تاریخچه ای از تراکتورها

معرفی تراکتورها شیوه مزرعه  داری ما را برای همیشه تغییر داد. پیشوایان نوآورانه، تجربی و اساسی برای رشد تولید مواد غذایی بودند. اطلاعات بیشتر در مورد سابقه تراکتور خود را و چگونه آن را شکل روش های کشاورزی را در ادامه با هم مرور می کنیم. برای خرید انواع قطعات تراکتور می توانید به فروشگاه سیسال سر بزنید.

Image for post
Image for post

تاریخچه تراکتور

در سال ۱۸۶۹ کیس به تجارت موتور بخار گسترش یافت و اولین تراکتور موتور بخار را تولید کرد. این ماشین هنوز توسط اسب ها کشیده می شد و قدرت تولید شده تنها برای قدرت دادن به ماشین های دیگر مورد استفاده قرار می گرفت. تا سال ۱۸۷۶ کیس اولین موتور بخار کشش خودرانندگی را توسعه داده بود. پیشرفت بیشتر منجر به توسعه در سال ۱۸۹۲ تراکتور با قدرت دیزل شد، اما کیس تا سال ۱۹۱۱ منتظر ماند تا محصول را راه اندازی کند چرا که بازار هنوز برای پیشرفت های جدید آماده نشده بود.

Image for post
Image for post

تراکتورهای فرگوسن

هنری جورج "هری" فرگوسن مهندس و مخترع بریتانیایی متولد ایرلند بود که به خاطر توسعه تراکتور کشاورزی مدرن شناخته می شود. او اولین ایرلندی بود که هواپیمای خودش را ساخت و پرواز کرد. فرگوسن همچنین اولین خودروی چهار چرخ درایو فرمول یک به نام فرگوسن پی۹۹ را توسعه داد.

در سال ۱۹۱۱ او شرکتی را تأسیس کرد که شامل خرده فروشی تراکتور بود. فرگوسن ضعف داشتن تراکتور و شخم زدن را به عنوان واحدهای جداگانه به رسمیت شناخت، بنابراین در مورد توسعه شخم است که می تواند سفت و سخت به یک ماشین مدل تی فورد متصل تنظیم شده است— Eros. 'سیستم فرگوسن' در طول یک دوره ۳۰ ساله توسعه یافت و یک سیستم کنترل خودکار است که هم اکنون تقریباً توسط تمام تولیدکنندگان تراکتور در سراسر جهان به کار گرفته می شود.

Image for post
Image for post

تراکتورهای فیات

 شرکت فیات در سال ۱۸۹۹ به عنوان شرکت خودروسازی تأسیس شد. فابریکا ایتالیاییا دی اتوموبیلی تورینو (FIAT) تا سال ۱۹۱۰ شروع به توسعه تراکتور کرد، اما با جنگ جهانی اول به تأخیر افتاد فیات تراتوری اس.پی.ای یک شرکت گروهی فیات بود که در سال ۱۹۱۹ تأسیس شد. فیات ۷۰۲ یکی از اولین مدل های تولید و اولین تراکتور ایتالیایی بود که در مقیاس صنعتی ساخته شد. ۷۰۲ به دنبال آن ۷۰۲A، ۷۰۳B و ۷۰۳BN بود.