رفع مشکل بازنشدن سایت‌ها در اندروید

<iframe width="560" height="315" src="https://www.raavito.com/e/931171840" title="Raavito video player" frameBorder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowFullScreen></iframe

 

آموزش ۱۳ روش کاربردی برای حل مشکل باز نشدن سایت ها در گوشی اندروید

گاهی هرچه تلاش میکنید، نمیتوانید وارد یک سایت 🌐 شوید. این مشکل به دلایل مختلفی رخ می‌دهد. شما می‌توانید این مورد را از طریق روش‌های مختلف و ساده برطرف کنید. در این مطلب از موبایل سینا عجب شیر به آموزش ۱۳ روش کاربردی برای حل مشکل باز نشدن سایت ها در گوشی اندروید می‌پردازیم.

 

حل مشکل باز نشدن سایت ها با اینترنت گوشی ایرانسل ، همراه اول ، رایتل و..

?How to Fix Websites Not Opening in Android

گاهی ممکن است عجله داشته باشید و بخواهید وارد سایت مهمی شوید اما هر کاری می‌کنید سایت لود نمی‌شود یا اصطلاحا بالا نمی‌آید. دلایل مختلفی موجب بروز این مشکل می‌شوند و راه برطرف کردن آن‌ها نیز نسبتا ساده است. در این مطلب از انزل وب روش‌های رفع مشکل باز نشدن بعضی سایت ها در گوشی را آموزش می‌دهیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

 

سیستم حسابداری فرداد با شرایط پرداخت متنوع + قیم باور نکردنی

خرید به صرفه

 

وقتی یک سایت باز نمیشود باید چه کار کنم؟ راهکارهای اولیه و سریع

برای حل مشکل باز نشدن سایت ها در اندروید، پیش از هر کاری گوشی خود را Restart کنید. بسیاری از مشکلات با این روش ساده برطرف می‌شوند. سپس یک بار وای فای یا اینترنت دیتای خود را خاموش و پس از یک الی دو دقیقه روشن کنید.

توصیه می‌کنیم حالت Airplane mode را فعال کنید و پس از چند دقیقه آن را خاموش کنید. برای این کار نوار وضعیت گوشی را پایین بکشید. روی علامت هواپیما بزنید تا روشن شود. از همین بخش آن را خاموش کنید.

همچنین ممکن است اینترنت دیتا یا بسته وای فای شما به پایان رسیده باشد یا مهلت استفاده از آن تمام شده باشد. این مورد را حتما چک کنید.

ممکن است باز نشدن یک سایت خاص به خاطر آی پی باشد. در نتیجه، باید با استفاده از برنامه‌های تغییردهنده IP آن را لود کنید. یکی از این برنامه‌ها را نصب و اجرا کنید. سپس سایت را مجددا چک کنید.

اگر از اینترنت دیتا استفاده می‌کنید، محل خود را تغییر دهید. ممکن است در جایی باشید که آنتن وجود ندارد. دور شدن زیاد از مودم هم می‌تواند موجب اختلال در دسترسی به اینترنت WiFi شود. سعی کنید به مودم نزدیک‌تر شوید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم اگر از اینترنت دیتا استفاده می‌کنید، یک بار سیم کارت خود را دربیاورید و پس از چند دقیقه دوباره آن را سرجایش قرار دهید و اینترنت را روشن کنید. پیش از این کار گوشی را خاموش کنید.

روش دیگر این است که آن مرورگر را کاملا ببندید و دوباره اجرا کنید. برنامه را از بخش Recent Apps هم ببندید.

به این مسئله هم توجه کنید که شاید مشکل از خود سایت باشد و سرورهای آن Down شده باشند. برای چک کردن این مسئله، سایت را در مرورگر دیگر و دستگاهی دیگر چک کنید. می‌توانید برخی از سایت‌ها را در Downforeveryoneorjustme چک کنید.

مشکل باز نشدن مرورگر هنگام اتصال به اینترنت در موبایل

 

https://www.raavito.com/content/931171840

https://www.raavito.com/content/931171840