راهنمای خرید بهترین مارک انواع خرد کن برقی ارزان قیمت

شاید خردکن وسیله ای ضروری در آشپزخانه نباشد، اما امروزه گریل های برقی به دلیل کارکرد رسمی خود می توانند روش مناسبی برای ساخت وسایل آشپزی دیگر مانند چاقو برای برش و برش میوه ها و سایر غذاها و مانند آن باشند. چرا بسیاری از زنان به دنبال بهترین خردکن برقی هستند.

یکی از مزیت های اصلی خردکن برقی صرفه جویی در زمان است و برای کسانی که می خواهند کارشان سریع انجام شود گزینه بسیار خوبی است.

اگر نیاز شما به خردکن برای خرید خردکن کافی نیست، می توانید به رنده های برقی هم نگاهی بیندازید، رنده برقی مانند خردکن برای خرد کردن میوه ها، سبزیجات و مواد غذایی مناسب است، اما راه کاهش آن میزان خرد کردن آن است. در هر دو کمی متفاوت است. برای مطالعه در مورد رنده برقی، این مقاله را بررسی کنید.

Image for post
Image for post

انواع خرد کن برقی

  • آسیاب ادویه: این آسیاب مخصوص ادویه است و مواد را به صورت پودر در می آورد. نام دیگر این دستگاه آسیاب است.
  • خردکن سبزی و سبزی: این دستگاه می تواند هر نوع سبزی و سبزی را که بخواهید خرد کند.
  • چرخ گوشت: برخی از انواع خردکن می توانند غذا را پردازش یا خرد کنند، از جمله: مرغ و گوشت قرمز.

نکاتی که پیش از خرید خردکن برقی باید مد نظر داشته باشید:

 

1- قابلیت تمیز کردن تجهیزات مکانیکی

هنگام خرید خردکن برقی یا سایر تجهیزات الکترونیکی مانند آبمیوه گیری و میکسر باید دقت زیادی به قابلیت تمیز کنندگی داشت، تمامی وسایل پس از استفاده تمیز شوند و در صورت جدا نشدن قسمت های مختلف دستگاه از یکدیگر. در غیر این صورت، شستشوی شما دشوارتر خواهد بود.

بنابراین، نگاه کنید که چگونه خردکن مورد نظر شما تمیز می شود، کدام قسمت ها جدا شده و کدام یک ثابت هستند تا برای شما مشخص شود که تمیز کردن این خردکن چقدر سخت یا آسان خواهد بود.

2- صدای آسیاب برقی

البته صدای خردکن آن چیزی نیست که ما خرید آن را توصیه می کنیم، اکثر خردکن ها بسیار بلند هستند، اما کار خود را به خوبی انجام می دهند، بنابراین اگر صدای خردکن برای شما مهم نیست، نیازی به آن ندارید. به این توجه کنید، اما اگر نه، باید دستگاهی با عملکرد بالا و نویز کم خریداری کنید.

3- تیغه تیز خردکن برقی:

زمانی که تیغه خردکن تیز نباشد از سرعت دستگاه کاسته می شود و در نتیجه مواد به طور مداوم خرد می شوند، بنابراین هنگام خرید دستگاه خردکن برقی دقت کنید که خوب، شناخته شده و ضد آب باشد. -تیغه های شناخته شده معمولاً برگ های خوبی دارند و جای نگرانی برای خرید این گونه ها نیست.

4- حداکثر سرعت

سرعت بالا علاوه بر سرعت بخشیدن به کار باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود پس اگر سرعت سنگ زنی برای شما مهم است بهتر است به سرعت موتور و سرعت دستگاه نگاه کنید.

5- حجم کانتینر ژنراتور:

اندازه و ابعاد ظرف خردکن بستگی به نیاز و تعداد اقوام دارد، ظرفیت خشک کن بر حسب لیتر یا حجم اندازه گیری می شود، در واقع ظرفیت به مقدار چیزهایی اشاره دارد که می توانید برای خرد کردن، بزرگ در آن قرار دهید. تعداد اعضای خانواده شما بله، قدرت خردکن باید بیشتر باشد، زیرا قطعا مواد بیشتری را در آن قرار می دهید.

6- قدرت موتور

قاعدتا قدرت و راندمان موتور دستگاه بیشتر می شود، سرعت آن بیشتر می شود و در زمان کوتاهی سبزیجات و غذا را قطع می کند. امکان تغییر سرعت برخی از دستگاه هایی که نیاز به سرعت بالا دارند.

7- ایمنی خردکن:

برخی از خردکن های موجود در بازار دارای قفل ایمنی هستند که ایمنی دستگاه را افزایش می دهد به طوری که اگر درب دستگاه به درستی بسته نشود یا اتصال برق به درستی انجام نشود دستگاه روشن نمی شود که این امکان وجود دارد. آسیبی که از دیدن دستگاه یا جراحت شما جلوگیری می کند.

برندهای مختلفی در زمینه تولید دستگاه های خردکن برقی فعالیت می کنند که از معروف ترین آنها می توان به بوش، تفال، فیلیپس، مولینکس و هاردستون اشاره کرد و در بین برندهای ایرانی مانند پارس خزر نیز محصولات قابل رقابت با محصولات خارجی را با قیمت مناسب عرضه می کنند. ما 25 مورد از بهترین ابزارهای برقی را در این دسته بررسی کرده ایم.

https://spita.ir/bartarin-chopper-foodprocessor/