید در فضای صمیمی واتساپ با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید.

دقیقا عملکردی مشابه این کار را همچنان کسب و کارهای مختلف از طریق پیامک و تلگرام انجام می دهند تحت عنوان ارسال پیام انبوه. اما ارسال پیامک و پیام از طریق تلگرام، عیبی بزرگی دارد و آن هم این است که احتمال خوانده شدن آن پیام کمتر از 20 درصد است. با این حساب شما هزینه کرده اید بدون اینکه به اندازه آن بازدهی دریافت کرده باشید. اما ارسال پیام انبوه واتساپ بازدهی بالای 80 درصد خواهد داشت. دست کم شما مطمئن هستید پیام شما خوانده می شود و اگر متن تبلیغاتی جذابی آماده کرده باشید، قطعا جذب مشتری چشم گیری خواهید داشت.

لازمه ارسال پیام انبوه واتس اپ این است که یک پیام آماده کنید، تعداد مخاطبین خود را مشخص کنید و بقیه مسیر را به سایت مربوطه بسپارید. قطعا بازدهی حیرت انگیز آن را خواهید دید.

پیام انبوه توسط اکسل

این یک امکان بسیار جدید در حوزه تبلیغات اینترنتی است. قابلیت های آن هم بسیار خیره کننده و کاربردی است. استفاده از این امکان به این صورت است که شما در چارت اکسل، شماره مخاطبین خود را اضافه می کنید، برای هر یک می توانید پیام متفاوت بفرستید، حتی می توانید تا 3 فابل هم به آن ضمیمه کنید و بعد از آن دستور را به سایت های مربوطه می دهید تا این پیام را ارسال کنند. به این ترتیب چند تا از عیب های پیام نبوه هم پوشش داده می شود.

اول اینکه دیگر نیازی به سیو کردن شماره ها نیست.

دوم اینکه لازم نیست یک پیام ثابت را برای همه ارسال کنید و می توانید متنوع انتخاب کنید.

سوم اینکه امکان اتچ کردن فایل های دیگر را دارید.

این امکان به تازگی بر روی بسته های پیام انبوه فالوجت اضافه شده استو شما می توانید با خرید بسته های پیام انبوه از این امکان هم استفاده کنید.

فالوجت سایتی به روز است که بر اساس نیاز مخاطب، خود را به روز می کند و با بهترین قیمت یک قابلیت کاربردی و مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می دهد.

در پایان اگر سوالی در این خصوص دارید حتما در زیر این مطلب با من در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ دهم.