بهترین مارک شیر سینک ظرفشویی ایرانی

راستش را بخواهید ، در سال های اخیر شیرآلات ایرانی به یکی از صنایع پیشرو تبدیل شده اند و از نظر کیفیت و طراحی پیشرفت فوق العاده ای داشته اند. شاید بتوان با افتخار گفت که تعدادی از شیرآلات ایرانی در حال حاضر دارای قدرت قابل توجهی در مقایسه با محصولات خارجی هستند.

البته ناگفته نماند که بسیاری از تولیدکنندگان بهترین شیرآلات ایرانی از کارتریج و قطعات خارجی در محصولات خود استفاده می کنند؛ اما در نهایت این امر منجر به تولید شیرهایی شد که دارای کیفیتی مشابه شیرهای خارجی بوده و با قیمت پایین تری به فروش می رسند.

با یک محاسبه ساده می توان گفت که در این شرایط خرید شیرآلات از بازار داخلی بسیار عاقلانه تر است! در این مقاله برای انتخاب صحیح و ایمن و ارائه و بررسی بهترین 7 مارک شیرآلات ایرانی در سالهای اخیر با شما هستیم.

Image for post
Image for post

چرا شیرآلات ایرانی بخریم؟

 

 • احتمالاً مهمترین شرط داشتن کیفیت بدنی مناسب و عدم زنگ زدگی پس از چند ماه استفاده در برابر آب است.
 • طراحی جذاب به اندازه کیفیت و جنس شیرآلات اهمیت دارد.
 • تنوع رنگ و سبک را داشته باشید تا انتخاب مناسب تری برای فضاهای مختلف داشته باشید.
 • دارای روکش با کیفیت بوده و پس از مدتی رنگ خود را از دست ندهید.
 • قیمت و دوام مناسبی دارند.
 • از قطعات با کیفیت بالا استفاده می کند.

از آنجا که آشپزخانه مهمترین قسمت هر خانه ای است که می تواند تمام اعضای خانواده را در خود جای دهد ، شیرهای آب مورد استفاده در آن نیز بسیار مهم هستند.

منظور از شیرهای آشپزخانه شیرهای سینک ظرفشویی است که نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه ایفا می کنند.

امروزه برندهای مختلفی در زمینه طراحی و تولید شیرآلات ساختمانی وارد بازار شده اند ، بنابراین یافتن بهترین مارک کمی دشوار به نظر می رسد.

به ویژه پس از آنکه برخی از مارک های قدیمی شیرآلات ساختمانی کیفیت گذشته خود را از دست دادند و از طرف دیگر ، بازار در حال رشد است و مارک های مختلف زیادی را توسعه می دهد که اتفاقاً حرفی برای گفتن دارند.

بنابراین ، خواندن دفترچه راهنمای خرید بهترین شیر آب سینک قبل از خرید این دستگاه نه تنها ضروری بلکه ضروری نیز به نظر می رسد.

قبل از بازدید از بازار و خرید شیرآلات ماشین ظرفشویی ، توصیه می کنیم روی پیوند ضربه بزنید تا انواع شیرآلات ماشین ظرفشویی به همراه قیمت در بسلامام مشاهده کنید یا پیوند مشاهده و قیمت انواع شیرآلات ماشین ظرفشویی در عصام را مشاهده کنید تا بتوانید مارک را مقایسه کنید ، کیفیت و قیمت ، بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع مدل شیر سینک ظرفشویی به همراه مزایا و معایب هرکدام

از آنجا که آشنایی با انواع مدل شیر سینک ظرفشویی به ما کمک می کند، راحت تر بتوانیم بهترین مدل شیر سینک را انتخاب کنیم، در ادامه مزایا و معایب هرکدام را بررسی خواهیم کرد:

شیر سینک ظرفشویی مدل علم ثابت

یکی از ساده ترین مدل های سینک ظرفشویی به صورت ثابت طراحی شده است. در این مدل ، همانطور که از نامش پیداست ، سر سوپاپ ثابت است ، اما علم آن قابلیت چرخش به چپ و راست را دارد.

در بازار می توانید شیرهای ثابت سینک ظرفشویی را در دو مدل تک دسته و دو دسته پیدا کنید که به دلیل ثبات علمی فقط برای سینک های تک و کوچک مناسب هستند.

در حالی که این مدل سوپاپ نمی تواند نیازهای سینک های دو و بزرگ را برآورده کند.

مزایای شیر سینک ظرفشویی علم ثابت

 • امکان تنظیم دمای آسان در مدل دو دسته
 • بهترین گزینه برای سینک های کوچک
 • احتمال پایین نیاز به تعمیر یا تعویض
 • قیمت خرید مناسب
 • طول عمر بالا

معایب شیر سینک ظرفشویی علم ثابت

 • کارایی محدود در سینک های دو لنگه
 • عدم امکان شستشوی اطراف سینک
Image for post
Image for post

شیر سینک ظرفشویی مدل شاوری یا شلنگدار

شیرهای ماشین ظرفشویی یا شلنگ شاوری به عنوان شیرهای متحرک طبقه بندی می شوند زیرا سر شیر توسط یک شلنگ متصل به علم از شیر جدا می شود و پس از استفاده مجدد ، داخل علم قرار می گیرد.

این مدل شیرآلات دارای بالاترین راندمان در سینک های بزرگ و دو نفره برای ماشین های ظرفشویی است و به دلیل قابلیت جابجایی ، می توان آن را در مسافت های طولانی به راحتی در اطراف سینک شستشو داد.

شیر آب ماشین ظرفشویی شاوری می تواند تا 360 درجه بچرخد ، بنابراین در شستن قابلمه های بزرگ و پر کردن کتری مشکلی نخواهید داشت.

مزایای شیر سینک ظرفشویی شاوری

 • امکان جابجایی راحت سردوش از داخل علمی
 • شستشوی راحت اطراف سینک تا فواصل دور
 • بهترین انتخاب برای سینک های بزرگ و گود
 • قابلیت تنظیم فشار و حالت پاشش آب
 • چرخش 360 درجه ای علمک
 • زیبایی طراحی ساخت

معایب شیر سینک ظرفشویی شاوری

 • چنانچه در قسمت شلنگ شیر شاوری از وزنه سنگین استفاده نشده باشد، حرکت روان شلنگ از بین می رود.
 • قیمت خرید بالاتر از مدل ثابت

شیر سینک ظرفشویی فنری

Image for post
Image for post

مدل دیگری از سوپاپ های متحرک به عنوان سوپاپ فنری طراحی شده است. شیر فنر علمی از شلنگ با بافت خوب و با دوام ساخته شده و الاستیک است.

قسمت اسپری سوپاپ در داخل فنر قرار دارد که روی ساقه سوپاپ نصب شده است و در صورت لزوم باید کمی آن را به سمت پایین بکشید تا گیره آزاد شود.

شیر آب فنر سینک نمی تواند 360 درجه بچرخد ، اما از نظر عملکرد تقریبا شبیه شیر آب سینک Shavry است.

بنابراین ، افرادی که بیشتر به دنبال شستشوی آسان سینک هستند از این مدل شیر استفاده می کنند.

مزایای شیر سینک ظرفشویی فنری

 • سهولت شستشوی اطراف سینک ظرفشویی
 • قابل استفاده در دو حالت ثابت و متحرک
 • قابلیت تنظیم فشار و حالت پاشش آب
 • زیبایی طراحی ظاهری

معایب شیر سینک ظرفشویی فنری

 • احتمال خراب شدن فنر شیر
 • قیمت بالاتر از مدل ثابت
 • شیر سینک ظرفشویی دوکاره یا فیلتردار

از شیر دو منظوره ، جایگزین مناسب شیر تصفیه آب استفاده کنید

امروزه نیاز به آب بهداشتی تصفیه شده در خانه ها منجر به طراحی و ساخت سینک دو کاره یا فیلتر شده است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، این مدل شیر دارای دو خروجی آب است. آب یک علم بزرگتر برای شستن ظروف و میوه ها مناسب است و آب یک علم کوچک برای نوشیدن مناسب است.

عملکرد شیر دو کاره به گونه ای است که هنگام باز شدن شیر تصفیه ، آب ابتدا وارد دستگاه تصفیه آب نصب شده در سیستم لوله کشی سوپاپ می شود و پس از حذف کلر و سایر نمک ها ، خروجی تصفیه را ترک می کند.

با توجه به اینکه در صورت وجود دستگاه تصفیه آب ، شیر آب سینک دو منظوره یا فیلتر شده می تواند آب مصرفی را تصفیه کند ، می توان گفت که این مدل بهترین شیر آب سینک است.

مزایای شیر سینک ظرفشویی دوکاره

 • امکان دسترسی همزمان به آب شرب تصفیه شده و آب لوله کشی
 • عدم نیاز به خرید شیر آب تصفیه جداگانه
 • تازگی بیشتر و طعم بهتر آب آشامیدنی

معایب شیر سینک ظرفشویی دوکاره

 • نیاز به نصب دستگاه تصفیه آب در سیستم لوله کشی زیر سینک
 • قیمت خرید بالاتر از سایر مدل ها

شیر سینک ظرفشویی دیواری

 

در برخی از خانه ها سیستم لوله کشی به گونه ای است که لوله آب سرد و گرم از دیوار و بالای سینک خارج می شود.

بنابراین شیر آب سینک قابل استفاده برای این مدل لوله ، مدل دیواری است که روی سینک نصب نشده است.

برای مشاهده انواع شیرآلات سینک ظرفشویی و درخواست قیمت خرید آنها در دیجی کالا ، فقط کافی است پیوند خرید شیرآلات ماشین ظرفشویی را در بسلامم همین الان لمس کنید.

تقریباً همه انتظارات سوپاپ در موارد فوق خلاصه می شود. نکته جالب در داستان این است که بهترین شیرآلات ایرانی تمام انتظارات فوق را با قیمتی کمتر از مدل های خارجی در اختیار شما قرار می دهند:

همه مارک هایی که در زیر ارائه می دهیم از آلیاژ برنج برای بدنه سوپاپ استفاده می کنند که بهترین مواد برای سطوح داخلی و اجزای شیرآلات با استحکام و دوام بالا است. علاوه بر این ، برنج به بهترین دلیل از سلامت مصرف کنندگان محافظت می کند زیرا توسط آب مصرف نمی شود.

طراحی و تنوع سبک در شیرآلات ایرانی بدون اغراق پیشرفت فوق العاده ای داشته است. برای اثبات آن می توانید نمونه هایی از شیرآلات جذاب و براق را مشاهده کنید.

گالوانیزه شدن در شیرآلات شناخته شده ایرانی درست مانند نمونه های خارجی با کروم و الکترواستاتیک انجام می شود. علاوه بر این دو پوشش معمولی ، از فناوری پوشش خلاء (PVD) در نمونه ها به عنوان شیر آب درخشان استفاده می شود که از ثبات رنگ بسیار بالایی برخوردار است. پوشش مناسب ، علاوه بر زیبایی ، نقش مهمی در دوام و طول عمر شیرآلات دارد.

قطعات فنی و کارتریج های مورد استفاده در محصولات اغلب از کشورهای برجسته اروپایی مانند اسپانیا وارد می شود.

حمایت از تولیدکنندگان و اقتصاد داخلی

اگر به دلایل بالا هنوز در خرید شیرآلات ایرانی شک دارید ، بهتر است به سکه دیگر اشاره کنید. اکنون با نوسانات بازار ارز ، شیرهای خارجی قیمت چند برابر شده اند. در این شرایط ما می توانیم نقش م effectiveثری در رونق تولید داخلی ایفا کنیم. با این معامله دوجانبه ، هم محصول با کیفیت ایرانی را با قیمت مناسب ارائه می دهیم و هم در جهت بهبود شرایط اقتصادی هموطنان گام برمی داریم.

از سوی دیگر ، در شرایط کنونی ، تولیدکنندگان محلی با مشکل دشواری دسترسی نداشتن به مواد اولیه مناسب ، عدم حمایت مناسب از سوی مقامات و ... روبرو هستند. با این حال ، به دلیل انصاف و تلاش برخی از تولید کنندگان ، این موانع منجر به گسترش محصولات بی کیفیت در بازار نشده است. اگر نگوییم که "وظیفه" ماست ، می توانیم بگوییم "در اختیار ماست" از این تولیدکنندگان حمایت کنیم. فرزندان و خانواده های ما در این صنعت کار می کنند و ما می توانیم خانه خود را با این محصولات تزئین کنیم تا خرید محصولات ایرانی را آغاز کنیم.

بهترین مارک شیر سینک ظرفشویی ایرانی

Image for post
Image for post

شیرآلات شودر

Shudar یک برند برجسته در زمینه شیرآلات ساختمانی است که به دلیل 30 سال تجربه در این زمینه با اتکا به تلاش های فراوان کارگران در تهران توانسته تحولی عظیم در این زمینه ایجاد کند.

شیرآلات قهرمان

شرکت قهرمان با تلاش کارگران شهرستان مغان در استان اردبیل توانسته در این 40 سال با تولید محصولات با کیفیت به یکی از بهترین برندهای تولید شیرآلات ساختمانی تبدیل شود.

شیرآلات ساختمانی البرز روز

البرز روز تقریباً یک شرکت جدید در صنعت شیرهای ساختمانی است ، اما در همان 10 سال فعالیت به یکی از ده برند برجسته در صنعت شیرهای ساختمانی تبدیل شده و از نظر کیفیت ، ظاهر و قیمت با رقبای قدیمی خود رقابت می کند. این میدان است.

شیرآلات ساختمانی KWC

KWC یک برند سوئیسی است که همکاری خود را با این برند در ایران در سال 2001 با عقد قرارداد با شرکت شیرآلات ایران به طور رسمی آغاز کرد. با توجه به نوع همکاری ، کلیه محصولات KWC با فناوری کاملاً متفاوتی نسبت به مارک های دیگر تولید می شوند و معمولاً ، محصولات این مارک بصری ، لمسی ، داخلی ساخته می شوند.

شیرآلات ساختمانی ایزی پایپ

Easy Pipe یک شرکت بسیار مشهور در زمینه ساخت لوله های ساختمانی پنج لایه است و به طور کلی اولین مارک تولید لوله های ساختمانی است که فعالیت خود را در سال 1991 آغاز کرد و به عنوان یک برند مشهور در زمینه مصالح ساختمانی توسط تسخیر لوله های بازار ساخت و ساز سپس وارد عرصه ساخت شیرآلات ساختمانی شد ،

شیرآلات بهداشتی کیان

کیان یک برند فعال در زمینه شیرآلات ساختمانی است که به دلیل حضور قوی در طراحی ، کیفیت و کارایی توانسته به یک برند معتبر در این زمینه تبدیل شود. کیان دارای پنج سال ضمانت است و شاید دلیل کیفیت این برند همین باشد. از جمله پرفروش ترین محصولات این برند که در سبد محصولات دکتر تامین قرار دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شیرآلات راسان

رسان به دلیل کیفیت و منشاء ، حداقل یک نماینده در هر خانه دارد و به همین دلیل شعار این برند همراهی با سرما و گرمای زندگی است. رسن در سال 1997 ، با رعایت کلیه اصول تولید ، فعالیت خود را آغاز کرد ، بنابراین در سال 2001 موفق به ارتقاء نام تجاری شما شد و در بین سه تولیدکننده برتر در زمینه شیرآلات تا کنون قرار گرفت ،

شیرآلات گلپایگان

اما یکی دیگر از برندهای معتبر که در زمره بهترین مارک های شیرآلات و دوش حمام ساختمانی قرار می گیرد ، بدون شک مارک شیرآلات گلپایگان خواهد بود که در سالهای اخیر ، به همت کارگران استان اصفهان ، توانسته نام خود را در بین بهترین مارک های تولید کننده قرار دهد. شیرآلات بهداشتی..

https://biknik.ir/best-faucets/