راهنمای خرید انواع مخزن آب پلاستیکی و فلزی درجه یک

بهترین شاخص برای مخزن آب پلی اتیلن چیست؟ هدف از این مقاله معرفی نمونه های خوب مخزن آب پلی اتیلن می باشد. خرید تانکر آب با کمک و توجه نکات بسیار آسان و راحت است، اما اگر این نکات را رعایت نکنید هزینه های بیشتری خواهید داشت و گزینه های بدی خواهید داشت.

بهترین شاخص برای مخزن آب پلی اتیلن چیست؟ هدف از این مقاله معرفی نمونه های خوب مخزن آب پلی اتیلن می باشد. خرید تانکر آب با کمک و توجه نکات بسیار آسان برای خرید بهترین مخزن آب در هر شرایطی، کافی است دستورالعمل های راهنمای خرید مخزن آب زیر را دنبال کنید، 

برای اطمینان از بهترین و کارآمدترین مخزن آب، می توانید از اشتباهات رایج نیز جلوگیری کنید.و راحت است، اما اگر این نکات را رعایت نکنید هزینه های بیشتری خواهید داشت و گزینه های بدی خواهید داشت.

محصولات و مخازن پلی اتیلن پلاستونیک

روتومولدینگ یک قالب پلاستیکی است که در آن پودر پلاستیک در یک قالب چرخان قرار می گیرد تا شبیه قالب شود. قالب با رول شدن در فر گرم می شود و به آرامی لایه به لایه پلاستیک روی سطح داخلی قالب تشکیل می دهد.

با چرخش قالب، شروع به چسباندن و پوشاندن داخل می کند. با طراحی دقیق و دانش پیشرفته ماشین، ضخامت های خاص را می توان با استفاده از این روش کنترل کرد. البته برای حفظ ظاهر محصول لازم است خمیر را به طور مداوم از فر خارج کنید تا محصول خنک شود.

با افزایش توانایی پلاستونیک در تولید محصولات پلی اتیلن به روش روتومولدینگ، امروزه به جرات می توان گفت که این تولید کننده با سایر شرکا و شرکت های ملی دست قوی برای تولید قطعات دارد، ماشین آلات خودرو، صنعتی کار اصلی خود را انجام می دهند. کیا. خوشبختانه امروزه اگر از کارشناسان بپرسید که بهترین مخزن آب پلی اتیلن در ایران چه برندی است، قطعا پلاستونیک در لیست آنها قرار می گیرد.

خلاق بودن و پیشرو بودن مزیتی است که به ما امکان حرکت با نیازهای بازار و شرکت های داخلی را به لطف کار قوی گروه فناوری پلاستونیک و فروشگاه مخزن Ab.com داده است. این وضعیت تعدادی از دوستان، مشتریان و متحدان را برای ما به ارمغان آورده است و ما به همه آنها افتخار می کنیم.

Image for post
Image for post

تولید محصولات پلاستونیک

ما ایده های شما را به نتایج مثبت تبدیل خواهیم کرد. استراتژی پلاستونیک از این جهت منحصر به فرد است که از همان ابتدا در زمینه ساخت روتاری فعالیت می کند و اپراتورهای این مجموعه سعی در ارائه محصولات و خدمات تخصصی به سایر صنایع کشور دارند. برای این منظور ابتدا بخش‌های صنعتی درخواستی خریداران بالقوه را بررسی می‌کنیم و سپس تله‌ای را ایجاد می‌کنیم که برای آن طراحی شده است. مدل ها مهمترین ابزار پروژه هستند.

به دلیل تقاضا برای مدل ها و طرح های بسیار تخصصی، ساخت مهمترین سرمایه گذاری در تولید محصولات بر حسب تقاضا، به ویژه برای کاربردهای پیچیده صنعتی است. هنگامی که ما در پلاستونیک مرحله طراحی صنعتی قالب را پشت سر گذاشتیم، درگیر فرآیند تولید می شویم. این فرآیند زمان برترین بخش فرآیند است. پس از ساخت و ساخت قالب، الزامات فنی برای گنجاندن آن در کوره برای تولید انبوه ساخته شده و محصولات در مدت زمان کوتاهی درخواست می شود.

آلومینیوم و آلیاژ آهن معمولا برای سازه های بتنی مورد نیاز است، اما ماشین های بزرگ، مانند انواع مخازن، با استفاده از فرآیند ساخت ورق آهن ساخته می شوند. برای داشتن ظاهری زیبا می توانید سطح داخلی قالب را طوری تولید کنید که بسیار صاف یا بافت باشد.

وقتی در مورد پودر پلاستیک صحبت می کنیم، پلی اتیلن 3840 درجه مواد غذایی است. منظور از گرید غذایی، اجازه استفاده از آن در صنایع غذایی است. این گرید پلی اتیلن به خوبی با فرآیند روتومدینگ سازگاری دارد و سال هاست که بادوام ترین و مقرون به صرفه ترین ماده در صنعت بوده است. پایداری در هنگام حرارت دهی برای مدت طولانی و الگوی جریان آن پس از گرم شدن و گرم شدن در قالب، در هنگام تغییرات مکانیکی منجر به ضخامت شکل سطح داخل قالب می شود، بنابراین محبوب ترین پلاستیک برای پلی است. ساخت مخزن.اتیلن با لبه چرخان.

پلی اتیلن به سه دسته تقسیم می شود: چگالی کم، چگالی متوسط ​​و چگالی بالا. در ساخت مخازن پلی اتیلن بسته به نوع استفاده از چگالی متوسط، چگالی بالا و یا کامپوزیت استفاده می شود. این برای تولید گسترده ترین طیف محصولاتی است که می توان با استفاده از قالب گیری چرخشی تولید کرد.

در حالی که این روش بیشتر برای ساخت مخازن شناخته شده است، امروزه بسیاری از طراحان از آن برای ساخت قطعات پلاستیکی برای محصولات دارویی، محصولات مصرفی، تجهیزات کشاورزی و باغی، قطعات خودرو و غیره اسباب بازی، مبلمان و تجهیزات ورزشی استفاده می کنند. برخلاف ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی، ماشین‌های دوار ارزان‌تر هستند. مهم ترین دلیل این است که کار در ماشین های روتومولد فشار بسیار پایینی دارد. بنابراین، می توان از این روش برای ایجاد نتایج حتی در دسته های بسیار کوچک استفاده کرد.

Image for post
Image for post

فروش و خدمات پس از فروش محصولات پلاستونیک

گارانتی ها و خدمات پس از فروش کلماتی هستند که به دلایل مختلف در ایران وجود ندارند. در راه های حمایت از خریداران و فروشندگان و همچنین بسیاری از شرکت ها لینک مخفی وجود دارد، اما خدمات پس از فروش کاملا تایید شده و پس از فروش شرکت پلاستونیک یکی از آنهاست.

به عنوان مثال به طور کامل تعریف شده است هدف حمایت از مشتریان با این امید است که روزی بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی بتوانند خدمات پس از فروش بهتری را به خریداران ارائه دهند، مانند این شرکت که تنها در روزهای سخت مشتری را رها نکند.

بر این اساس، به لطف مجوز تعویض 5 ساله این شرکت، در صورت به خطر افتادن عملکرد محصولات و رعایت شرایط نصب و استفاده، امکان تعویض کالای معیوب با محصول جدید وجود دارد. علاوه بر این 10 سال خدمات پس از فروش، می تواند در صورت وجود مشکل، اطمینان زیادی را در بین مشتریان ایجاد کند، کارشناسان فنی این شرکت می توانند مشکلات را رفع و رفع کنند.

راهنمای خرید انواع مخزن آب پلاستیکی و فلزی درجه یک

جنس مخزن آب

مخازن فلزی و مخازن پلاستیکی آب امروزه از مخازن ذخیره سازی محبوب در ایران هستند. اما از آنجایی که مخازن پلاستیکی آب از پلی اتیلن خالص با کیفیت بالا ساخته می شوند، تعداد کمی از مردم در صورت تمایل به مخزن آب با اندازه بزرگ به خرید مخازن فلزی آب فکر می کنند.

تانک به شعله های آتش نزدیک می شود یا اجسام سنگین به وسیله نقلیه برخورد می کنند. البته جاگذاری مخزن در مکان های امن انجام می شود و چنین مواردی کمتر دیده می شود. مشکل اصلی مخازن فلزی آب خوردگی و خوردگی است

اما به دلیل تنوع در اندازه و طرح مخازن پلی اتیلن در سال های اخیر، بسیاری از خرده فروشان موقعیت نامناسبی برای نصب مخازن ذخیره دارند، اما بسته به اندازه می توانند مخازن ذخیره سازی پلی اتیلن را تهیه و استفاده کنند. به طور کلی برای بسیاری از مصارف خانگی و صنعتی استفاده از مخزن آب پلی اتیلن را توصیه می کنیم.

Image for post
Image for post

قیمت مخزن آب

هزینه مخزن آب برای برخی از خریداران قیمت بسیار بالایی است. برای این منظور باید دو گزینه در نظر گرفته شود. یکی اینکه مخازن آب فروخته شده در بازار به دلیل تفاوت در مواد اولیه، عمر طولانی، عدم رعایت بهداشت، گارانتی و خدمات پس از فروش متفاوت است.

دلیل دوم این است که شما باید مخزن را به قیمت واقعی آن خریداری کنید. متأسفانه بارها شاهد بوده ایم که برخی از خریداران با قیمتی بالاتر از قیمت واقعی اقدام به فروش می کنند.

شکل ظاهری مخزن

مخازن پلی اتیلن با توجه به شکل آنها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. مخازن افقی، مخازن عمودی، مخازن مکعبی، مخازن کتاب و مخازن نردبانی مخازن پلی اتیلنی هستند که برای ساخت مخازن آب استفاده می شوند.

اینکه کدام گزینه برای خانه یا آپارتمان شما بهترین است تا حد زیادی به فضای نصب، اندازه فضای نصب و اندازه مورد نظر شما بستگی دارد. البته بودجه خرید مخزن آب نیز می تواند مفید باشد، زیرا هزینه انواع پلی اتیلن با ظرفیت یکسان متفاوت است.

به عنوان مثال مخازن عمودی کوچکترین نوع مخازن پلی اتیلن هستند و پس از آن فروشگاه های افقی، لوله و کتابفروشی قرار دارند. برای این منظور طراحی شده است، در صورت نیاز به لیتر بیشتر، باید تعدادی از این مخازن را به یکدیگر متصل کنید یا از مخازن افقی یا عمودی یک مخزن مستقیم انتخاب کنید.

آنتی باکتری و ضد جلبک بودن

اگر یک مخزن آب به منطقه ای که لامپ در آن ساطع می شود وارد شود، باید خاصیت ضد جلبکی داشته باشد. در غیر این صورت آب داخلی گل آلود می شود و شرایط رشد باکتری ها غیرقابل استفاده می شود.

در مخازن پلی اتیلن مخزن آب پلی اتیلن سه لایه ضد جلبک است که انتخاب خوبی است. همچنین لازم به ذکر است که خانه مالیات UV است. در واقع در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید برای جلوگیری از پوسیدگی و شکستگی مقاوم است.

حجم ذخیره آب مورد نیاز

فقط باید حجم مورد نیاز را تخمین بزنید. در کاربردهای صنعتی کارشناس باید مشکل را مطرح کند.

برای استفاده از مخزن آب به عنوان مخزن آب ساختمانی به 250 لیتر آب برای هر قسمت نیاز دارید.

یعنی مثلاً برای خانه ای با 4 واحد، 1000 لیتر آب برای ذخیره سازی لازم است، بنابراین اگر فشار پایین بیاید یا آب قطع شود، به مشکل می خورید.

محل نصب مخزن آب

این موضوع کوچک اما مهم است و در صورت عدم توجه به آن می تواند منجر به مشکلاتی شود. علاوه بر این، شما باید مناطقی که مخزن در آن قرار می گیرد را در نظر بگیرید، مانند دروازه ها، پیاده روها و غیره.

محل مخزن آب معمولاً در خانه ای با فضاهای کوچک قابل مشاهده انتخاب می شود. فضاهایی مانند پارکینگ، سرویس بهداشتی، موتورخانه و…. بنابراین هنگام خرید مخزن آب باید اندازه های فضای نصب مخزن و فضای موجود را در نظر بگیرید.

برای این کار می توانید از فروشنده بخواهید که شما را راهنمایی کند یا با ارائه لیستی از اندازه ها، سایز مناسب را تعیین کنید.

منطقه استاندارد پذیرش در اتاق ابزار است. اما اگر به خانه خود چنین فضایی نمی دهید، این مناطق را بررسی کنید: سقف و ناودان نزدیک پمپ آب

دلیل دیگر این تصور این است که سطح محل درج مخزن باید بسیار صاف و بلند نباشد تا در صورت پر شدن مخزن در اثر فشار داخلی آب سوراخ یا پاره شود.

مخزن آب استاندارد و بهداشتی

Image for post
Image for post

به دلیل تقاضای زیاد برای ببر، شاهد تولید ببرهای تمیز در کارگاه های زیرزمینی هستیم. هیچ تضمینی در مورد کیفیت و سلامت این محصولات وجود ندارد.

علاوه بر این، به دلیل عدم بررسی دقیق، بسیاری از این محصولات با نام شرکت های بزرگ تولید می شوند. برخی از این شرکت ها با افزودن مواد مختلف سعی در افزایش وزن و ضخامت محصولات خود و گمراه کردن مصرف کننده دارند.

مخزن آب فلزی یا پلی اتیلن؟

قبل از تصمیم گیری در مورد مناسب بودن یک مخزن آب فلزی یا بهتر بودن مخزن آب پلاستیکی، ابتدا باید پارامترهای راندمان این مخازن آب را مشخص کرد.

زیرا مخزن آب فلزی در موارد دیگر با مخزن آب پلی اتیلن یا پلاستیکی در کاربرد مشابه بهتر است. در اینجا مخزن آب فلزی به مخزن آب ساخته شده از کاغذ گالوانیزه و مخزن آب پلاستیکی به مخزن آب پلی اتیلن ساخته شده از مواد بهداشتی و مقرون به صرفه اشاره دارد.

پارامترهای در نظر گرفته شده در این مقایسه عبارتند از هزینه مخزن آب، نصب، عمر موثر، مقاومت در برابر خوردگی، اندازه های مختلف، سهولت حمل و نقل و نصب و مقاومت در برابر گرما و سرما.

مخزن آب مناسب برای ساختمان

از مخازن پلاستیکی آب در منازل و آپارتمان ها استفاده می شود. بسیار بهداشتی است زیرا از پلی اتیلن خوراکی ساخته شده است. آنها بیش از حد طولانی زندگی می کنند. باند پلی اتیلن به دلیل استحکام ساختار به محتویات مخزن واکنش نشان نمی دهد و بو و طعم آب را تغییر نمی دهد.

بسیار سبک وزن و حمل آسان. این مخازن پلاستیکی را می توان در فضاهای کوچک قرار داد زیرا می توان آنها را به اشکال مختلف تبدیل کرد. به عنوان مثال مخازن آب رول یا مکعبی و مخازن آب نردبانی فقط از پلی اتیلن (پلاستیک) ساخته شده اند.

علاوه بر این، اگر صنایع اسپری، دامی، شیمیایی و غذایی نیاز به نگهداری مواد شیمیایی خطرناک و خورنده مانند اسیدها و بازها داشته باشند، مخازن پلاستیکی بهترین انتخاب برای جلوگیری از خوردگی هستند. مخازن تقویت شده فیبر بسیار قوی اما سبک و سبک هستند.

کیفیت مواد بکار رفته در ساخت

قبل از خرید مخزن آب، در مورد مواد تشکیل دهنده آن تحقیق کنید. با این حال، مخازن پلی اتیلن استاندارد و باکیفیت از پلی اتیلن با کیفیت مواد غذایی (گرید مواد غذایی) ساخته می شوند. اما همه سازندگان این مخازن از مواد اولیه اولیه یا مواد با کیفیت استفاده نمی کنند.

متأسفانه تشخیص مخزن آب پلی اتیلن بی کیفیت آسان نیست. به همین منظور خرید مخزن آب پلی اتیلن از برندهای معتبر و مراکز خرید مجاز را پیشنهاد می کنیم.

فروشگاه معتبر

اما آخرین و مهمترین مرحله برای خرید مخزن آب، یافتن یک شرکت معتبر یا توزیع مخزن آب است. شما می توانید آن را مستقیماً از سازنده خریداری کنید. یا توسط شخص صاحب اختیار; بازاریابی می تواند بازاریابی یا بازاریابی آنلاین باشد. نزدیک به محل تحویل مخزن شما، بنابراین تحویل ایمن و هزینه کم به شما کمک می کند خریدار مناسب را انتخاب کنید.