راهنمای خرید پایه رول دستمال سرویس بهداشتی ارزان

جا رول حوله کاغذی جا رول حوله کاغذی یکی دیگر از ابزارهای مفید خانگی است که از دستمال کاغذی در برابر رطوبت و رطوبت محافظت می کند و از آسیب دیدن آنها جلوگیری می کند. به راحتی جدا کنید این دستگاه در مکان های مختلف خانه مانند آشپزخانه، حمام و ... قابل استفاده است.

دستمال کاغذی یکی از پرکاربردترین وسایل خانه است که قرار دادن آن در مکان های مختلف خانه بدون دسته نامناسب به نظر می رسد به همین دلیل بهتر است از این رول ها استفاده کنید. محیط زیست امروزه زیبایی دکوراسیون داخلی منزل اهمیت زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی به دنبال زیباتر ساختن دکوراسیون داخلی منزل خود هستند مفید و زیباست.

نکاتی برای خرید پایه دستمال کاغذی

حساس به جنسیت

جنس جا دستمال کاغذی باید معمولی و مقاوم در برابر رطوبت و رطوبت باشد.این پایه از فلز و چوب و پلاستیک ساخته شده است.در قسمت های مرطوب آشپزخانه و سرویس بهداشتی بهتر است از حوله پلاستیکی استفاده شود. برخی از لوازم استیل را می توان در مکان های مرطوب مانند آشپزخانه و حمام استفاده کرد، بنابراین هنگام خرید، مدلی را انتخاب کنید که بادوام و ضد آب باشد.

به رنگ آن دقت کنید

این دستگاه دارای دو نوع مخزن دار و بدون مخزن می باشد که پایه مخزن دار دارای محفظه ای برای نگهداری دستمال کاغذی می باشد که عموماً از این نوع رول کاغذی عمدتاً در سرویس بهداشتی استفاده می شود زیرا حوله ها به دلیل قرار گرفتن آن ها خیس هستند. فضای داخلی مخزن آلوده نیست و در محیطی تمیز نگهداری می شود. دستگاه پخش حوله کاغذی بدون مخزن دارای پایه ای است که در آن حوله کاغذی به صورت عمودی یا افقی قرار می گیرد و هنگامی که کشیده می شود، دستمال کاغذی به صورت دایره ای شروع به جریان می کند. این مدل جا حوله ای مناسب برای فضای آشپزخانه ای است که عالی خواهد بود.

به رنگ آن دقت کنید

زیبایی رنگ کف رول باعث زیباتر شدن آشپزخانه و سرویس بهداشتی منزل شما می شود پس در هنگام خرید رنگی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی، هماهنگی لازم را با سایر وسایل سرویس بهداشتی یا آشپزخانه داشته باشد. مواد، نتایج خلاقانه و بسیار زیبایی ایجاد خواهد کرد.پایه رول در رنگ های مختلف ساخته و به فروش می رسد تا بتوانید مدلی زیبا و زیبا با سلیقه خود تهیه کنید.

به اندازه نگاه کنید

از نظر سایز، پایه دستمال کاغذی باید اندازه مناسبی داشته باشد، انتخاب سایز پایه بستگی به سایز دستمال دارد. با توجه به میزان کار و اندازه دستمال کاغذی دستمال کاغذی را قرار دهید.

خروجی دقیق و نصب آسان

پایه رولی محفظه ای قسمتی برای جدا کردن دستمال کاغذی دارد بنابراین در هنگام خرید به قسمت خروجی پایه نگاه کنید و مدل مناسب را انتخاب کنید. حوله هایی که به راحتی می توانید حوله جدید را جایگزین کنید.

کلمات اخر

دستمال ریزها استفاده از دستمال کاغذی را در مواقع نیاز آسان می کنند، هنگام قرار دادن دستمال کاغذی در داخل این پرایمرها، بر اساس میزان کار آنها را خارج کنید.

تیم وب سایت خانه نو برای سهولت در انتخاب شما 42 مدل پرفروش و باکیفیت را از بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران گردآوری کرده و تمامی این محصولات را در پایان این مطلب با دوستان شما به اشتراک گذاشته است. دوستان عزیز در پایان این مطلب می توانید این دستگاه را به صورت آنلاین سفارش داده و به منزل خود بیاورید.

مهم ترین نکته: با کلیک بر روی لینک هر محصول به صفحه مربوطه منتقل می شوید و می توانید اطلاعات و تصاویر کامل محصول را مشاهده کنید و از میزان رضایت و نظرات سایر خریداران مطلع شوید. سپس پس از بررسی دقیق خرید کنید.

https://spita.ir/bartarin-tissuestand/