دارک وب و بقیه سطح بندی های دنیای وب Web

مکعب مشکی | Black Cube:
انواع سطح بعدی وب 🕸🕷

 Surface Web :
 بخشی از وب که به صورت روزانه از آن استفاده میکنیم. اینترنت معمولی...

⚫️ Insane Web
➕ بخشی از وب که در آن هویت‌مان مشخص نیست. وقتی IP خودمان را با پروکسی و یا VPN تغییر میدهیم از این بخش از وب استفاده میکنیم...

⚫️ Deep Web
➕ دیپ وب بخشی از وب است که برای "هر کسی" قابل دسترسی نیست! در این بخش دیتابیس‌ سرویس‌های ایمیل‌ها، دیتابیس شرکت‌های بزرگ، اسناد دولتی و همچنین دیتابیس بانک‌ها و.. وجود دارد. دیپ وب بد یا ترسناک نیست! در واقع حساب بانکی شما، حریم خصوصی شما در اینترنت و.. را ایمن نگه میدارد.

⚫️ Dark Web
➕ دارک وب بخشی از وب است که نباید در Surface Web باشد و با یک سری مرورگرهای خاص و موتورهای جستجوی خاص میتوانید وارد آن شوید. تمامی داده‌هایی که در Surface Web غیر قانونی است یا به هر دلیل حذف شده است، در این بخش وجود دارد. به همین خاطر این بخش به خاطر وجود جرم و جنایت‌ها معروف است. هکرهای کلاه سیاه در این بخش با فروش اطلاعات اشخاص، شرکت‌ها و.. درآمد زایی میکنند!!!

⚫️ Mariana's Web
➕ این بخش، تاریک‌ترین بخش وب شناخته میشود! ورود به این بخش از وب کار هر کسی و حتی کار هر کامپیوتری نیست! یعنی با کامپیوترهای معمولی نمیتوانید وارد این بخش شوید! گفته میشود که اسناد فوق محرمانه دولت‌ها، ارتش و همچنین اطلاعاتی از منطقه 51 در این بخش قرار دارد! آدرس‌ لینک‌های این بخش از وب بسیار کمیابند و حتی اگر شما بتوانید یکی از آنها را پیدا کنید باز هم نمیتوانید با کامپیوترهای معمولی وارد آن شوید.


#نکته #معرفی #وب #دارک_وب #دیپ_وب #ترجمه
➖➖➖➖➖➖
🔰 @iBlackCube

👽 سیستم‌عامل‌هایی که بیشتر توسط هکرها استفاده میشود:

♻️ Kali Linux
✖️ Parrot Sec
♻️ Black Arch
✖️ Black Box 
♻️ Network Security Toolkit 
✖️ Samurai Web Testing Framework
♻️ Darcos Linux

#نکته #معرفی #ترجمه #سیستم_عامل
➖➖➖➖➖➖
🔰 #موبایل سینا تبریز