میکرونیدلینگ، درمانی برای پوست عالی

آیا کدر بودن چهره شما را بد جلوه می دهد؟ چرا میکرونیدلینگ را امتحان نمی کنید؟ این مراقبت از پوست که با استفاده از سوزن های کوچک انجام می شود، نوید پوستی عالی را می دهد. میکرونیدلینگ چیست و چگونه کار می کند؟ در ادامه با ما همراه باشید.

هر چقدر هم که لایه ها و لایه های کرم های التیام دهنده، ضد چروک یا درخشندگی را روی صورت خود بمالید، نتیجه واقعاً حاصل نمی شود. پس چرا با انجام میکرونیدلینگ از جعبه پزشکی زیبایی عبور نکنید؟

Image for post
Image for post

میکرونیدلینگ چیست؟

این یک درمان غیر تهاجمی پوست، بدون تزریق، موثر در درمان پیری پوست ، متراکم کردن پوست و اصلاح برخی از عیوب مانند اسکار آکنه یا منافذ بزرگ شده است.

میکرونیدلینگ برای تمام فتوتایپ های پوست چه سیاه و چه سفید مناسب است.

به طور مشخص، پزشک از یک خودکار الکتریکی یا یک غلتک (غلتک کوچک) مجهز به سوزن های کوچک با اندازه های بین 0.2 تا 0.5 میلی متر استفاده می کند. ایده این است که ریز سوراخ‌هایی در اعماق و سرعت‌های مختلف در لایه‌های مختلف پوست ایجاد کنیم .

منظور از " سوراخ کردن " اپیدرم به این ترتیب چیست؟ ابتدا این سوراخ‌های کوچک سنتز فیبروبلاست‌ها را تحریک می‌کنند، سلول‌هایی که مسئول کیفیت پوست هستند. فیبروبلاست‌ها با تقویت مجدد برای مسدود کردن، الاستین و کلاژن بیشتری تولید می‌کنند ، دو پروتئین ساختاری که به بهبود مقاومت پوست کمک می‌کنند، به‌ویژه زمانی که کشیده می‌شود. سپس، این ریز سوراخ‌ها، مانند هر آسیبی، روند بهبودی اپیدرم را فعال می‌کند و در نتیجه باعث نوسازی سلولی می‌شود.

در نهایت، کرم‌های ضد پیری و سایر درمان‌های صورت پس از میکرونیدلینگ بهتر به اپیدرم نفوذ می‌کنند، زیرا پوست به لطف سوراخ‌ها هوادهی می‌شود. بهینه سازی محصول تضمینی!

Image for post
Image for post

جلسه میکرونیدلینگ چگونه انجام می شود؟

چندین مرکز پزشکی زیبایی و موسسات زیبایی وجود دارند که این نوع درمان را انجام می دهند. در طی یک جلسه با یک متخصص، ابتدا باید آرایش خود را پاک کنید . سپس پوست تمیز می شود تا تمام آثار آرایش و کرم از بین برود، سپس با استفاده از محلول استریل کننده ضد عفونی می شود تا باکتری ها در حین ریز سوراخ ها به درم نفوذ نکنند.

سپس خود میکرونیدلینگ شروع می شود. تمرین‌کننده چندین پاس را با قلم یا غلتک روی ناحیه (های) مورد درمان انجام می‌دهد. یک جلسه تقریبا 30 دقیقه طول می کشد.

این تکنیک کاملاً ناخوشایند است اما دردناک نیست، مگر اینکه مراقبت عمیق را انتخاب کنید. در این حالت ممکن است خونریزی کوچک ظاهر شود و درد شدیدتر باشد. اما نترسید، در این صورت یک ساعت قبل از جلسه از کرم بی حس کننده روی صورت استفاده می شود.

سپس پزشک پوست را تمیز کرده و از یک درمان سفت کننده استفاده می کند. همچنین می توان در پایان جلسه یک لایه برداری سبک انجام داد تا بازسازی سلولی بهینه شود.