پرفروش ترین پیچ گوشتی های چهارسو و دوسو

از پرکاربردترین و کاربردی ترین ابزارهای مورد استفاده برای انجام بیشتر کارهای خانگی و فنی حرفه ای ، پیچ گوشتی است. پیچ گوشتی ابزاری اهرمی است که برای باز و بسته شدن پیچ ها از نیروی کمتری استفاده می کند.

از آنجا که دو مدل بهترین پیچ گوشتی چهارسو و دوسو از جمله متداول ترین انواع این ابزار هستند ، و امروزه علی رغم اشتغالی که مردم در زندگی روزمره خود مانند ساعات طولانی کار و ترافیک طولانی با آن روبرو هستند ، بسیاری از افراد ترجیح می دهند از روش های جدید و سریع برای خرید وسایل مورد نظر خود مانند خرید آنلاین استفاده کنند.

Image for post
Image for post

بهترین مارک پیچ گوشتی چهارسو و دوسو

مارک استنلی

استنلی در تولید ابزار دستی و ابزارهای برقی زیر نظر Stanley Black & Decker پیشرو است. استنلی از زمان تأسیس در سال 1995 ، همیشه یکی از بهترین و بهترین تولیدکنندگان ابزار برای ابزارهای هوشمند ، بادوام و ابتکاری بوده است. امروزه استنلی بیشتر به خاطر ابزارهای دستی اش معروف است.

این شرکت همچنین از حمایت مالی و تبلیغات برخوردار است و بسیاری از تیم های ورزشی در سراسر جهان را پشتیبانی می کند ، از جمله تیم فوتبال بارسلونا ، تیم مسابقه جو گیبز و تیم موتورسیکلت MotoGP.

مارک سوئیس تولز

برند Swiss Tools همیشه به عنوان تولید کننده ابزار دستی با بالاترین کیفیت ممکن شناخته شده است. این شرکت در سال 1878 کار خود را آغاز کرد و در طول سالهای فعالیت خود همیشه نوآوری و کیفیت را شعار خود قرار داده است.
محصولات این شرکت از نظر کیفیت و دقت در جهان بی نظیر است و با این وجود پیوسته در تلاش است تا کیفیت محصولات خود را ارتقا دهد. کلیه محصولات این شرکت در سوئیس طراحی و تولید شده است.

مارک بوش

تعداد کمی از آنها نام تجاری بوش را نشنیده اند. شرکت بوش در سال 1886 توسط روبرت بوش در اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. این شرکت با بیش از 300000 کارمند ، بزرگترین تامین کننده تجهیزات اتوماتیک در جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در گرلینگن آلمان قرار دارد. شهرت این شرکت به دلیل محصولات با کیفیت آن است.

مارک متابو

در سال 1923 ، آلبرت شنیتسلر متابو را در آلمان تأسیس کرد تا آموزش های دست اول را تولید کند. امروزه محصولات متابو با 25 شرکت تابعه در سراسر جهان تقریباً در همه کشورهای جهان در دسترس هستند. با بیش از 700 اختراع و ثبت اختراع ، متابو ابزارهای منحصر به فردی برای تولید ، صنعت ، تولید و بازسازی فلزات در سراسر جهان تولید می کند.

مارک اسپرو

Spro Spro اولین محصولات خود را در سال 1999 عرضه کرد و با ارائه محصولات با کیفیت توانست به سرعت توجه مخاطبان خاصی را در بازار ابزار جلب کند. این برند طی سالها توانسته است جایگاه ویژه ای را در قلب شرکتهای بزرگ صنعتی باز کند.

محصولات این شرکت تحت لیسانس آلمان تولید می شوند و به دلیل کیفیت خوب آنها ، موفق به اخذ گواهی تأیید از خطوط هوایی فرانسوی ، خطوط هوایی زمرد از انگلستان ، آئودی ، سیتروئن شده و به عنوان تامین کننده ابزار این شرکت ها عمل می کنند.

مارک نووا

ابزار یراق نوا از سال 2008 در حال طراحی ، ساخت و مونتاژ طیف وسیعی از ابزارهای دستی ، بادی و برقی در انواع مختلف صنعتی و حرفه ای با مارک Nova است.

محصولات این شرکت علاوه بر کیفیت و قیمت مناسب ، دارای ضمانت واقعی و خدمات پس از فروش نامحدود می باشند که در وقت و هزینه خریداران محصولات شرکت نوا صرفه جویی می شود. این مجموعه قصد دارد با حفظ این روند به کامل ترین مجموعه ابزار در ایران تبدیل شود.

پیچ گوشتی دوسو-چهارسو سایز 21 سانتی متر

Image for post
Image for post

پیچ گوشتی چهارسو شیونگلی وانگ مدل RH-101-2

Image for post
Image for post

پیچ گوشتی چهارسو ایران پتک مدل QA1012

Image for post
Image for post

پیچ گوشتی دوسو و چهارسو مدل RX-5041

Image for post
Image for post

پیچ گوشتی چهارسو اتکس مدل D22

Image for post
Image for post

پیچگوشتی دوسو-چهارسو تهکینگ مدل 5507

Image for post
Image for post

پیچ گوشتی چهارسو مدل 01

Image for post
Image for post

پیچ گوشتی چهارسو سايموند مدل TM058

Image for post
Image for post

پیچ گوشتی چهارسو تنهای مدل 5507

Image for post
Image for post

پیچ گوشتی چهارسو تنهای مدل 9512

Image for post
Image for post