راهنمای مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت چیست؟

مزوتراپی صورت یک عمل زیبایی است که برای جوانسازی پوست با تزریق مجموعه ای از محصولات به عضلات صورت طراحی شده است. این یک درمان غیر جراحی است که شامل تزریق محصولات به نقاط خاصی از صورت است. این تزریق ها برای تحریک تولید کلاژن، افزایش جریان خون و بهبود طبیعی طراحی شده اند.

Image for post
Image for post

مزایای مزوتراپی صورت این است که می توان آن را در مطب یا در خانه انجام داد که بدون برش یا بخیه انجام می شود و عوارض جانبی ندارد. شما می توانید برای انجام و درک بهتر مزوتراپی پوست صورت به فروشگاه اینترنتی شاناراسکین مراجعه کنید.

Image for post
Image for post

مزوتراپی صورت چه مزایایی دارد؟

مزوتراپی صورت جایگزینی برای جراحی لیفت صورت است. با تحریک تولید کلاژن و الاستین در بدن که برای خاصیت ارتجاعی پوست ضروری هستند، عمل می کند.

این درمان به اندازه جراحی تهاجمی نیست و می تواند در مطب پزشک انجام شود. از مزایای آن می توان به احیای پوست، کاهش خطوط و چین و چروک، افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، بهبود رنگ و بافت پوست و بهبود ظاهر اسکارها اشاره کرد.

Image for post
Image for post

مزوتراپی صورت چگونه کار می کند؟

مزوتراپی صورت یک روش درمانی غیر جراحی و غیر تهاجمی برای صورت است. این شامل تزریق میکرو سوزن ویتامین ها، مواد معدنی یا سایر مواد به پوست برای تحریک تولید کلاژن و الیاف الاستین است.

این درمان اغلب برای کاهش چین و چروک و بهبود خاصیت ارتجاعی پوست استفاده می شود. نشان داده شده است که این روش در بیشتر موارد با حداقل عوارض جانبی ایمن است.

Image for post
Image for post

آیا باید در مورد عوارض جانبی نگران باشم؟

انواع مختلفی از لیفت صورت وجود دارد.

بسیار مهم است که خطرات و عوارض هر روش لیفت صورت را درک کنید و قبل از تصمیم گیری در مورد جراحی خود در مورد آنها با جراح خود صحبت کنید.

Image for post
Image for post