خرید گرانول پلی اتیلن

گرانول پلی اتیلن 

گرانول پلی اتیلن کاربرد فراوانی در توليد انواع لوازم پلاستيك مورد استفاده درصنايع غذايي و آشپزخانه  دارد. پلی اتیلن، جزء جدا نشدنی صنعت پلاستیک محسوب می شود. پرمصرف‌ترین پلیمر ساخت بشر پلی اتیلن می‌باشد. پلی اتیلن سالانه در حجم زیادی تولید و مصرف می‌شود. میزان تولید و مصرف سالانه خرید گرانول پلی اتیلن در دنیا بیش از ۱۰۰ میلیون تن است. پلی‌اتیلن از پلیمریزاسیون اتیلن به دست می‌آید. پلی‌اتیلن بسته به نوع کاتالیست مورد استفاده و کومونومر افزوده شده در هنگام پلیمریزاسیون و وزن مولکولی به چند دسته بزرگ پلی اتیلن سنگین (HDPE)، پلی اتیلن سبک (LDPE)، پلی‌اتیلن سبک خطی (LLDPE)، پلی اتیلن با دانسیته متوسط (MDPE) و پلی اتیلن با وزن مولکولی بسیار بالا (UHMWPE) تقسیم‌بندی می‌شود.

Image for post
Image for post


پلی اتیلن با وزن مولکولی بسیار بالا یا UHMWPE

پلی اتیلن با وزن مولکولی بین ۳ تا ۶ میلیون را پلی اتیلن با وزن مولکولی فوق العاده بالا یا UHMWPE نامیده می شود و با پلیمریزاسیون کاتالیست متالوسن تولید می‌کنند. این ماده فرایندپذیری سخت تری برخوردار است ولی خواص آن عالی می باشد. زمانی که استفاده از مواد افزودنی شیمیایی یا از طریق تشعشع ، این پلیمر کاملا شبکه‌ای شود، پلی اتیلن UHMWPE دیگر گرما نرم نخواهد بود. این ماده با پخت حین قالب‌گیری یا بعد از آن یک گرما سخت واقعی با استحکام کششی، خواص الکتریکی و استحکام ضربه خوب در دامنه وسیعی از دماها خواهد بود. این ماده بی بو، بدون مزه، غیرسمی بوده و در برابر مواد خورنده به استثناء اسیدهای اکسید کننده بسیار مقاوم است.

گرانول پلی اتیلن فوق سنگین دارای مزایای ذیل می باشد:

 

  • بالاترین مقاومت در برابر ضربه
  • بالا ترین مقاومت در برابر سایش 
  • دی الکتریک عالی و خواص عایق
  • بسیار مقاوم در برابر اکسید های قوی
  •  کاهش سر و صدا بالا و جذب شوک
  • ضریب اصطکاک پایین
  •  پایداری عالی در حفظ پاکیزگی در مواد غذایی ،نوشیدنی ومحصولات دارویی
  • جذب آب کم

    شرکت پلیمر پلاست مولایی با هدف تامین مواد اولیه پلیمری (بکر، آسیاب شده ، گرانول، صنعتی و غیره ) و افزودنی های رنگی در راستای کمک به صنعت پلیمر، پلاستیک جهت حمایت از تولید داخلی و محصولات ایرانی برای اولین بار در ایران می باشد و اقدام به خرید و فروش انلاین و تغییر بازار از شیوه سنتی به مدرن را نموده است.