نحوه نگهداری ماشین مشکی

داشتن یک ماشین مشکی درجه یک با تمیز کردن منظم آن همراه است. ما باید از ظاهر براق آن در برابر آلودگی ها و خراش ها محافظت کنیم که به راحتی می توان آن ها را حتی از راه دور بر روی خودروهای سیاه رنگ مشاهده کرد.بنابراین، خرید شامپو خودرو مشکی مانند دارک واش هافنر برای نگهداری ماشین مهم است. این شوینده های مخصوص می توانند خراش های جزیی را برطرف کنند و درخشش بسیار جذاب و تمیز برای ماشین شما به ارمغان اوردند.

Image for post
Image for post

 برخی ممکن است ندانند که انواع شوینده کارواش برای افزودن یک لایه محافظ فرموله شده است.هنگامی که در حال بررسی جرمگیر و شوینده بدنه مخصوص خودرو های رنگ تیره هستید تا بهترین محصول را برای خود انتخاب کنید، سه عامل اصلی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

1.    PH-balanced یک شوینده کارواش باید سطح pH متعادل 7 داشته باشد. این سطح pH برای استفاده در خودرو بدون از بین بردن لایه محافظ یا تخریب رنگ خودرو بی خطر است.هر سطح pH بالاتر یا کمتر از 7 بسیار خشن و مضر خواهد بود.

2.    تولید کف زیاد برای تمیز کردن موثر، کارآمد و ملایم خودرو مورد نیاز است. آن‌ها به برداشتن و روان‌کاری کثیفی از روی سطح کمک می‌کنند، که فرآیند تمیز کردن کامل و آسان را امکان‌پذیر می‌کند و در عین حال از خراشیدگی رنگ توسط آلاینده‌ها جلوگیری می‌کند.

3.    صابون های ماشین کارواش با کیفیت پایین بعد از شستشوی ماشین از بین می روند. بنابراین باید مطمئن شوید که صابونی باکیفیت انتخاب کنید که هیچ لکه یا رگه‌ای از آب باقی نگذارد تا هیچ تلاشی برای تمیز کردن و انجام مجدد فرآیند هدر ندهد.

4.  دوستی با محیط زیست: جدای از ایمنی استفاده از صابون کارواش در خودرو، در نظر گرفتن ایمنی آن نسبت به محیط زیست نیز مهم است.به خصوص از آنجایی که صابون کارواش به طور منظم استفاده می شود، باید بهترین جرم گیر را برای خودروهای مشکی انتخاب کنید که سازگار با محیط زیست باشد زیرا آنهایی که دارای مواد شیمیایی خشن هستند می توانند به محیط زیست آسیب بزنند.

5.    رایحه دارک واش: حتی رایحه آن نیز چیزی است که باید هنگام انتخاب شامپو تاچلس بدنه خودروهای تیره در نظر بگیرید زیرا می تواند بر تجربه شستشو بدنه خودرو تیره شما تأثیر بگذارد.می تواند شست و شوی ماشین را با رایحه ای دلپذیر و یا با بوی نامطلوب غیر قابل تحمل کند. همچنین، اگر به عطرهای خاص حساسیت دارید، به خصوص زمانی که غلظت بالایی داشته باشید، می تواند دردسرساز شود. گزینه های مختلفی برای رایحه وجود دارد، مانند رایحه های بدون بو، رایحه ملایم و با غلظت بالا.

6. صابون های کارواش باکیفیت اغلب قیمت بالاتری دارند اما معمولاً ارزش قیمت را دارند. با این حال، برخی از صابون های کارواش مقرون به صرفه تر به طور موثر کار می کنند و کیفیت خوبی دارند.

فقط با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید و در انتخاب صابون شستشو برای خودروهای مشکی دقت کنید.خرید بهترین مواد شوینده کارواش بیشتر به نیازهای تمیزکننده شما بستگی دارد . به همین دلیل است که انواع شامپوها و شوینده های خودرو با ویژگی‌های متفاوت برای انتخاب وجود دارد.

Image for post
Image for post

هنگام خرید شوینده و جرم گیر خودرو تیره به چه نکاتی توجه کنیم؟

با وجود گزینه‌های بسیار زیاد برای شوینده و جرم گیر برای ماشین‌ مشکی در بازار، جستجو در میان محصولات مختلف تمیزکننده ماشین برای ماشین‌های مشکی برای بهترین آنها می‌تواند بسیار زیاد باشد.اما اگر برای دانستن فاکتورهای لازم برای انتخاب بهترین صابون شستشو برای خودروهای مشکی وقت بگذارید، کار را کمی آسان تر می کند. بنابراین به لیست عوامل ارائه شده در زیر نگاهی بیندازید.

چند بار باید ماشین سیاه خود را بشوییم؟

اینکه چند وقت یکبار باید ماشین مشکی خود را بشویید بستگی به شرایطی دارد که با آن رانندگی می کنید، که بر تمیزی آن تأثیر می گذارد.مانند زمستان، شستشوی مکرر خودرو برای محافظت از خودرو در برابر عوارض جانبی نمک جاده مورد استفاده برای جلوگیری از انباشته شدن یخ که به خودروی شما ختم می شود، ضروری است.اما در شرایط عادی، یک بار در ماه توصیه می شود.

چگونه یک ماشین سیاه را براق نگه دارید؟

البته اولین کاری که باید انجام دهید این است که ماشین را بشویید تا آلودگی هایی که باعث کسل کننده به نظر رسیدن آن می شوند از بین برود.اما برای اینکه واقعاً درخشندگی خوبی به آن ببخشید، باید بعد از شستشوی ماشین نیز روی آن واکس بزنید. جلا دهنده ها می تواند با درخشش و قابلیت های افزایش رنگ، درخشش پر جنب و جوشی را در خودرو ایجاد کند.

علاوه بر این، می‌تواند با قابلیت‌های محافظتی خود، درخشش بسیار زیاد خودرو را نیز حفظ کند. این می تواند رنگ را از آلودگی ها و عناصری که ممکن است کثیف، کدر و به رنگ آسیب برساند محافظت کند.

برای اینکه ماشین همیشه براق و محافظت شود، توصیه می شود هر سه ماه یکبار واکس را روی ماشین خود بمالید.

آیا شستن ماشین با مایع ظرفشویی خوب است؟

شاید ایده خوبی به نظر برسد که از صابون ظرفشویی ارزان و در دسترس در خانه خود برای شستن ماشین استفاده کنید. مایع ظرفشویی می تواند آلاینده های موجود در خودرو را پاک کند اما می تواند بر روی رنگ تأثیر منفی بگذارد، به خصوص اگر به طور منظم از آن برای شستشوی ماشین استفاده کنید. ممکن است فوراً متوجه اثرات آن نشوید. اما کم کم، با استفاده منظم، واکس روی ماشین شما از بین می‌رود تا زمانی که براقیت و اثر آب‌گریزی روی رنگ ماشین شما از بین برود.

این به این دلیل است که واکس ماشین با مواد روغنی فرموله شده است، مشابه چربی موجود در ظروف که صابون ظرفشویی آن را از بین می برد. بنابراین درست مانند روشی که صابون ظرفشویی به طور موثر چربی را از ظروف پاک می کند، جرم گیر خودرو تیره نیز ان را به خوبی تمیز و براق میکند.

نتیجه

طیف گسترده ای از گزینه ها برای شامپو های کارواش در بازار وجود دارد که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند و برای رفع نیازهای مختلف نظافتی طراحی شده اند. بنابراین بهترین شامپو تاچلس بدنه خودروهای تیره داک واش هافنر است که میتوانید از سایت ان www.haffnerwash.com تهیه کنید این محصول با کیفیت است و می تواند نیازهای شما را برآورده کند.این باید کف زیادی داشته باشد، بوی عالی، براق کننده، محافظت از رنگ و غیره تا به تمیزی و براقی دلخواه خود برای ماشین مشکی خود برسید.