بهترین مبل شنی راحتی کدام است

بهترین مبل شنی راحتی کدام است
بهترین مبل شنی راحتی کدام است
بهترین مبل شنی راحتی کدام است

 

بهترین مبل شنی راحتی بستگی به نوع استفاده برای مکان های مختلف و اندازه مبل دارد. در واقع تمامی مبل های شنی یونولیتی به علت داشتن مواد داخلی از یونولیت ساچمه ای فومی دارای نرمی و راحتی خواصی هستند که برای تمامی افراد توصیه میشود. طراحی هوشمندانه مبل شنی و انتخاب نوع پارچه و اندازه مبل و نیز انتخاب مواد مناسب برای داخل مبل باعث میشود که یک مبل بسیار راحت و کاملا طبی تولید شود.

بهترین نوع پارچه برای تولید مبل شنی

برای تولید مبل شنی مهم است که از چه نوع پارچه ای استفاده کنیم، گروه تولیدی مبل شنی در طی چند سالی که انواع مبل های شنی لاکچری را تولید کرده این تجربه را دارد که از انواع پارچه های مخملی نرم و پاره های خز مو بلند و کوتاه و نیز پارچه کبریتی مخملی و از انواع چرم مصنوعی با حالت کشسانی مناسب استفاده میکند و در واقع با تولید مبل شنی با این پارچه ها توانسته است رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید. مدل های مبلمان شنی که با پارچه ضد تعریق ساخته میشوند راحتی بالا تری را نسبت به مبل های چرمی دارند و برای مدت طولانی تری میتوان بر روی مبل نشست.

Image for post
Image for post

بهترین راه خرید مبل شنی

بهترین روش برای خرید مبل شنی این است که از به صورت مستقیم از تولید کننده مبل شنی خرید کنید و تمامی مواردی که شامل تغییر رنگ مبل و تغییر نوع پارچه و سایز مبل و نیز مدل ظاهری مبل و مواد داخلی مبل را میتوانید با همکاران ما هماهنگ کنید و در آخر بهترین مبل شنی را با سلیقه شخصی انتخاب و خرید نمایید. توجه داشته باشید که خرید به صورت مستقیم از تولید کننده این امکان را برای شما فراهم میکند که بدون واسطه و با قیمت مناسب مبل مورد نظر خود را خرید نمایید.

برای دیدن نمونه ها و خرید مبل شنی کلیک کنید.

بسیاری از افراد برای فضای منزل و محل کار خود نیاز به یک مبل راحتی دارند که در طول روز بتوانند استراحت کنند و یا به صورت مداوم در حالت نشسته باشند که ما و بسیاری از پزشکان توصیه میکنیم که از این مدل مبل شنی راحتی استفاده کنید. راحتی و نرمی فوق العاده و نیز حالت پذیری بالا و از طرفی سبک بودن مبل برای جا به جایی و نیز قیمت مناسب، تنوع رنگ و اندازه و تحمل وزن بالا از خصوصیت های مهم مبلمان های شنی است.

نکات مهم درباره ضعف و مزایا مبل شنی

همیشه برای خرید هر محصول باید اطلاعات ضعف و نکات قوت محصول را بدانید که آسانتر تر بتوانید مبل مورد نظر را خریداری کنید. مبلمان های یونولیتی دارای یک ضعف هستند که در واقع به علت داشتن یونولیت فومی که از تزریق هوا و فوم تشکیل شده و که در هنگام استفاده له شده و از حجم آن کاسته میشود که در این مرحله باید مبل را شارژ کنید و به آن یونولیت اضافه کنید که در دو یا سه مرحله باید انجام شود. با شارژ کردن در سه مرحله دیگر نیاز به شارژ نیست و مبل با همان حجمی که دار باقی میماند. دو یا سه مرحله شارژ کردن مبل شامل هزینه میشود. اما نکات قوت و ویژگی های خوب مبل شنی بسیار زیاد است که میتوان به قیمت ارزان، وزن سبک، راحتی بالا و حالت پذیری عالی مبل، حالت طبی، تنوع در تولید مبل با رنگ های مختلف و اندازه گوناگون، تنوع در پارچه های مخملی و چرم مصنوعی و تحمل وزن بالا اشاره کرد.

روش راه اندازی مبل شنی

تمامی مبل های شنی که تولید میشوند و برای مشتری ارسال میشوند کاملا پر از یونولیت میشود که در زمان استفاده آرام آرام از حجم یونولیت آن کاسته میشود و راحتی و نرمی خود را به دست می آورد، در واقع با استفاده و فشار وزن افراد مبل نرم تر میشود و ارتفاع مبل کوتاه تر شده و همانند خمیر شکل میگیرد. پس اگر مبل شنی را خرید کردید و با سفتی مبل مواجه شدید نگران نباشید با چند رو استفاده کاملا بدنه مبل نرم میشود و مبلی کاملا راحت و طبی را خواهید داشت.

Image for post
Image for post

ساختار بدنه و مواد داخل مبل شنی

مبلمان های شنی دارای ساختاری شبیه به یکدیگر هستند و دارای یک پوسته پارچه ای رویه و یک آستری داخلی و نیز مواد داخلی از فوم یونولیت است که با دوختن پارچه و آستری با طراحی های مختلف مبل شکل میگیرد. در قسمت زیر مبل یک زیب قرار دارد که میتوانید از آن قسمت مبل را شارژ کنید و داخل مبل را از  فوم یونولیتی پر کنید. شکل های مختلف مبلمان های شنی و رنگ های مختلف این امکان را به شما میدهد که برای فضاهای مختلف بتوانید مبل مورد نیاز را انتخاب کنید.

تاثیر مبل شنی در ظاهر مکان های مختلف

مبل های شنی با داشتن طراحی های منحصر به فرد و ظاهری شیک میتواند نقش بسزایی در دکوراسیون منزل و یا محل کار و مجموعه های ورزشی داشته باشد. طراحی به روز و جدید این مدل مبل راحتی یونولیتی این امکان را به شما میدهد تا در فضای منزل و یا محل کار یک مبل شیک و راحت را داشته باشد که قابلیت تولید در رنگ های دلخواه شما را دارد. امروزه بسیاری از افراد به دنبال مبلمان های به روز تر و شیک تر هستند تا بتوانند فضای داخلی اتاق و یا محل کار را زیبا تر جلوه دهند. با اطمینان این پیشنهاد را به شما میدهیم که انواع مبل های شنی بهترین انتخاب برای شما است.

حالت پذیری مبل شنی چگونه است؟

طراحی مبلمان های شنی به گونه ای است که در هنگام نشستن پوسته یا بدنه مبل از حالت پذیری  و به علت داشتن مواد داخلی از یونولیت خرد شده و ساچمه ای با نشستن فرد بر روی مبل این یونولیت ها حرکت میکنند و همانند خمیر شکل میگیرد. طراحی ظاهری مبل نیز کاملا هوشمندانه است و با داشتن اشکال مختلف و شیک بسیاری از افراد را جذب کرده است.

مبل شنی برای افراد سنگین وزن

ساختار مبل شنی بسیار هوشمندانه است و به علت داشتن طراحی ساده و استفاده از پارچه های مرقوب و مقاوم به راحتی برای استفاده افراد سنگین وزن بسیار مناسب است. فقط کافیست که پارچه به کار رفته مقاوم باشد و دوخت پارچه دقیق دوخته شده باشد، مواد به کار رفته در مبل شنی از یونولیت فومی است که تحمل وزن بالایی دارد و انعطاف پذیری بالایی نیز دارد و با نشستن افراد سنگین وزن هیچ فشاری بر روی پارچه مبل نیست و تمامی فشار بر روی یونولیت است و یونولیت ها فشرده و له میشوند، که در این حالت فوم ها ریز تر میشوند و مقداری از حجم ظاهری مبل کاسته میشود.

Image for post
Image for post

مبل شنی مخصوص گیم نت ها و بازی های کامپیوتری

افراد بسیاری در جهان هستند که برای بازی کردن پلی استیشن و یا بازی های کامپیوتری نیاز به یک صندلی راحتی برای نشستن و لم دادن دارند که در طولانی مدت بتوانند راحت بازی کنند و از طرفی مبل به بدن آنها آسیبی وارد نکند. تولید مبل شنی بسیار هوشمندانه و کاربردی استت که برای تمامی افراد خانواده توصیه میشود. ساختار طبی و حالت پذیری صندلی های شنی این امکان را برای افراد فراهم ساخته تا نسبت به وزن و قد بتوانند مبل شنی مورد نظر خود را سفارش بدهند، نوع پارچه مبل و رنگ و اندازه مبل و نیز شکل ظاهری مبل های یونولیتی را میتوانید تغییر دهید و نسبت به سلیقه شخصی خود مبل را به گروه تولیدی شاپ اینتکس سفارش بدهید.

پر شدن قسمت های بدن در هنگام نشستن

مبلمان های شنی با مواد یونولیتی یا همان دانه های یونولیتت فومی که به شکل دایره های کوچک 2 یا 3 میل پر میشوند و در هنگام نشستن افراد بر روی مبل این دانه ها در داخل مبل حرکت میکنند و جا های خالی را پر میکنند. به همین دلیل در هنگام نشستن حس راحتی و لمی بسیار خوبی به شما منتقل میشود و در طولانی مدت هیچ آسیبی به بدن شما وارد نمیشود.

مبل شنی برای فضای ویلا و حیاط منزل

از صندلی شنی برای فضا های بیرون نیز میتوانید بهره ببرید بخصوص ویلا و حیاط منزل و نیز فضای های آموزشی مانند دانشگاه و غیر .... برای استراحت کردن دانشجویان، مناسب کافی شاپ ها برای راحتی بهتر مشتری ها میتوانید بهره ببرید. 

چند کاره بودن مبل های شنی

مبلمان های شنی به علت داشتن انعطاف پذیری و نرمی بالایی که دارند به چند حالت شکل میگیرند و نسبت به نیاز مانند نشستن و لم دادن و خوابیدن میتوانید از مبل استفاده کنید. مبل های شنی یونولیتی دو نفره و سه نفره فضای بیشتری برای استراحت و یا لم دادن و نشستن دارند. مبل های یک نفره با داشتن جلو پایی از جنس خود مبل راحتی بیشتری دارد و در هنگام نشستن میتوانید پا ها را بر روی آن قرار دهید.

شرکت تولید کننده مبل شنی گروه تولیدی مبلمان های یونولیتی شاپ اینتکس این افتخار دارد که با تولید انواع مبل های شنی در رنگ های مختلف با کیفیت بالا رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید. این گروه تولیدی در کمترین زمان ممکن مبلمان سفارشی شما مشتری گرامی را تولید و برای شما ارسال خواهد کرد. برای سفارش هر کدام از مبل های راحتی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 02144381149 و 02144381150 شماره های ثابت و موبایل 09128383850