دانلود کتاب صوتی بی‌خانمانی که میلیاردر شد جو ویتالی

انلود کتاب صوتی بی‌خانمانی که میلیاردر شد جو ویتالی خرید با قیمت 10,600 تومان : 👇👇👇

دانلود Download 


دانلود کتاب صوتی بی‌خانمانی که میلیاردر شد جو ویتالی
دانلود کتاب صوتی بی‌خانمانی که میلیاردر شد جو ویتالی
دانلود کتاب صوتی بی‌خانمانی که میلیاردر شد جو ویتالی
18 اصل طلایی برای جذب ثروت و موفقیت بی‌انتها نویسنده : آندرس پیرا ، جو ویتالی مترجم : امیر ابوالمعصوم گوینده : محسن زرآبادی‌پور

توضیحات محصول
💽 #بی‌خانمانی_که_میلیاردر_شد
📝 آنـدرس پیـرا، جــو ویتالــی

👨‍💼#Joe_vitale #Andres_Pira
📖#دربــاره‌ی_کتـاب
🔸 آنـدرس پیـرا یکی از برجسته‌ترین تاجران و میلیاردرهای تایلند به همراه جـو ویتـالـی، مهم‌ترین آموزه‌ها و تجربیات خود را در کتـاب صـوتـی بی‌خانمانی که میلیاردر شـد به اشتراک گذاشته و 18 اصل اساسی برای دست‌یابی به موفقیت و ثروت را به شما آموزش می‌دهد.

↫ این کتـاب صـوتـی درواقع چکیده‌ای از تمام کتـاب‌هایی‌ست که تاکنون درباره‌ی قوانین و اصول موفقیت صحبت کرده‌اند، است.

☑️ قوانینی که رشد و موفقیت، ارتقای فردی و ثروت‌اندوزی را حاصل می‌ساخت.

❑ نویسندگان در این اثر سعی دارند تا 18 اصل طلایی را در قالب داستان، برای جذب ثروت و موفقیت بی‌انتها برای شنوندگانشان بازگو کنند.

↫ داستان‌هایی که به آن‌ها کمک می‌کنند تا با ترس‌هایشان در دنیای کسب و کار مقابله کنند.

☑️ این کتـاب اطلاعاتی درباره ارتعاش امواج مغزی، قدرت تعیین هدف، چگونگی داشتن افکار بزرگ، چگونگی سوددهی شرکت به وسیله‌ی انگیزه دادن به کارمندا، کنترل احساسات و حذف افکار منفی رو در اختیار شما قرار می‌دهد.

↫ هم‌چنین نویسندگان در هر بخش از کتـاب صـوتـی بی‌خانمانی که میلیاردر شد تمریناتی عملی را برای رشد خودتان و زندگی‌تان آورده‌اند.

❗️چراکه آن‌ها شدیدا به این موضوع معتقد هستند که هیچ راه‌حلی، بدون عملی شدن، ارزشی ندارد.

❑ دبـی آلـن، سخران بین‌المللی و نویسنده کتـاب متخصص ثروت و موفقیت آسونه، در مورد کتـاب بی خانمانی که میلیاردر شد می‌گوید: «این کتـاب داستان‌های الهام‌بخشی دارد که باید آن‌‌ها را بخوانید. هم‌چنین نکات و اصول مهم و ارزشمندی برای بدست آوردن ثروت در آن نوشته شده است.«

↫ شنیدن این کتـاب صـوتـی به تمام کسانی که هنوز هم معتقد هستند برای کسب موفقیت، حتما اخذ مدرک دانشگاهی لازم است، پیشنهاد می‌شود.

☑️ بی خانمانی که میلیاردر شد به شما می‌گوید چگونه می‌توان با تکیه بر تنها 18 اصل مهم، از فقر مطلق به ثروت و موفقیت دست یافت!

📻 این کتـاب توسط امیر ابوالمعصوم ترجمه‌ و با گویندگی محسن زرآبادی‌پور منتشر شده‌است.

Homeless to Billionaire: The 18 Principles of Wealth Attraction and Creating Unlimited Opportunity; Library Edition
‌🎬 تعـداد: 19
💾 حجـم:‌ ‌218‌Mb
🎼 فرمت:‌ ‌‌MP3 128‌kbps
⌚️ زمــان: 226 دقیقه‌‌ 3:45:49
‌ ‌┏━━━━
🌐 Joe Vitale 📖✍ نقد و بررسی کتاب صوتی بی‌خانمانی که میلیاردر شد
ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید میگه: «هر چیزی که در ذهن فرد تبلور پیدا کنه قابل بدست آوردنه«. به نظر شما راز پولدار شدن چیه؟ یعنی واقعاً می‌تونیم با تغییر ذهنیت‌مون ثروتمند بشیم؟ واقعاً ما می‌تونیم برای خودمون فرصتایی رو خلق کنیم؟ خیلیا ازم می‌پرسن این آموزه‌هایی که تو کتابایی مثل بیندیشید و ثروتمند شوید و قانون جذب و غیره نوشته شده، صحت داره یا نه؟! حتی ممکنه خود شما هم این سوال رو از خودتون پرسیده باشید. من میخوام روشنتون کنم که بله همه‌ی این آموزه‌ها صحت دارن و تضمینی هستن! این بخشی از «کتاب بی‌خانمانی که میلیاردر شد« است که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم.درباره کتاب صوتی بی‌خانمانی که میلیاردر شد
این کتاب را آندرس پیرا با الهام از تغییرات زندگی خودش نوشته است  پیرا با الهام از تغییرات زندگی خودش نوشته است که از یک فرد بی‌خانمان و بیکار که گاهی اوقات پول غذای روزانه‌ی خودش را هم نداشت به یکی از افراد ثروتمند تایلند تبدیل شد. او اکنون یکی از موفق‌ترین سرمایه‌گذاران تایلند شمرده می‌شود. آندرس پیرا 18 اصل را به شما آموزش می‌دهد که با بکارگیری آن‌ها بتوانید زندگی خود را تغییر دهید و احساس درونی خودتان از زندگی بهتر شود. جو ویتالی از آندرس پیرا درخواست می‌کند تا 18 عامل موفقیتش را در قالب داستان‌های زندگی خود برای او تعریف کند و در این کتاب منتشر کرده است. این کتاب داستان یک جوان بیست ساله است که به ثروتی عظیم دست پیدا می‌کند. درمورد این کتاب باید گفت که تفاوت آن با دیگر کتاب‌های رموز موفقیت این است که این کتاب با بیان هریک از اصول تمرینات عملی در اختیار شما قرار می‌دهد که شما با انجام آن‌ها می‌توانید پیشرفت خود را مشاهده کنید. این کتاب ادعا می‌کند که با عملی کردن این اصول می‌تواند هر کاری که در زندگی می‌خواهید را انجام دهید. درواقع می‌توان گفت که اصول این کتاب درواقع خلاصه‌ای که از نکات چندین کتاب موفقیت است که یک بی‌خانمان میلیاردر در قالب 18 اصل در اختیار شما قرار می‌دهد. این کتاب فقط یک سری نکات تئوری در اختیار شما قرار نمی‌دهد، بلکه با اصولی آشنا می‌شوید که یک فرد در دنیای واقعی با بکارگیری آنها توانسته زندگی خود را تغییر دهد و به ثروت بسیار زیادی دست پیدا کند. کافیست این اصول را به کار بگیرید و تأثیر آنها را در زندگی و کسب و کار خود مشاهده کنید. افراد موفق و ثروتمندی مانند دبی آلن، گی هندریک، باب پراکتور، و جک کنفیلد نیز خواندن این کتاب را پیشنهاد کرده‌اند.

ایک آلن که مشاور پیشرفت فردی است درمورد این کتاب گفته است: خواندن این کتاب مانند عضو شدن در یک باشگاه ورزشی تجملاتی برای موفقیت است. تصور کنید وارد یک کتاب شوید و تمام تجهیزاتی که برای قوی کردن عضلات مالی خود نیاز دارید پیدا کنید. جو و آندرس در این کتاب این کار را برای شما انجام داده‌اند. این کتاب مملو از دانش و حکمت لازم برای کسب موفقیت در تمام سنین زندگی است. اگر برای پیشرفت آماده هستید، باید حتماً این کتاب را بخوانید. هم‌اکنون با مراجعه به وبسایت و یا نصب اپلیکیشن فیدیبو می‌توانید کتاب صوتی بی‌خانمانی که میلیاردر شد را بشنوید.

درباره آندرس پیرا و جو ویتالی کتاب بی‌خانمانی که میلیاردر شد
میلیاردر شدن در سن 30 سالگی فقط یک شروع برای آندرس پیرا بود که اکنون علاوه بر میلیاردر بودن، کارآفرین، سخنران انگیزشی و نویسنده نیز است. او در سن 35 سالگی به جزیره‌ی پوکت تایلند رفت و یک مشاور و سرمایه‌گذار املاک است. او جزء ثروتمندان تایلند به شمار می‌رود و گروه شرکت‌های او در حال حاضر شامل 19 شرکت است و همچنان در حال رشد هستند.

جو ویتالی نویسنده، مولف و موسیقی‌دان آمریکایی متولد 1953 است. اما بیشتر او را بخاطر حضورش در فیلم «راز« می‌شناسند. جو ویتالی اولین کتاب خود را با نام «ذن و هنر نوشتن« در سال 1984 به چاپ رساند و توانست با کتاب «عامل جذب« خود که در سال 2005 منتشر شد به عنوان نویسنده‌ی پرفروش شناخته شود. جو ویتالی کتاب‌هایی در زمینه‌ی بازاریابی و کسب و کار نیز منتشر کرده است. از دیگر کتاب‌های این نویسنده می‌توان به معجزه، محدودیت صفر، راهنمای گمشده‌ی زندگی، راز، میلیاردر معنوی و همین حالا پول را جذب کن اشاره کرد.

ترجمه کتاب بی‌خانمانی که میلیاردر شد
این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها بوده و تا کنون به زبان‌های مختلفی ترجمه شده است که در ایران نیز توسط امیر ابوالمعصوم به فارسی برگردانده شده است. کتاب صوتی بی‌خانمانی که میلیاردر شد را با صدای محسن زرآبادی‌پور که توسط نشر آگاه باشیم منتشر شده است در وبسایت و همچنین اپلیکیشن فیدیبو بشنوید.

کتاب بی‌خانمانی که میلیاردر شد برای چه کسانی مناسب است؟
این کتاب می‌تواند به کسانی که به دنبال تغییرات بنیادین در زندگی خود هستند و می‌خواهند نکاتی را بدانند تا ثروت و موفقیت کسب کنند کمک کند. همینطور این کتاب برای هدیه دادن به افرادی که به دنبال ارتقا کسب‌وکار خود هستند پیشنهاد می‌شود.  

در بخشی از کتاب صوتی بی‌خانمانی که میلیاردر شد می‌شنویم
جامسی مکسول می‌گه یکی از توانایی‌های ارزشمند یک مربی اینه که رویدادهایی رو ببینه که بقیه نمی‌تونن ببینن و به مردم کمک کنه تا راهی که به مقصدشون منتهی می‌شه رو پیدا کنن. شما هر شغلی که داشته باشید همیشه یک رقیبی دارید که بهتر از شما باشه. بهتر بودنِ هرکسی باتوجه به تجربیاتش مشخص می‌شه. مثلاً در دنیای خرید و فروش ملک، رقابت بسیار داغه. چون هم خونه‌های زیادی برای فروش و اجاره وجود داره و هم رقبای خوبی که سعی می‌کنن مشتری رو قانع کنن تا ملکی رو ازشون بخرن. بنابراین باید سابقه درخشانی داشته باشید تا اگر کسی خواست ملکی رو برای فروش بذاره به شما مراجعه کنه. در حقیقت شما باید خصوصیات درخشانی داشته باشید که مشتری از شما خرید کنه و این در همه‌ی مشاغل صادقه. وقتی که بهتر و متفاوت‌تر