ویژگی های مهم برای خرید بهترین پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی یکی از ساده ترین و پر کاربرد ترین ابزارآلات است که در خانه جهت انجام کار هایی از قبیل درست کرن قفسه تا سفت کردن پیچ های شل شده یک دستگیره درب مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با روی کار آمدن پیچ گوشتی های شارژی این امکان برای افراد به وجود آمده تا همان کاری را که با پیچ گوشتی معمولی انجام می دادند

پیچ گوشتی یکی از ساده ترین و کاربردی ترین ابزاری است که در خانه برای انجام کارهایی مانند صاف کردن قفسه برای شل کردن پیچ های دستگیره درب استفاده می شود. امروزه با استفاده از پیچ گوشتی های شارژی، این امکان برای افراد فراهم شده است که همان کارهایی را که با پیچ گوشتی معمولی انجام می دهند، انجام دهند.

پیچ گوشتی یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین ابزار در خانه برای کارهایی مانند صاف کردن قفسه تا سفت کردن پیچ‌های شل روی دستگیره در است. امروزه با استفاده از پیچ گوشتی های شارژی، این امکان برای افراد وجود دارد که همان کاری را که قبلاً با پیچ گوشتی معمولی انجام می دادند، انجام دهند.

حالا با پیچ گوشتی شارژی و با به کار گیری کم ترین انرژی انجام دهند چرا که این نوع پیچ گوشتی ها به کمک نیروی خود فعالیت ها را انجام می دهند و کار را برای مصرف کننده بسیار آسان ساخته اند.

در این مقاله، قصد داریم با توضیح ویژگی های مختلف این ابزار، راهنمای خرید پیچ گوشتی شارژی را به شما ارائه کنیم. این ابزار توانسته با صرفه جویی در زمان و انرژی در میان افراد محبوبیت بالایی داشته باشد.

Image for post
Image for post

نکات خرید و راهنمای خرید پیچ گوشتی شارژی

این نوع پیچ گوشتی در استفاده نسبت به پیچ گوشتی معمولی مزایای زیادی دارد. حال می خواهیم در مورد این کیفیت و مهارت بیشتر بدانیم. بدون شک، پس از خواندن این راهنمای خرید بی سیم، از خرید نکردن آن پشیمان خواهید شد. علاوه بر امکانات بسیار این نوع پیچ گوشتی، کار با این ابزار فشار کمی به دست شما وارد می کند و این امکان را به شما می دهد تا با خیالی آسوده کار خود را انجام دهید.

قابل حمل بودن

این دستگاه به شما امکان می دهد آن را به راحتی حمل کنید. زیرا وزن کمتری دارد و ابعاد کوچک تری دارد. در ضمن با این ابزار در حین کار بدون برق بدون مشکل به کار خود ادامه خواهید داد.

انعطاف پذیری

یکی دیگر از ویژگی های این ابزار انعطاف پذیری آن است که باعث محبوبیت آن در بین مردم شده است. با این پیچ گوشتی می توان به راحتی در فضاهای بسیار کوچک تعمیرات را انجام داد زیرا بدنه این ابزارها معمولاً ارگونومیک و یکپارچه هستند و با تغییر شکل بدنه می توان برخی از خم ها را به راحتی در هر فضای کوچکی قرار داد. گرفتن

ایمنی کاربران و دیگر افراد

مهم ترین نکته هنگام کار با ابزار و در راهنمای خرید پیچ ​​گوشتی شارژی، دستی یا برقی ایمن بودن هنگام کار است. از آنجایی که پیچ گوشتی شارژی است، دیگر نگران سیم ها در هنگام کار با آن نخواهید بود، البته قبل از شروع کار باید از سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید و نکات ایمنی مانند پوشیدن لباس مناسب را رعایت کنید.

قابلیت انجام پروژه‌ های مختلف

پیچ گوشتی شارژی کاربردهای زیادی دارد. بدون شک کار با این نوع پیچ گوشتی راحت تر از پیچ گوشتی معمولی است. برتری این پیچ گوشتی نسبت به سایر مدل ها را در کارهای سنگین و سخت و جاهایی که فضای کافی برای استفاده از پیچ گوشتی های دستی وجود ندارد، یافت می شود.

Image for post
Image for post

این ابزار در زمینه های مهم و بزرگ مانند نجاری، مبلمان سازی و طراحی و نگهداری کامپیوترها به صورت هوشمند استفاده می شود و به همین دلیل این راهنمای خرید پیچ ​​گوشتی استاندارد برای کاربران این صنایع بسیار مفید خواهد بود.

سرعت عمل هنگام کار

با کمک این نوع پیچ گوشتی اتفاقات با سرعت بسیار بالایی رخ می دهد و زمان کمی برای یافتن منبع داده می شود و کافی است باتری دستگاه را همیشه پر نگه دارید.

راهنمای خرید پیچ گوشتی شارژی مناسب

در هنگام خرید این نوع پیچ گوشتی باید موارد متعددی را در نظر بگیرید و با این نکات پیچ گوشتی های مختلف را اندازه بگیرید تا در نهایت پیچ گوشتی شارژی مناسب را انتخاب و خریداری کنید. در راهنمای خرید پیچ ​​گوشتی شارژی زیر به بررسی این موارد می پردازیم.

ابعاد

پیچ گوشتی های اضافی در اندازه های مختلف ساخته می شوند. برخی از آنها به راحتی در جیب جا می شوند و اندازه بسیار مناسبی دارند. این الگو بیشتر برای کارهای ساده مانند ساخت دستگیره درب استفاده می شود.


برخی از آنها بزرگ هستند و برای استفاده خشن یا نگهداری ساختمان های دیگر استفاده می شوند. اکثر افرادی که کارهای زیادی با ابزار انجام می دهند، دوست دارند این ابزارهای مفید را در مدل های مختلف برای مصارف مختلف داشته باشند.

دسته مناسب

دسته پیچ گوشتی های شارژی نیز متفاوت است. برای قرار دادن پیچ گوشتی ها در دست، بهتر است دسته پیچ گوشتی انتخابی شما چسبندگی کافی داشته باشد. این یکی از نکات مهم در راهنمای خرید پیچ ​​گوشتی شارژی است.

یک دسته خوب به شما کمک می کند در هنگام کار با این ابزار انرژی کمتر و خستگی کمتری مصرف کنید. دسته های پلاستیکی معمولاً از مواد باکیفیت ساخته می شوند و بادوام هستند. علاوه بر این، این دسته های پلاستیکی در اکثر موارد لرزش را کنترل می کنند، با این حال، باید مراقب باشید.

ولتاژ

ولتاژ این دستگاه ها نیز با یکدیگر متفاوت است. شما باید با توجه به نیاز خود و کاری که با آن انجام می دهید دستگاهی با ولتاژ مورد نیاز انتخاب کنید. به عنوان مثال برای یک نجار یک پیچ گوشتی شارژی با ولتاژ 3.8 کافی است. اما اگر برای کارهای پیچیده تری به این دستگاه نیاز دارید، بهتر است ابزار انتخابی شما حداقل 12 ولتاژ داشته باشد.

شاید در ابتدا به نظر برسد که این میزان کشش برای کار شما زیاد است اما پس از انجام کارهای پیچیده و دیدن قدرت این دستگاه، از انتخاب خود راضی خواهید بود. پیشنهاد مجله رونیکس برای خرید پیچ ​​گوشتی شارژی این است که اگر به صورت روزانه از پیچ گوشتی شارژی استفاده می کنید بهتر است یک دستگاه 18 ولت داشته باشید. با این گزینه می توانید هر روز از یک دستگاه قدرتمند بهره مند شوید.

باتری

یکی دیگر از معیارهای اصلی در راهنمای خرید پیچ ​​گوشتی شارژی، عمر باتری است. مطمئن شوید که باتری مناسبی را برای نیازهای خود انتخاب کرده اید. اگر به ندرت از این دستگاه استفاده می کنید عمر باتری آن اهمیت چندانی ندارد اما اگر روزانه از این دستگاه استفاده می کنید سعی کنید باتری با کیفیتی انتخاب کنید که کوچکترین وقفه ای در فعالیت شما ایجاد نکند.

سرعت

اکثر پیچ گوشتی های فشار قوی در مقایسه با ابزارهای ولتاژ پایین سرعت بالاتری دارند. پس اگر سرعت کار در پروژه های شما موضوع بسیار مهمی است، بهتر است دستگاهی با ولتاژ بالا انتخاب کنید. اما اگر تمرکز حین کار برای شما اهمیت بیشتری دارد، پیشنهاد می کنیم دستگاهی با ولتاژ کمتر خریداری کنید.

برای خرید و مشاهده پرفروش ترین مدل های پیچ گوشتی برقی در ایران اینجا را چک کنید