چگونه می توانیم پوستی روشن و جذاب داشته باشیم

 پوست بسته به نوع پوست فرد متفاوت خواهد بود. به طور کلی، افرادی که با آکنه یا لکه دار دست به گریبان هستند، پوستی دارند که خشک، روغنی، یا ترکیبی از این دو است. برای خرید محصولات با کیفیت پاکسازی پوست و خواندن مطالب تخصصی تر می توانید به فروشگاه شانار اسکین مراجعه فرمایید.

Image for post
Image for post

نکات متعدد مراقبت از پوست برای انواع مختلف پوست وجود دارد, و همچنین راهنمایی های عمومی نیز وجود دارد. بهترین کار برای داشتن پوستی صاف و زیبا بهتر است با یک متخصص پوست شانار اسکین در اولین مرحله صحبت کنید.

Image for post
Image for post

راهنمایی مراقبت از پوست

اجتناب از ظاهر جوش

جوش نشان می دهد روغن به دام افتاده, سبوم, و باکتری. همچنین نشانه ای است که مکانیسم شفای طبیعی بدن در حال کار است.

ظاهر شدن جوش این فرایند شفا را مختل می کند. علاوه بر این، مایعات آزاد شده پوست اطراف را در معرض باکتری های مشابه قرار می دهند و خطر تشکیل جوش های اضافی را افزایش می دهند.

برای جلوگیری از زدن جوش روزانه دو بار بشویید، و دوباره بعد از عرق کردن این کار را انجام دهید.

Image for post
Image for post

مرطوب نگه داشتن پوست

تمام انواع پوست می توانند پس از شستشوی روزانه صورت از مرطوب کننده بهره مند شوند. مرطوب نگه داشتن صورت ممکن است به کنترل تولید سبوم و جلوگیری از آسیب از عناصر خارج کمک کند.

خوردن یک رژیم غذایی سالم

یک رژیم غذایی سالم غنی از مواد مغذی برای بدن مهم است, و آن را نیز ممکن است. یک رژیم غذایی غنی از غذاهای مختلف گیاهی و منابع پروتئین بدون چربی ممکن است به ارائه مواد مغذی که برای پوست سالم ماندن نیاز دارد کمک کند.

Image for post
Image for post