معرفی بهترین مارک دم باریک

دم باریک یک دستگاه انبردست با نوک باریک و بلند برای نگه داشتن و برش است.

این ابزار عمدتا توسط برقکاران استفاده می شود و در مشاغل دیگر برای برش و برش سیم و کارهای خوب استفاده می شود.

این دستگاه بسیار عالی و محکم است و به دلیل باریک بودن سر آن ، در محیط های تنگ و محیط های شلوغ برقی بسیار مفید است.

استفاده از دستگاه در جایی که لبه های تیز وجود دارد بسیار راحت است.

شکل بلند آنها باعث می شود که دم باریک در مکانها و سوراخهایی که سیم (یا چیزهای دیگر) عمیق هستند مفید باشد و با دست یا وسایل دیگر قابل دسترسی نیست.

دم باریک چیست؟

دم باریک ها دارای دو فک هستند که از انبر بلندتر هستند و به آن شکل مخروطی می دهند. این ابزار بیشتر در صنعت برق و توسط برقکاران و همچنین برای ساخت بدلیجات استفاده می شود.

همچنین به دلیل ظاهر خاص دم باریک میتوان در خانه، جایی که استفاده از انبر یا نگه داشتن و خم شدن تکه های نازک فلز ، و همچنین قرار دادن اشیاء کوچک به عنوان مهر و موم در محل کار آسان نیست از دم باریک استفاده کنیم.

دم باریک چیست؟

دم باریک ها دارای دو فک هستند که از انبر بلندتر هستند و به آن شکل مخروطی می دهند. این ابزار بیشتر در صنعت برق و توسط برقکاران و همچنین برای ساخت بدلیجات استفاده می شود.

همچنین به دلیل ظاهر خاص دم باریک میتوان در خانه، جایی که استفاده از انبر یا نگه داشتن و خم شدن تکه های نازک فلز ، و همچنین قرار دادن اشیاء کوچک به عنوان مهر و موم در محل کار آسان نیست از دم باریک استفاده کنیم.

انواع دم باریک

دم باریک

نوع دیگر انبردست دو زبانه بلندتر و تیزتر از انبردست معمولی است. این انبردست دستی عمدتا برای خم شدن ، بستن ، برش خطوط و ساخت بدلیجات استفاده می شود.

این دم باریک شبیه انبردست دستی است ، اما تفاوت در این است که شکل خاص آن هنگامی که فضای کار کوچک است عملکردی ایجاد می کند.نمی توانید انبردست را به راحتی روی انبردست قرار دهید و یا در جایی که فک ها را می توان از آن استفاده کرد ، استفاده کرد. محل.

دم باریک در جاهای دیگر استفاده می شود. به عنوان مثال ، می توان از آن برای خم شدن یا تثبیت صفحات نازک فلزی و قرار دادن ابزار دقیق مانند تبر در محل استفاده کرد.

دم خم

این نوع انبردست دستی شبیه به یک دم باریک است ، تفاوت اصلی این است که برای کار استفاده می شود. به عنوان مثال ، وقتی ارتفاع از سطح کوچک است و دم باریکی قرار می گیرد ، کار آسانی نیست. این انبردست دارای سوراخ 45 درجه یا 90 درجه برای نگهداری آسان است.

دم پهن

از آنجا که دم باریک نمی تواند برای کارهایی که نیاز به فشار و قدرت زیادی دارند استفاده شود ، باید ابزار دیگری تعویض شود. هنگام کار سخت ، یک دم پهن می تواند جایگزین خوبی برای یک دم باریک باشد و اشیای پهن تر و ضخیم تر را نیز می توان در یک فضای باریک و بلند قرار داد.

دم باریک سوزنی

این نوع انبردست نازک تر از دم باریک معمول است و در جایی استفاده می شود که فضا محدود و کوتاه است و دم باریک را نمی توان در آن قرار داد.

دم گرد

این یک دم باریک دیگر با برچسب کوتاهتر اما گرد است. استفاده از این دم باریک می تواند به عنوان نمونه ای برای ساخت سیم های آهنی و حلقه های زنجیره ای مورد استفاده قرار گیرد ، اما حتی سیم های آهنی را نمی توان برای تثبیت اجسام استفاده کرد و وزن را تحمل نمی کند.

Image for post
Image for post

بهترین مارک دم باریک

 • نووا
 • هنسون
 • سیموند
 • استنلی
 • اکتیو تولز
 • رونیکس
 • لیکوتا
 • ایران پتک
 • اورست،
 • ورتکس
 • توسن
 • وینکس

بهترین مارک دم باریک

بهترین انبردست ها عبارتند از Fujia (ساخت ژاپن) ، Stanley (ساخت ایالات متحده) و Likota (ساخت تایوان). در لیست زیر می توانید بهترین های موجود در بازار را مشاهده کنید.

بهترین مارک دم باریک فوجیا

فوجیا نام یک برند و کارخانه ژاپنی است که از سال 1923 در ژاپن ابزار تولید می کند. از محصولات این کارخانه می توان انواع انبردست مانند انبردست ، سیم چین ، دمباریک و ... را نام برد.

بهترین مارک دم باریک استنلی

استنلی یک شرکت پیشرو در زمینه ابزارهای دستی و ابزارهای برقی است و بخشی از شرکت بزرگ استنلی بلک و دکر است. از زمان تاسیس میلادی ، استنلی یکی از مهمترین و بهترین تولیدکنندگان ابزار بوده است که به دلیل تولید ابزارهای هوشمند ، بادوام و پیشگام شناخته شده است. امروزه استنلی به خاطر ابزارهای دستی اش مشهور است.

بهترین مارک دم باریک لیکوتا

لیکوتا از سال 1983 در تایوان فعالیت می کند. این برند در تولید انواع صنایع دستی و ابزارهای صنعتی فعال است. بهترین کیفیت محصولات و استفاده از مواد و آلیاژهای باکیفیت در تولید محصولات این شرکت آن را در بین برترین برندهای این حوزه مشهور کرده است. این شرکت انواع مختلفی از لوازم جانبی را برای تعمیرکاران و کارشناسان فنی تولید می کند که هر کدام عملکرد خاص خود را دارند.

بهترین مارک دم باریک بوکسو

شرکت بوکس تایوان از سال 1977 در زمینه تولید انواع ابزار و جعبه ابزار با کیفیت بالا فعال بوده است. Boxo بر تحقیق و طراحی محصول ، کنترل کیفیت و آزمایش های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای مشتری تمرکز دارد. شرکت بوکسو به طور مداوم محصولات و خدمات خود را برای رفع نیازهای مشتریان بهبود می بخشد.

بهترین مارک دم باریک توسن

توسان فعالیت خود را در سال 2003 با تولید ابزارهای چراغ قوه (انواع محصولات صنعتی ، انواع ابزارهای دستی ، انواع مته ها ، انواع دستگاه های فرز ، ابزارهای خرد) در سال 2003 آغاز کرد.
ابزارهای دستی توسان ساخت تایوان است.

بهترین مارک Winx دم باریک

شرکت چینی Winx یکی از شرکت های سازنده ابزار است که پس از ورود به بازار ایران در چند سال گذشته توانسته سهم زیادی از فروش ابزار را به خود اختصاص دهد. محصولات این شرکت از کیفیت ساخت خوبی برخوردار بوده و با قیمت های قابل قبولی عرضه می شوند. مهمترین ابزار این شرکت انواع ابزارهای دستی ، بی سیم ، برقی و پنوماتیک می باشد.

بهترین برند رونیکس دم باریک

بهترین برند رونیکس دم ریز اگر به دنبال ابزار مناسب برای پروژه های صنعتی و نیمه صنعتی خود هستید ، رونیکس می تواند بهترین محصولات را در اختیار شما قرار دهد. این شرکت بیش از ده سال است که انواع ابزارهای دستی ، لوازم برقی ، نیروی باد ، نجاری ، برش ، باغبانی ، اندازه گیری ، جوشکاری و لوازم جانبی را می فروشد. در حالی که محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند ، قیمت آنها نیز بسیار مناسب است.

بهترین مارک دم باریک شیلدر

تجارت شیلدر در زمینه ابزار و تجهیزات صنعتی است. با توجه به اینکه کیفیت محصول مطابق با آخرین استانداردهای ملی و بین المللی است ، این شرکت بهترین کارخانه های ابزارآلات صنعتی دنیا را سفارش داده و در کشور عزیزمان ایران توزیع کرده است. در عین حال ، ما یک تیم فنی و مجرب داریم که سعی می کند بهترین خدمات پس از فروش را ارائه دهد. به مشتریان.

بهترین مارک دم باریک سیلور

محصولات نقره ای چندی پیش در بازار ابزار ایران ظاهر شد ؛ با این وجود ، این شرکت توانست موقعیت خوبی برای خود ایجاد کند. مهمترین ویژگی محصولات این شرکت قیمت مناسب و کیفیت ساخت قابل قبول است.

لیست بهترین مارک دم باریک

لیست قیمت روز دم باریک درجه یک

انبر دم باریک فری منز مدل 200

۱۰۰,۰۰۰ تـومـان

انبر دم باریک رونیکس مدل RH-1366 سایز 6 اینچ

۹۴,۰۰۰ تـومـان

مجموعه 3 عددی انبردست و سیم چین و دم باریک هنسون مدل si6

۱۵۶,۰۰۰ تـومـان

انبر دم باریک رونیکس مدل مکسی کد RH-1368 سایز 8 اینچ

۹۵,۹۰۰ تـومـان

انبردست و سیم چین و دم باریک کد d42 مجموعه 3 عددی

۱۴۰,۰۰۰ تـومـان

انبر دم باریک نووا مدل NTP-8009 سایز 8 اینچ

۱۱۱,۰۰۰ تـومـان

انبر دم باریک مدل Z.P-10 سایز 5 اینچ

۲۸,۰۰۰ تـومـان

انبر دم باریک ولبورن کد CH-04-AB2 سایز 4.5 اینچ

۴۵,۲۷۰ تـومـان

انبر دم باریک رونیکس RH-1304 سایز 4/5 اینچ

۷۱,۶۰۰ تـومـان

انبر دم باریک مدل TPK-95

۳۳,۹۰۰ تـومـان

انبر دم باریک توسن مدل T5012-8D سایز 8 اینچ

۱۱۲,۰۰۰ تـومـان

مجموعه 3 عددی سیم چین و انبردست و دم باریک ای زد دی مدل HAM-azd578

۲۱۰,۰۰۰ تـومـان