راهنمای خرید بهترین مارک موتور برق بنزینی

قطع برق مشکلی معمول و غیرقابل پیش بینی است. به ویژه در مناطقی که حوادث غیر قابل اجتنابی مانند طوفان ، سیل ، زلزله ، یخبندان و غیره رخ می دهد. گاهی اوقات این قطعی برق می تواند هفته ها ادامه داشته باشد ، بنابراین تهیه بهترین موتور برقی خانگی برای چنین شرایطی می تواند پیشنهاد خوبی باشد.

اگر برای قطع برق طولانی مدت به موتور الکتریکی خانگی نیاز دارید ، بهتر است یک مدل دائمی و غیر قابل تحمل تهیه کنید ، زیرا این مدل ها اغلب عمر طولانی تری دارند و برخی از مدل های جدید را می توان از برق به ژنراتور تغییر داد. برگشت به صورت خودکار ارائه می شود. این امر می تواند یک مشکل عمده برای کارفرمایان باشد ، به ویژه هنگامی که قطعی برق در یک کارخانه ، کارگاه یا شرکت خصوصی دیگر وجود دارد.

در زیر برخی از بهترین موتورهای برقی خانگی موجود در بازار آورده شده است. در این مطالعه ، معیارهای کیفیت ، قدرت و قدرت ، قیمت و برخی از ویژگی های عالی موتور مانند سکوت (بیشتر ببینید: موتور بی صدا) ، استارت برقی ، اینورتر ، حمل و نقل آسان و ... در نظر گرفته شده و براساس ما طبقه بندی کردیم اساس ارزیابی هر محصول

موتور برقی مناسب باغ

Image for post
Image for post

بسیاری از افراد به دنبال موتور الکتریکی برای باغ یا زمین های کشاورزی خود هستند. علاوه بر روشن كردن پمپ آب كشاورزي ، از موتور الكتريكي مي توان براي روشنايي ، يخچال ، تلويزيون يا ساير وسايل قابل استفاده در ويلا يا خانه در باغ نيز استفاده كرد.

آیا برای باغ موتور الکتریکی بخرم یا موتور با پمپ؟

شما باید شرایط را در نظر بگیرید! اگر فقط می خواهید از مخزن آب برای آبیاری از سطح دریا یا رودخانه بیاورید ، موتور پمپ مقرون به صرفه تر است ، اما استفاده از آن برای تولید برق امکان پذیر نیست. از طرف دیگر ، اگر می خواهید علاوه بر روشن کردن روشنایی ، یخچال یا سایر وسایل ، از پمپ هم استفاده کنید ، باید یک موتور الکتریکی متناسب با انرژی مصرفی تهیه کنید.

همچنین لازم به ذکر است که اگر یک چاه عمیق داشته باشید ، نمی توانید از موتور پمپ استفاده کنید زیرا مکش آن بیش از 7 متر نیست. بنابراین ، شما باید یک موتور الکتریکی همراه با پمپ کفش یا شناور تهیه کنید.

مثال بالا را در نظر بگیرید. برای موارد فوق تقریباً 2 کیلووات برق ثابت لازم است ، اما با توجه به توان اولیه مورد نیاز یخچال و پمپ ، ما پیشنهاد می کنیم یک موتور الکتریکی با قدرت ثابت حداقل 5 کیلووات ارائه دهیم تا اطمینان حاصل شود که موارد فوق و ممکن است بارگذاری می شود متفرقه به عنوان تعدادی لامپ ، کامپیوتر و مشکلی نخواهید داشت. در همین راستا موتور الکتریکی لانچین 6500 می تواند یک انتخاب ایده آل و مناسب باشد.

راهنمای خرید موتوربرق بنزینی

برای خرید هر دستگاهی ، در صورت داشتن اطلاعات جامع ، می توانید بهترین انتخاب را برای رفع نیازهای خود به بهترین شکل انجام دهید. با توجه به مارک ها و انواع مختلفی از موتورهای بنزینی که وجود دارد ، خالی از لطف نیست که با کمک راهنمای خرید موتور بنزینی می توانید با توجه به نیاز خود انتخاب خوب و مناسبی انجام دهید.

مرحله 1: موتور برق را از کجا خریداری می کنید؟

اولین قدم برای خرید موتور بنزینی این است: شما باید از خود بپرسید که موتور بنزینی شما در کجا استفاده می شود؟ آیا از آن در خانه استفاده خواهید کرد یا برق را به دفتر کارگاه ، کارگاه یا یک مرکز صنعتی نسبتاً بزرگ می رساند؟ این مرحله به شما کمک می کند نگاه بهتری در مورد آنچه می خواهید خریداری کنید داشته باشید. موتورهای برقی بنزینی در شرایطی مانند قطع برق در خانه ها و کارخانه ها و ... بسیار مفید هستند.

مرحله 2: میزان مصرف انرژی را اندازه گیری کنید

اکنون که می دانید موتور بنزینی در کجا استفاده می شود ، زمان اندازه گیری میزان برق مصرفی فرا رسیده است. برای این کار باید لوازم الکتریکی را در مکان مورد نظر لیست کرده و میزان برق مصرفی هر یک را اندازه گیری و ثبت کنید. سرانجام ، شما باید مقدار انرژی مصرف شده توسط همه را اضافه کنید تا بتوانید به یک عدد نهایی برسید. این عدد نشان دهنده قدرت صحیح موتور بنزینی است که شما برای خرید نیاز دارید.

نکته: چگونه توان مصرفی هر دستگاه را اندازه گیری کنیم؟

Image for post
Image for post

برای اندازه گیری میزان مصرف برق هر دستگاه ، می توانید به برچسب های هر دستگاه نگاه کنید. مقدار برق مصرفی بر حسب وات ، کیلووات و ... روی هر یک از دستگاه های الکتریکی یا در دفترچه راهنمای آنها نوشته شده است. لازم به ذکر است که هر دستگاه برای شروع به کار بیشتری نسبت به عملکرد عادی نیاز دارد. بنابراین باید هر دو مقدار را در نظر بگیرید تا بتوانید همه چیز را به درستی محاسبه کنید.

مرحله 3: یک موتور الکتریکی بنزینی بخرید که با وسایل الکترونیکی موجود در فضا مطابقت داشته باشد

همانطور که می دانید ، این سوخت ها موتورهای الکتریکی هستند که انرژی الکتریکی مورد نیاز دستگاه ها را تأمین می کنند ، بنابراین با تغییر میزان سوخت در این موتورها ، میزان تولید برق نیز متفاوت خواهد بود. از طرف دیگر دستگاه های الکتریکی که در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند به نوسانات برق حساس هستند و این نوسانات می تواند آسیب جدی به این دستگاه ها وارد کند.

بنابراین ، شما باید یک موتور الکتریکی را انتخاب کنید که از تکنولوژی استاندارد سازی فعلی استفاده کند. این موتور الکتریکی بنزینی از نوسانات برق تولیدی جلوگیری می کند. این یکی از مهمترین نکات در کتابچه راهنمای خرید موتور الکتریکی بنزینی رنگی است و باید به آن توجه کنید.

برای این کار موتورهای الکتریکی را انتخاب کنید که از فناوری اینورتر استفاده کرده باشند ، زیرا حتی در دستگاه های بسیار حساس نیز می توانند به بهترین شکل ممکن کار کنند. ژنراتورهای دیگری نیز وجود دارند که از همین فناوری استفاده می کنند. این ژنراتورهای AVR در هر دو نوع استاندارد و دیجیتال موجود هستند و البته گزینه های مقرون به صرفه تری نسبت به اینورترها هستند.

مرحله چهارم: هنگام استفاده از موتور الکتریکی بنزینی ، شرایط محیطی را بررسی کنید
مکانی که از موتور بنزینی شما استفاده می شود هنگام خرید دستگاه بسیار تأثیرگذار است. آیا موتور الکتریکی باید در یک محیط امن باشد یا در یک محیط پر خطر؟ مطالعه محیط به شما در انتخاب بهتر کمک می کند. به عنوان مثال ، اگر سنگ در حال سقوط موتور الکتریکی و برخی تجهیزات را تهدید کند ، می توانید دیزل ژنراتورهای کوچک را انتخاب کنید که مقاومت بالایی دارند. به عنوان مثال ، موتورهای الکتریکی که عمدتا از فلز ساخته می شوند ، مقاومت بالایی دارند.

مرحله پنجم: قیمت

نکته مهم دیگر در کتابچه راهنمای خرید موتور الکتریکی بنزینی مقایسه قیمت ها است. ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید لیستی از انواع موتورهای برقی بنزینی را به همراه قیمت هر یک تهیه کنید. همچنین باید بودجه ای را که می خواهید برای این دستگاه هزینه کنید تعیین کنید تا در انتخاب بین انواع مختلف گیج نشوید. به این ترتیب می توانید خرید خود را به راحتی مدیریت کرده و در نهایت به بهترین گزینه برسید.

مشخصات یک موتور الکتریکی در نظر گرفته شود:

Image for post
Image for post

ولتاژ:

همانطور که گفتیم ، سوخت در موتورهای الکتریکی تعیین کننده ولتاژ و انرژی تولید شده است. برخی از دستگاه ها به شما امکان می دهند ولتاژ خروجی را به راحتی تغییر داده و کنترل کنید. به عنوان مثال ، بسته به محیط می توانید ولتاژ را روی 110v یا 220v تنظیم کنید.

روشن کردن موتور الکتریکی

روشن کردن موتور الکتریکی می تواند یک چالش باشد. اگر دستگاهی که انتخاب کرده اید دارای استارت برقی باشد ، فقط با لمس یک دکمه می توان آن را روشن کرد و بدون هیچ مشکلی شروع به کار می کند.

تنظیم سوپاپ سوخت:

یک موتور الکتریکی با این قابلیت می تواند به راحتی میزان جریان سوخت ورودی را کنترل کند که در نهایت باعث صرفه جویی در مصرف سوخت و هزینه می شود و از طرف دیگر باعث آلودگی کمتر محیط می شود.

چرخ ، فیوز ، دستگیره و غیره:

اگر موتور الکتریکی انتخابی شما از این تجهیزات برخوردار باشد ، جابجایی آنها آسان تر خواهد بود و همچنین در صورت داشتن فیوز آسیب کمتری می بینند.

البته باید توجه داشت که افزودن هر یک از این ویژگی ها به موتور الکتریکی باعث افزایش کارایی آن می شود و این در هزینه موتور تأثیر می گذارد. بنابراین هنگام تهیه لیست و تنظیم بودجه ، به این ویژگی ها نیز توجه کنید.

More about this source text