آرایش دائم صورت چیست؟

آرایش دائم صورت چیست؟
امروزه بیشتر افراد به دنبال داشتن آرایشی دائمی، برای پوست صورت خود هستند. میکروپیگمنتیشن یا همان آرایش دائم صورت، یکی از روش‌های رایج و ماندگار برای آرایش دائمی صورت است. آرایش دائم صورت انواع مختلفی دارد که می توان به میکروبلیدینگ ابرو، تاتو خط چشم، تاتو خط بن مژه و تاتو لب اشاره کرد. آرایش دائم صورت، سبب راحتی و شادابی همیشگی چهره خواهد شد.


فواید آرایش دائم لب


جذابیت: استفاده از آرایش دائم لب، سبب ایجاد فرم دلخواه و همچنین جذابیت لب ها در چهره خواهد شد.
ماندگاری بالا: تاتوی لب روشی متداول برای خوش رنگ کردن و فرم دادن به لب ها بوده و دیگر نگرانی بابت پاک شدن آن در اثر خوردن مایعات و غذا نخواهید داشت.
مقرون به صرفه: استفاده از لوازم های آرایش لب، بسیار گران و هزینه بردار است. با انجام و آموزش تاتو لب دیگر نیاز به استفاده دائم از رژ لب ندارید و در صورت لزوم می توانید کمی رژ برای جلوه بیشتر به لب ها، بزنید.
درمان دارویی: در مواردی مانند آفتاب سوختگی و سوختگی های خفیف، به راحتی می توانید از تاتو لب استفاده کنید. در افراد مبتلا به سرطان دهان، که معمولا با شیمی درمانی رنگدانه های لب خود را از دست می دهند، به راحتی می توانند از تاتوی رژ لب و خط لب استفاده کنند.

رایش دائم ابرو (میکروبلیدینگ ابرو)


میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های حرفه ای و مدرن برای طبیعی نشان دادن ابروها می باشد. به وسیله این کار ابروهای کم پشت و خالی، جلوه ای زیبا و جذاب پیدا خواهند کرد و دیگر نیازی به استفاده از مداد و سایه ابرو برای پرکردن بین ابروها نیست.

این کار با پماد بی حسی انجام می گیرد و درد چندانی ندارد، زیرا تنها بافت سطحی پوست را درگیر می کند و اصلا عمیق نیست. در روش میکروبلیدینگ ابرو غیر از ترمیم ماه اول، بسته به نوع پوستتان باید بین 6 ماه تا 1 سال ترمیم دوم را انجام دهید تا ماندگاری بهتری داشته باشد.

Image for post
Image for post


آیا میکروبلیدینگ ابرو در شیراز درد دارد؟ 

میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای پر کردن ابروها بوده و ماندگاری آن بین 6 ماه تا 1 سال می باشد. این روش کمی درد دارد و با استفاده از پماد بی حسی، میزان درد کاهش خواهد یافت. همچنین انجام این کار، تقریبا 1 تا 2 ساعت طول می کشد.

تفاوت تاتو و میکروپیگمنتیشن چیست؟

در انجام تاتو در شیراز ، امکان آسیب رسیدن به پوست و ایجاد حساسیت، بیشتر از روش میکروپیگمنتیشن است، همچنین پاک کردن میکروپیگمنتیشن بسیار راحت تر از پاک کردن تاتو می باشد. دستگاه میکروپیگمنتیشن نسبت به تاتو امکان انتقال بیماری را به فرد دیگر به حداقل می رساند.

 

سخن آخر


آرایش دائم صورت، یکی از روش‌های جدید برای افزایش زیبایی و جذابیت است. با استفاده از این متد، دیگر نیازی به میکاپ کردن ندارید و در هر مکان و زمان، چهره ای شاداب و زیبا خواهید داشت. این تکنیک نوین، علاوه بر مزایایی که در بالا ذکر کردیم، معایبی نیز دارد که شما می توانید با توجه به جنس پوست خود و یا در صورت نداشتن حساسیت به این مواد، از این تکنیک ها برای داشتن میکاپ دائمی استفاده نمایید. همچنین میتوانید با آموزش میکروبلیدینگ در شیراز و آغاز یادگیری این هنر، به درآمد بالایی نیز برسید.