ساخت مبلمان شنی با پارچه و یونولیت فومی

ساخت مبل شنی دو نفره با پارچه های مختلف و یونولیت فومی ساچمه ای مستلزم داشتن اطلاعات کافی درباره مبل شنی و انواع پارچه و نیز مهارت در دوختن آن است و نیاز به افرادی با تجربه دارد که در این حرفه کار میکنند و نوع ساختار و شکل برش پارچه و نیز نوع برش آستری داخلی مبلمان های شنی را میشناسند و با بهترین دستگاه های تولید کنند. البته برای ساختن یکسری از مبل های شنی یونولیتی با اشکال مربع و یا مستطیل میتوانید اقدام کنید چرا که زیاد پیچیده نیست و با درست کردن یک رویه در ابعاد مشخص و یک آستری در ابعاد مشخص و نیز دوختن آن توسط یک خیاط نیمی از راه را رفته اید و با خرید مواد یونولیتی داخل مبل شنی میتوانید مبل را پر کنید و از آن استفاده کنید.

چرا مبل شنی

تمامی افراد در دنیا به فکر راحتی بیشتر در مورد نشستن و خوابیدن و نیز ریلکس کردن در حالت های مختلف و نیز زیبایی های زیادی هستند، پس بنابر این همیشه برای خرید محصولاتی با کیفیت بالا و نیز راحتی بالا پیش قدم میشوند. تمامی نمونه های مبلمان های یونولیتی شامل محصولات راحت و شیک هستند و میتوانیم انها را در دسته مبلمان راحتی خانگی و نیز برای محل کار قرار دهیم چرا که تمامی فاکتور های یک وسیله راحتی را دارد و برای تمامی افراد خانواده میتوانید از آن بهره ببرید.

ساخت مبلمان شنی با پارچه و یونولیت فومی
ساخت مبلمان شنی با پارچه و یونولیت فومی
ساخت مبلمان شنی با پارچه و یونولیت فومی

تغییر دکوراسیون با مبلمان های شنی

امروزه همه افراد و تمامی جوامع روبه پیشرفت هستند و همیشه به دنبال محصولات جدید و شیک هستند تا بتوانند کیفیت زندگی خود را بالا تر ببرند و راحت تر زندگی کنند، قرار گرفتن وسایل شیک و کاربردی در کنار هم میتواند یک زندگی اید آل را برای افراد ایجاد کند که دیگر دغدغه لوازم خانه را نداشته باشند، انواع مبل های راحتی در اشکال مختلف یکی از این وسایل خانگی به شمار میرود و این مزایا را دارد که در رنگ های دلخواه افراد با اندازه و سلیقه شخصی آن را تهیه نمایید. مکان های  عمومی و خصوصی، باشگاه های بیلیارد، گیم نت ها و نیز املاک مسکن و بسیاری از مشاغل میتوانند از این مبلمان های راحتی استفاده کنند.

Image for post
Image for post

مزیت مبل شنی

خصوصیت های زیاد و خوب مبلمان های شنی این محصول را به یکی از پرفروش ترین مبلمان های راحتی تبدیل کرده و تمامی افرادی که به دنبال مبل ریلکسی راحت هستند این مدل مبل را انتخاب میکنند. طراحی زیبا و منحصر به فرد و نیز رنگ بندی های متنوع نظر هر شخصی را نسبت به خود جلب میکند. از سویی دیگر وزن سبک و جا به جایی آسان و نیز قیمت ارزان مبل به فروش این محصول کمک میکند. نکته مهم درباره مبل شنی حالت پذیری و نرمی فوق العاده همانند خمیر است که به هر شکلی حالت میگیرد و تمامی قسمت های بدن شخص را پوشش میدهد.

مقاومت مبل شنی

در هنگام نشستن بر روی مبل شنی فشار اصلی بر روی یونولیت داخل مبل است که در نهایت از مقدار حجم آن کم میشود و دوباره با شارز کردن مجدد یونولیت میتوانید مبل را به حالت اولیه برگردانید. به پارچه رویی مبل فشار بسیار کمی وارد میشود و طول عمر بالایی دارد. برای تمامی افراد سنگین وزن بسیار مناسب بوده و میتوانید از آن بهره ببرید.

مبلمان شنی در چه ابعادی تولید میشود

مبل های شنی یک نفره، دو نفره، سه نفره با ابعاد های سفارشی و استاندارد در کارخانه تولید کننده مبل شنی تولید میشود و در نمایندگی مبلمان شنی و وب سایت شاپ اینتکس خرید و فروش میشود، خریدار محترم میتواند در کمترین زمان ممکن مبل خریداری شده را تحویل بگیرد. مدل های مبل شنی استوانه ای، دایره، مربع، مستطیل، بیضی، گلابی شکل در این تولیدی ساخته میشود.

مبل شنی برای افراد سنگین وزن

مبلمان های شنی دارای تحمل وزن بالا و مقاومت بالایی هستند طوری که مبل های یک نفره تا 180 کیلو گرم و مبل دو نفره 300 کیلو گرم و مبلمان شنی سه نفره تا 450 کیلو گرم وزن افراد را تحمل میکنند. در واقع فشار اصلی بر روی یونولیت داخلی است نه بر روی پارچه مبل.

قیمت عمده و تولید مبل شنی

تولید مبل شنی در اندازه های یک نفره و دو نفره و سه نفره با پارچه های مختلف با قیمت شرکتی برای همکاران عزیز که شامل تخفیف میشود. و خریداران گرامی که از سایت به صورت تکی خرید میکنند نیز تتخفیف هایی در نظر گرفته شده است. برای مشاوره و خرید مبل شنی با همکاران ما در تماس باشید.