بهترین لامپ های ادیسونی در بازار 

لامپ ادیسون چیست؟ پرفروش ترین لامپ ادیسون چیست؟ موضوع این مقاله ارائه بهترین مدل های لامپ های ادیسون موجود در بازار می باشد.لامپ های ادیسون یکی از مدل های کلاسیک و دکوراتیو لامپ هایی هستند که برای تامین نور ملایم و گرم دکوراسیون های مختلف مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند و شباهت زیادی به لامپ های رشته ای قدیمی. یک خیار وجود دارد.

با لامپ های ادیسون داخل لامپ به راحتی قابل مشاهده است و چشم از خیره شدن به آن خسته نمی شود. نکته قابل توجه دیگر در استفاده از لامپ های ادیسون، قابلیت اتصال دیمرها و تنظیم شار نوری لامپ بر اساس نیاز کاربر است.

در نظر داشته باشید که لامپ های تزئینی به دلیل نور خروجی کم زیر 600 لومن، نمی توانند نیاز شما را برای تامین نور اتاق، هر چند کوچک، برآورده کنند و نباید برای این منظور استفاده شوند.

راهنمای خرید لامپ های ادیسونی

Image for post
Image for post

لامپ ادیسونی چیست؟

از زمانی که ادیسون لامپ رشته ای را اختراع کرد، منبع نور در خانواده همیشه این عنصر شگفت انگیز بوده است. البته مدتی است که وجود لامپ های رشته ای در خانه از بین رفته است. مقصر دانستن لامپ های رشته ای به دلیل مصرف بالای انرژی یکی از دلایل اصلی عدم استفاده از چنین لامپ هایی است.

لامپ های کم مصرف در حال حاضر جایگزین خوبی هستند. بگذریم، اگرچه تولیدکنندگان لامپ محصولاتی با رنگ زرد یا نور خورشید تولید کرده اند، اما هنوز نتوانسته اند جایگزین مناسبی برای تامین گرما و انرژی یک لامپ رشته ای داشته باشند.

امروزه که همه چیز در خانه علاوه بر کارایی، نقش تزیینی نیز دارد، این چراغ با ظاهری متفاوت و مناسب برای دکوراسیون خاص، در جامعه حضور دارد. لامپ هایی با لامپ های بزرگتر و متفاوت، نوع قدیمی آنها و لامپ های رشته ای با طراحی خاص، قطعا فضای متفاوتی را در فضا ایجاد می کنند.

لامپ های ادیسون نور خاصی به محیط زندگی شما می دهند و در طراحی این لامپ های زیبا علاوه بر استفاده از سیم های فلزی از نوارهای LED برای تولید نور استفاده شده است. برای کسانی که می خواهند در مصرف برق صرفه جویی کنند، این طرح انتخاب خوبی است.

لامپ های ادیسونی ارشته ای

با توجه به نورپردازی فضا در بین مردم، به ویژه طراحان داخلی، ایده های نورپردازی جدید و بدیعی ارائه شده است که می توان از آنها برای متحول کردن محیط خانه یا محل کار استفاده کرد.

در همین راستا لامپ های جدیدی به بازار عرضه شده است که در ظرفیت ها و مدل های مختلف تولید می شوند و مشتریان می توانند با توجه به محل مورد نظر خود یکی از انواع لامپ ها را انتخاب کنند.

لامپ های رشته ای ادیسون در دسته لامپ های زیبا قرار می گیرند که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند زیرا علاوه بر ظاهر زیبا می توانند نور خوبی را نیز در فضا ساطع کنند.

برای خرید اینترنتی بهترین لامپ ادیسونی اینجا کلیک کنید

لامپهای فیلامنت ال ای دی

لامپ های LED رشته ای یکی از جدیدترین انواع روشنایی است که در واقع مجموعه ای از یک یا چند LED یا دیود ساطع کننده نور است. این کیت ها در کنار یکدیگر قرار می گیرند تا شدت نور و رنگ لازم را به دست آورند.

در واقع ترکیب این دیودها نور ملایم و یکنواختی را در فضا منتشر می کند. از این لامپ ها می توان برای تامین نور و همچنین تزئین فضا استفاده کرد. ویژگی های منحصر به فرد این محصول،

خرید یک لامپ ال ای دی آن را به گزینه ای مناسب تبدیل کرد و به سرعت جایگزین سایر منابع نور شد. همانطور که روشنایی LED با مصرف انرژی کم و راندمان بالا توانست جایگاه خود را در بین سایر رقبا بهبود بخشد.

ویژگی های لامپ ادیسونی

Image for post
Image for post

لامپ های ادیسون معمولاً از رشته هایی با دمای بالا (2200 کلوین) ساخته می شوند که شبیه لامپ های رشته ای قدیمی هستند. لامپ های ادیسون معمولا طول عمر کمتری نسبت به لامپ های رشته ای معمولی (15000 ساعت) دارند که نسبت به لامپ های رشته ای قدیمی (500 تا 1000 ساعت) بیشتر است.

لامپ های ادیسون در اشکال مختلف هر بیننده ای را ناخودآگاه به این لامپ های زیبا و جذاب خیره می کند. این لامپ ها جایگزین مناسبی برای لامپ های رشته ای 60 واتی هستند. این محصول در طرح های مختلفی از جمله لامپ ادیسون، شمعی، قطره ای، استوانه ای و ... طراحی و تولید می شود.

کاربرد لامپ ادیسونی

اگر به دنبال لامپ های زیبا هستید، استفاده از لامپ های ادیسون می تواند ایده خوب و مفیدی برای شما باشد. در طراحی این حباب های زیبا علاوه بر استفاده از رشته های فلزی، از چراغ های LED برای تولید نور استفاده شده است. رنگ لامپ در اکثر لامپ ها قهوه ای است.

لامپ های ادیسون شبیه لامپ های تنگستن معمولی هستند، بنابراین ظاهری کلاسیک و رویایی به محیط می دهند. شکل منحصر به فرد و زیبای لامپ تزیینی ادیسون با حباب های بزرگش جلوه محیط را تغییر می دهد. این چراغ های تزئینی بسیار سبک هستند، بنابراین چشم را اذیت نمی کنند و الیاف نور در حباب قابل مشاهده است.

با توجه به ماهیت طراحی و نور روز، از این لامپ ها برای تزئین کافه ها، استودیوها و رستوران ها استفاده می شود. همچنین در مراکز خرید برای جذب بازدیدکنندگان به زیبایی دکوراسیون و طراحی داخلی فروشگاه ها استفاده می شود.

علاوه بر این در گالری های عکس برای نورپردازی، پس زمینه عکس ها افزایش یافته است زیرا این لامپ نور ملایمی دارد تا پرتوهای نور آن به راحتی دیده شود.

لامپ ادیسونی مخصوص رشد گیاه

لامپ های ادیسونی در گلخانه ها نیز برای کمک به رشد بهتر گیاهان در مواجهه با نور و گرما استفاده می شود. اگر می خواهید گیاهان خانگی را نگهداری کنید و می خواهید گیاه شما بهتر رشد کند، می توانید از لامپ ادیسونی در کنار گیاه خود برای تامین نور مستقیم استفاده کنید.

لامپ های ادیسونی منبع عالی نور و گرما برای گیاهان هستند که می توانند با ایجاد نور روشن با طول موج قرمز، جایگزین خورشید برای گیاهان خانگی شوند. لامپ های قابل اشتعال ادیسونی علاوه بر نور، گرم هستند و گیاهان خانگی که به گرما و آفتاب نیاز دارند، می توانند نور مورد نیاز خود را از لامپ های ادیسونی دریافت کنند.